מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גינות נוי

מצאו גנן מומלץ לעיצוב, תכנון והקמת גינת נוי. בעמוד תראו מחירים של עבודות בנושא ואת כל הטיפים שתצטרכו על מנת לוודא שיש לכם גינת נוי מעוצבת מושלמת עבורכם.

תמונות של גינות נוי

  גינת נוי מעוצבת גינת נוי עם שטח לילדים לשחק
 

גינת נוי עם הרבה צמחייה

גינה נוי מעוצבת עם פרחים

טיפים על עיצוב גינות נוי לפני שמתחילים

רגע לפני שמתחילים עם עיצוב הגינה, תכנון והקמת גינת הנוי חשוב לפרוטל גננים פלוס לתת לכם כמה טיפים:

 • הגדירו ייעוד: הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות אפילו לפני שהזמנתם מעצב גינות הוא להבין מה הייעוד של הגינה שלכם. האם אתם רוצים גינה קטנה שמיועדת לזוג לשבת להירגע בה? אולי גינה עם שטח שבו גם הילדים יכולים לרוץ? מה לגבי גינה כדי לארח חברים ולעשות על האש? לא משנה מה תחליטו רק חשוב שתדעו זאת מראש.
   
 • בואו עם ראש פתוח: לגינות נוי יכולים להיות הרבה מאוד אלמנטים או מעט אלמנטים. יכול להיות שראיתם צמחים שאתם אוהבים אבל תגלו שהם לא מתאימים לאקלים או לאדמה שלכם. בנוסף יכול להיות שיש אלמנטים שלא חשבתם שתאהבו אבל מעצב הגינות יציע כמו חלוקי נחל או תאורה. בכל מקרה כדאי לבוא עם ראש פתוח וגמישות למה שמתאפשר או לא מתאפשר.
   
 • תכננו תקציב: עיצוב גינות נוי כולל תכנון והקמה יכול לעלות אלפי שקלים בודדים ויכול גם לעלות עשרות אלפי שקלים ויותר, לכן חשוב לוודא שאתם מגיעים עם תקציב מוכן מראש אחרת תוכלו למצוא את עצמכם מוציאים יותר ממה שציפיתם.
   
 • מצאו גנן מתאים: כשזה נוגע לעבודה גדולה וארוכה הקמה של גינת נוי מאפס חשוב לוודא שאתם מוצאים גנן שמתאים לכם. סך כל התהליך הוא לא קצר והוא לרוב לוקח מספר שבועות שבהם תדברו הרבה עם הגנן. לכן חשוב שמצאו גנן שמתאים לכם. איך תוודא שאכן מדובר בגנן מומלץ? בהמשך העמוד תקבלו את הטיפים של גננים פלוס.

איך מתבצע תכנון גינות נוי מקצועי?

תכנון גינות נוי מקצועי מתחלק לשני חלקים:

 • תכנון וחלוקת השטחים: השלב הראשון של תכנון גינות נוי הוא השלב שבו הגנן יושב איתכם ואתם אומרים את כל הדברים שאתם רוצים שיהיו בגינה. לדוגמה פה תהיה פינת ישיבה, פה יהיה מקום שהילדים יוכלו לרוץ בו וכו'. בשלב הזה הגנן לרוב שולח לכם הדמיות, אתם מחזירים עם הדעה שלכם ואז נוצר פינג פונג עד שאתם מסכימים.
   
 • התאמה לאקלים והאדמה: אחרי שאתם אומרים לגנן מה הרצונות שלכם הוא מסתכל על תנאי התוואי ומתאים מה שתוכלו או שלא תוכלו לעשות. לדוגמה השמש שוקעת מהכיוון הזה אז מומלץ לוודא שיש צל או צמחים גבוהים; יש לכם גינה מעוצבת עם בריכה אז מומלץ עצים לא נשירים וכו'.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

מה קורה במהלך עיצוב גינות נוי?

