מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

עיצוב גינה עם דשא סינטטי

השימוש בדשא סינטטי הפך להיות נפוץ למדי בשנים האחרונות וזאת בשל היתרונות הרבים שלו על פני דשא רגיל. קראו על עיצוב גינה עם דשא סינטטי, צפו בתמונות של גינות וגלו איזה סוגים קיימים ומה חשוב לבדוק לפני התקנתו בגינה.

עיצוב גינה עם דשא סינטטי לאחר תכנון

דשא סינטטי הוא אחד מהאלמנטים המבוקשים ביותר בגינות מסוגים שונים. ניתן לראות אותו גם בעיצוב גינות רגילות וגם כאשר מעצבים גינות גג או גינות במרפסת. עיצוב גינה עם דשא סינטטי דורש תכנון מקדים ומומלץ להחליט על המיקום של מרבדי הדשא בגינה, תוך מחשבה על חלוקת הגינה לאזורים מוגדרים מראש. 
 

עיצוב גינה עם דשא סינטטי

תמונות של גינות מעוצבות עם דשא סינטטי

רוצים לקבל מעט השראה לפני תחילת תהליך העיצוב? ריכזנו כאן בעמוד מספר תמונות של גינות מעוצבות עם דשא סינטטי שעשויות לסייע לכם במהלך עיצוב הגינה שלכם:

 

עיצוב גינה עם דשא סינטטי עיצוב גינה עם דשא סינטטי
גינה מעוצבת עם דשא סינטטי גינה עם מדשאה סינטטית

מצאו גנן לעיצוב גינה עם דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי דורשת ניסיון. מעוניינים להיעזר בגורם מקצועי? דרך הפורטל שלנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מגננים מומלצים באזור המגורים שלכם.

 

אנו עובדים עם מגוון רחב של בעלי מקצוע בתחום הגינון ונדע למצוא את גננים אשר עוסקים בהתקנת דשא סינטטי ופנויים כעת לביצוע העבודה. השאירו פנייה כאן באתר ונחזור אליכם עוד היום.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

גינות עם דשא סינטטי - יתרונות מרכזיים:

יש מספר יתרונות לעיצוב גינות עם דשא סינטטי, להלן היתרונות המרכזיים:

 • חיסכון במים: אם בא לכם לעצב גינה חסכונית במים, תוכלו לחסוך בעלויות ההשקייה (לא תצטרכו טפטפות וממטרות) על ידי התקנת מרבד של דשא סינטטי אשר אינו דורש השקייה כלל.
   
 • גינה ירוקה בכל עונה: לדשא רגיל יש חיסרון משמעותי והוא העובדה שהדשא עשוי להתייבש כאשר חם מדי ולא פעם נוכל לראות מדשאות (שאינן סינטטיות) שבהן הדשא מצהיב בקיץ. עיצוב גינה עם דשא סינטטי מבטיח שהדשא שלכם ישאר ירוק בכל רגע נתון.
   
 • תחזוקה נמוכה בגינה: אומנם נדרש לנקות דשא סינטטי מעלים ולכלוך אך לא צריך לכסח אותו, לדשן אותו או לטפל במזיקים וחרקים שעשויים להופיע.

עיצוב גינה בדשא סינטטי לבד - האם כדאי?

כאשר מתקינים דשא סינטטי בגינה, חשוב להקפיד על מספר היבטים כמו למשל הכנת התשתית, תחימת אזור המדשאה, סוג הדשא הסינטטי שאותו מתקינים ועוד. ניתן לבצע את ההתקנה באופן עצמאי אך ההמלצה היא להיעזר בגנן מקצועי, בעיקר כאשר מבצעים פרויקט מורכב של עיצוב גינה עם דשא סינטטי אשר כולל גם פעולות נוספות מלבד הנחת מרבד הדשא.

 

צפו בוידאו הבא וגלו איך מתקינים דשא סינטטי בגינה:
 

השילוב המושלם: גינות עם דק ודשא סינטטי

בדרך כלל כאשר בוחרים לעצב גינה עם דשא סינטטי, מומלץ לשלב זאת עם אלמנטים של עץ כגון פרגולה או דק עץ. המראה של הדשא הירוק עם דק העץ החמים נראה מעולה ומדובר בקרקע נוחה למשחק גם בעבור ילדים אשר מעוניינים לשחק בחצר. 

 

עיצוב גינה עם דשא סינטטי ודק

טיפים לעיצוב גינה עם מדשאה סינטטית:

 • כדאי לשלב את הדשא עם אלמנטים שונים כגון אבני מדרך, בריכות נוי, שבילים מיוחדים, דק עץ, מסלעה לגינה וכדומה.
   
 • דשא סינטטי עשוי לספק לגינה שלכם מראה יוקרתי (קראו על עיצוב גינה יוקרה) נקי ואלגנטי אך חשוב לשמור על גימורים יפים והנחה צפופה של המרבדים והיריעות.
   
 • ניתן לעצב גינה באמצעות דשא סינטטי על מגוון רחב של משטחים: אדמה, דשא קיים, בטון, ריצוף וגם דק. כדאי להקדיש מחשבה להכנה המוקדמת ויישור הקרקע, כמו גם יצירת שכבת בידוד וניקוז.