מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

שתילת עצים

מחפש גנן המבצע שתילת עצים בגינה? רוצים לנטוע עץ בוגר או צעיר? בעזרת פורטל "גננים פלוס" תוכלו למצוא את הגננים אשר עוסקים בנטיעת עצים בגינות פרטיות ומשותפות, לקבל מהם הצעות מחיר ולבצע השוואת מחירים במהירות ובפשטות, נסו את השירות שלנו -  ללא התחייבות או תוספת תשלום.

נטיעת עצים על ידי גננים - השוואת מחירים

רוצים להוסיף עצי נוי ועצי פרי לגינה שלכם? דרך פורטל גננים פלוס, תוכלו למצוא את הגננים המתאימים אשר נוטעים עצים ובמבצעים שתילה של עצים בוגרים וצעירים, תוכלו לקבל הצעות מחיר מסודרות בעבור שתילה של כמה עצים, לבחור בהצעה שמתאימה לכם מבינהם ולבצע השוואת מחירים מהירה בין שלושה גננים שונינם לפחות, השאירו פרטים בגננים+ או חייגו אל המוקד הטלפוני ונשמח לסייע לכם במציאת הגנן המתאים לשתילת העצים שלכם.


שתילת עץ

מהו המחיר לשתילת עצים בגינה?

לפניכם מחירון שתילת עצים המציג את ממוצע המחירים בעבור שתילה של עצים שונים, החל מצעירים עד בוגרים. עצי פרי, עצי זית ונוי. *המחירים לצורך המחשה בלבד ואינם מחייבים.

סוג העץ וטווח המחירים

מחיר שתילת עץ צעיר מתוך מיכל

העברת עץ צעיר ממיכל לאדמה כולל חפירה (ללא עלות העץ).


150 - 250 ש"ח
מהו המחיר לשתילת עץ בוגר?

עצי  נוי עד גובה של 3 מטרים (ללא העץ).


250 - 350 ש"ח
עלות נטיעת עץ זית (גדול)

כולל הובלה ושתילה בגינה הפרטית.


700 - 1,000 ש"ח
כמה עולה לשתול עצי פרי?

עצי פרי בוגרים כולל העתקה והובלה.


350 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

שתילת עצי פרי או עצי נוי - האם יש הבדל?

בין כל עץ ועץ יש הבדל, אך אין זה אומר שעצי נוי ופרי צריכים להיות שונים בהכרח, כאשר מדברים על שתילת עצים, יודעים על פי סוגו כמה מרווח הוא צריך, כיצד הוא לא יזיק בהמשך עם שורשיו ואיזה צמחייה עדיף לשתול לידו. ישנה הרמוניה מסויימת בין עצי פרי לצמחים מסוימים ובין עצי נוי ושיחים ופרחים אחרים.

 

גנן מומלץ ובעל ניסיון ידע להמליץ לכם כיצד לשלב ולדאוג לעצים ולפרחים שלכם, ככה שלא יהיו בעיות בהמשך הגדילה שלהם. בגדול השוני בין עצי הנוי לפרי הוא הלכלוך והגישה שצריכה להיות אליהם, כאשר עצי פרי ידועים בתוך "מלכלכים" יותר ומצריכים גישה נוחה יותר לקטיף. לכן נמקדם אותה בצורה שונה. תכנון לקוי של גינה עשוי בהמשך לגרור עלוית בשל גיזום עצים בתכיפות גבוה ואף לכריתה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

מה עושים אחרי שתילה של עץ?

שמחים שהתחדשתם בעץ חדש בגינתכם, השלב הראשוני לאחר שתילת עץ הוא השקייה מרובה ודישון בחומר מתאים, בדרך כלל עצים בוגרים לאחר העתקה עשוים להיות ב"טראומה", ככה שדישון והשקייה עשוים לתרום לו. כמובן שגיזום העץ או כל פעולה נוספת כמו הדברה, עשויה להזיק לו (הוא חלש מאוד כעת). לכן צריך לתת לו להתאקלם, לפתח שורשים באדמה החדשה ולאחר מכן לגזום אם צריך. אם מדובר על עצי פרי, מומלץ לא לקטוף את הפירות לפחות עד להתאקלמות העץ באדמה החדשה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה