מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

פרסום לגננים

מעוניין לגייס לקוחות נוספים? אם אתה גנן מקצועי אשר מספק שירותי גינון כגון: הקמה או אחזקת גינות, גיזום וכריתה של עצים, התקנת מערכות השקייה וכל עבודה אחרת בתחום - אנו נשמח לעזור לך לקבל עבודות נוספות.

פרסום ממוקד לשירותי גינון

כיום, "גננים פלוס" הוא הפורטל הגדול והמוביל בישראל בתחום הגינון. אנו מרכזים מידע חיוני בכל נושאי הגינון השונים ומאפשרים ללקוחות אשר מחפשים את השירות, להזמין אותו מגננים מומלצים באזור מגוריהם. אם אתם מעוניינים לקבל פרסום ממוקד לתחום העיסוק שלכם, תוך מיקוד בקהל יעד באזור שלכם, צרו איתנו קשר כעת ונספק לכם מידע נוסף בנושא.

 

לידים לגינון

לידים לגננים - כיצד זה עובד?

ליד הוא למעשה פנייה של לקוח פוטנציאלי אשר מתעניין באחד מהשירותים שבעל המקצוע מספק. במקרה של שירותי גינון, ניתן לקבל פניות בתחומים כמו עיצוב והקמת גינה חדשה, תחזוקת גינה על בסיס קבוע או חד פעמי וגם עבודות ממוקדות יותר כמו התקנת דשא סינטטי, גיזום עץ או צמחייה, התקנת מערכת השקייה וכדומה. 

 

שיטה זו נחשבת למועדפת על ידי גננים רבים וזאת מאחר והגנן משלם פר ליד, כלומר התשלום הוא בעבור העברה של פנייה פוטנציאלית אשר יכולה להפוך במהרה להזמנה של אחד מהשירותים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

איזה מידע מקבלים בכל פנייה?

בכל פנייה, תוכלו למצוא פרטים ליצירת קשר עם הלקוח הפוטנציאלי. כלומר הפנייה תכלול את שמו של הלקוח, את מספר הטלפון שלו ואת אזור המגורים או המקום בו עתידה להתבצע העבודה. בנוסף, תוכלו לקבל פירוט קצר אודות העבודה הנדרשת לדוגמה: "הקמת גינה בגודל של 10 מ"ר" או "גיזום עץ לימון בגובה 4 מטר" וכדומה.

שיווק לגננים בכל רחבי הארץ

לא משנה באיזה אזור אתם מתגוררים והיכן אתם מספקים שירות, דרכנו - תוכלו להגיע ללקוחות פוטנציאליים מהאזור שלכם בצורה קלה ומהירה. ניתן לקבל פניות רלוונטיות כבר מתחילת ההרשמה, כאשר המחיר הוא מחיר קבוע ומוגדר מראש, בלי הפתעות ושינויים בלתי צפויים במחיר הליד.