מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

עיצוב גינה בבניין משותף

מחפשים גנן בעיר מגוריכם לעיצוב גינה בבניין משותף? במאמר זה תוכלו לקבל מידע על המחיר, איך להיערך לכך וטיפים חשובים! בנוסף, תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מגננים מומלצים בעיר מגוריכם, להשוות ולחסוך.

מחיר עיצוב גינה בבניין משותף

מחיר של הקמת גינה ועיצוב גינה בבניין משותף הוא 300 ש''ח בממוצע בעבור מ''ר. טווח המחירים נע בין 280 - 320 ש''ח והוא עשוי להשתנות בין סוגי העיצוב ומורכבות העיצוב השונים.

 

מחיר ממוצע לעיצוב גינה בבניין משותף

מחיר ממוצע לעיצוב גינה בבניין משותף: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 320 ₪

טווח מחיר נמוך 280 ₪

צריכים גנן לעיצוב גינה בבניין משותף? השוו וחסכו!

בפורטל גננים פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל, תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לעיצוב גינה בבניין משותף במהירות ובקלות מכמה גננים שונים באזור מגוריכם! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום! למה שתשלמו יותר אם אפשר לשלם פחות?

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

כך תיערכו בהתאם לעיצוב גינה בבניין משותף

כאשר רוצים לתכנן ולהקים גינה חדשה, לפני שמתחילים בעיצוב גינה בבניין משותף, קודם כל יש לשאול את עצמכם ואת כלל הדיירים את השאלות הבאות:

 • איזה עיצוב נבחר לגינה? - יש מגוון רחב של עיצובים לגינה, החל מגינת תבלינים, גינה טרופית, גינה מודרנית, יוקרתית ועוד. ראו עיצובי גינה נפוצים.
   
 • מהו התקציב לעיצוב הגינה? - כמו שאמרנו, עיצוב גינה יכול להתחיל מכמה אלפים בודדים ועד עשרות אלפי שקלים. בצעו תיאום ציפיות עם כלל הדיירים על גובה התקציב.
   
 • תחזוקה הגינה, מה איתה? - מי יהיה אחראי על תחזוקת הגינה? השקיית הצמחים? כיסוח הדשא? גיזום השיחים והעצים? האם זה יהיה גנן או אחד מדיירי הבית? בדקו גם את הנושא הזה. 

עיצוב גינה בבניין משותף - טיפים חשובים!

אספנו לכם כמה טיפים חשובים לעיצוב גינה בבניין משותף:

 • אל תעמיסו - במידה ויש לכם גינה משותפת שהיא לא כל כך גדולה, מומלץ מאוד לא להעמיס יותר מדי על הגינה. לעיתים הרבה בניינים נוטים להעמיס כמה שיותר על מנת לנצל את כל השטח של הגינה - מה שיוצר בסופו של דבר גינה עמוסה שלא נראית טוב.
   
 • תחזוקת הגינה - חשוב מאוד להקפיד על תחזוקת הגינה על מנת להשאיר אותה מעוצבת יפה. לכן, כאשר אתם בוחרים לעצב את הגינה, נסו להתחשב או לחשוב לפניכן האם התחזוקה תקשה אליכם במידה והדיירים הם אלו שהולכים לתחזק אותה ונסו לבחור צמחים עם תחזוקה נמוכה.
   
 • חישבו על הסביבה - כאשר בוחרים צמחים לגינה, יש לקחת בחשבון את מזג האוויר באזור בו אתם גרים ולבחור בהתאם לאקלים.
   
 • צבעוניות בגינה - הדרך הטובה ביותר ליצור גיוון בגינה שלכם זה לעשות את הגינה כמה שיותר צבעונית. לעיתים גינה שהגוון שלה הוא רק ירוק, היא יכולה בקלות להפוך לגינה דיי משעממת.
   
 • חלוקה נכונה של הגינה - צרו הפרדה וחלוקה לאזורים בגינה. ניתן לעשות את ההפרדה במגוון דרכים כגון: חלוקי נחל, אבנים, חיפוי לגינה, התקנת דשא ועוד.

 

גינה מעוצבת בבניין משותף

איך תבחרו גנן מומלץ בעיר מגוריכם?

ישנם כמה דברים שחשוב מאוד שתבדקו על מנת שתמצאו גנן מומלץ לעיצוב גינה בבניין משותף. אלו הדברים החשובים ביותר:

 • ביקורות - חפשו קודם כל את שמו של הגנן ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת שתוכלו לוודא שאתם בוחרים באדם מקצועי והגון.
   
 • ניסיון - חשוב לבחור גנן מוכשר שיודע את העבודה ועושה אותה במקצועיות ובמיוחד כאשר אתם בוחרים גנן לעיצוב גינה, וודאו שעשה זאת לפניכן.
   
 • מחיר - כמו שאמרנו בפסקת המחיר, המחירים עשויים להיות גבוהים מאוד בהתאם לגודל הגינה. לכן, מומלץ להשוות מחירים עם כמה גננים על מנת שתוכלו לחסוך כמה שיותר.

שאלות נפוצות על עיצוב גינה בבניין משותף ששאלתם:

ריכזנו לכם מספר שאלות על עיצוב גינה בבניין משותף שנשאלו רבות ע''י גולשי האתר:

כמה עולה אחזקת גינה?

בעבור הגעה 2 פעמים בחודש לגינה בגודל של עד 50 מ''ר המחיר נע בין 300 - 600 ש''ח בממוצע.


מה המחיר לעיצוב גינה בבניין משותף?

המחיר משתנה מאוד בהתאם לגודל הגינה. הרחבנו על כך בעמוד.