עיצוב גינות נוי בא ישר אחרי השלב של התכנון. התכנון הוא רק חלוקה של השטחים והבנה של מה תרצו שיהיה באיזה אזור, אבל העיצוב מסתכל יותר על הפן העיצובי והבחירה של האובייקטים. לדוגמה:

 • בחירה של סוגי הצמחים המתאימים למטרה. לדוגמה צמחים שמתאימים עם הקו העיצובי ועדיין נותנים צל ולא נושרים.
 • בחירה של סוג הדק. יש דקים שלא יכולים להיות ליד בריכה ויש דקים שמתחממים יותר או פחות כשהם חשופים לשמש.
 • ישנם הרבה סוגים של אבני מדרך או סוגים של מסלעה בגינה ובמידה ובחרתם לשים אותן בגינה שלכם גנן מקצועי ידע להמליץ לכם.

הקמת גינות נוי - מאיפה מתחילים?

הגינה תוכננה ועוצבה ועכשיו נותר שלב ההקמה. במהלך הקמת גינת הנוי הגנן יבצע את כל הפעולות שהסכמתם עליהן. לדומגה:

 • שתילת דשא ו/או הצמחים האחרים שרציתם
 • התקנת מערכת ההשקייה שביקשתם.
 • הצבה של המסלעה או אבני המדרך.
 • רציתם תאורה לגינה? תוכלו למצוא חשמלאי לבד או לבקש ממנו.
 • בנייה של דק במידה ורציתם (לא כל גנן יעשה זאת).

כמה צפוי לעלות עיצוב, תכנון והקמת גינות נוי?

קשה לתת הערכת מחיר לעיצוב גינות נוי מכיוון שזה מאוד תלוי בגודל הגינה שלכם ובאלמנטים שתבחרו. הוספנו לכם מחירון עם עבודות גינון נפוצות שקשורות לגינות נוי:

מחירון גינות נוי

כמה עולה לשתול דשא?

המחיר הוא למ"ר של דשא מוכן.


30 - 40 ש"ח
מה המחיר של שתילת עצים?

המחיר הוא לעץ בודד עד 3 מטר והוא לא כולל את העץ עצמו.


250 - 350 ש"ח
כמה לוקח גנן על תכנון גינה?

מחיר בעבור תכנון גינה בגודל של 10 - 200 מטר.


3,000 - 6,500 ש"ח
מה המחיר של בריכת נוי?

המחיר הוא לבריכת נוי קטנה עד 250 ליטר.


3,500 - 6,000 ש"ח
מחיר התקנת צנרת השקייה

המחיר הוא למטר.


6 - 10 ש"ח
כמה לוקח גנן על הקמה של גינה?

המחיר הוא למ"ר.


280 - 320 ש"ח

הדפס מחירון

איך בוחרים גנן מומלץ לגינת הנוי שלכם?

בשביל למצוא גנן מומלץ לעיצוב גינות נוי פורטל גננים פלוס מאפשר לכם לבצע השוואה בין גננים בקלות. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מגננים בעיר שלכם. מה מומלץ לבדוק איתם?

 • עבודות קודמות: בעבודות ויזואליות כמו עיצוב גינות נוי חובה לראות עבודות קודמות. תוכלו לראות אם החוש העיצובי של הגנן מתאים לרצונות ולסגנון שלכם.
   
 • סבלנות: אתם תעבדו הרבה פעמים עם הגנן בכל התהליך של עיצוב, תכנון והקמת גינת הנוי ויהיו לכם הרבה שיחות ואי הסכמות. מומלץ לקחת גנן שנראה סבלני.
   
 • מחיר: חלק מהמחיר של העבודה הוא מחיר האלמנטים כמו הדשא או העצים וחלק הוא המחיר שלוקח הגנן על העבודה. ודאו שאתם לוקחים גנן שמתאים לכם בתקציב ואולי תוכלו גם למצוא גנן אחר שעושה את אותה העבודה במחיר שיותר מתאים לכם.