מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

שתילת עצים

מחפש גנן המבצע שתילת עצים בגינה? רוצים לנטוע עץ בוגר או צעיר? בעזרת פורטל "גננים פלוס" תוכלו למצוא את הגננים אשר עוסקים בנטיעת עצים בגינות פרטיות ומשותפות, לקבל מהם הצעות מחיר ולבצע השוואת מחירים במהירות ובפשטות, נסו את השירות שלנו -  ללא התחייבות או תוספת תשלום.

נטיעת עצים על ידי גננים - השוואת מחירים

רוצים להוסיף עצי נוי ועצי פרי לגינה שלכם? דרך פורטל גננים פלוס, תוכלו למצוא את הגננים המתאימים אשר נוטעים עצים ובמבצעים שתילה של עצים בוגרים וצעירים, תוכלו לקבל הצעות מחיר מסודרות בעבור שתילה של כמה עצים, לבחור בהצעה שמתאימה לכם מבינהם ולבצע השוואת מחירים מהירה בין שלושה גננים שונינם לפחות, השאירו פרטים בגננים+ או חייגו אל המוקד הטלפוני ונשמח לסייע לכם במציאת הגנן המתאים לשתילת העצים שלכם שיוסיפו רבות לעיצוב הגינה שלכם.


שתילת עץ

מהו מחיר שתילת עצים?

מחיר שתילת עצים הוא 450 ש''ח בממוצע בעבור שתילה של עץ 25 ליטר. טווח המחירים נע בין 350 - 550 ש''ח. ישנם כמה דברים אשר משפיעים על המחיר שעליהם נפרט בפסקה הבאה.

 

מחיר ממוצע לשתילת עצים (25 ליטר)

מחיר ממוצע לשתילת עצים (25 ליטר): 450 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

מחירון שתילת עצים בגינה

לפניכם מחירון שתילת עצים המציג את ממוצע המחירים בעבור שתילה של עצים שונים, החל מצעירים עד בוגרים. עצי פרי, עצי זית ונוי. *המחירים לצורך המחשה בלבד ואינם מחייבים.

סוג העץ וטווח המחירים

מחיר שתילת עץ צעיר מתוך מיכל

העברת עץ צעיר ממיכל לאדמה כולל חפירה (ללא עלות העץ).


150 - 250 ש"ח
מהו המחיר לשתילת עץ בוגר?

עצי  נוי עד גובה של 3 מטרים (ללא העץ).


250 - 350 ש"ח
עלות נטיעת עץ זית (גדול)

כולל הובלה ושתילה בגינה הפרטית.


700 - 1,000 ש"ח
כמה עולה לשתול עצי פרי?

עצי פרי בוגרים כולל העתקה והובלה.


350 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

שתילת עצים בגינה - מה משפיע על המחיר?

המחיר של שתילת עצים נקבע לפי כמה פרמטים וביניהם המשמעותי ביותר וזה הליטר של העץ, מה זה אומר? העצים לפני השתילה מגיעים אלינו בשקים של חול והמחיר של השתילה נקבע לפי כמות הליטרים שנכנסים לשקית. בנוסף לכך, במידה ויש צורך במחפרון ועוד כלים נוספים על מנת לשתול את העץ, המחיר יתייקר ויכול בקלות להגיע גם לכמה אלפי שקלים.

 

שתילת עצים בגינה

שתילת עצי פרי או עצי נוי - האם יש הבדל?

בין כל עץ ועץ יש הבדל, אך אין זה אומר שעצי נוי ופרי צריכים להיות שונים בהכרח, כאשר מדברים על שתילת עצים, יודעים על פי סוגו כמה מרווח הוא צריך, כיצד הוא לא יזיק בהמשך עם שורשיו ואיזה צמחייה עדיף לשתול לידו. ישנה הרמוניה מסויימת בין עצי פרי לצמחים מסוימים ובין עצי נוי ושיחים ופרחים אחרים.

 

גנן מומלץ ובעל ניסיון ידע להמליץ לכם כיצד לשלב ולדאוג לעצים ולפרחים שלכם, ככה שלא יהיו בעיות בהמשך הגדילה שלהם. בגדול השוני בין עצי הנוי לפרי הוא הלכלוך והגישה שצריכה להיות אליהם, כאשר עצי פרי ידועים בתוך "מלכלכים" יותר ומצריכים גישה נוחה יותר לקטיף. לכן נמקדם אותה בצורה שונה. תכנון לקוי של גינה עשוי בהמשך לגרור עלוית בשל גיזום עצים בתכיפות גבוה ואף לכריתה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

מה עושים אחרי שתילה של עץ?

שמחים שהתחדשתם בעץ חדש בגינתכם, השלב הראשוני לאחר שתילת עץ הוא השקייה מרובה ודישון בחומר מתאים, בדרך כלל עצים בוגרים לאחר העתקה עשוים להיות ב"טראומה", ככה שדישון והשקייה עשוים לתרום לו. כמובן שגיזום העץ או כל פעולה נוספת כמו הדברה, עשויה להזיק לו (הוא חלש מאוד כעת). לכן צריך לתת לו להתאקלם, לפתח שורשים באדמה החדשה ולאחר מכן לגזום אם צריך. אם מדובר על עצי פרי, מומלץ לא לקטוף את הפירות לפחות עד להתאקלמות העץ באדמה החדשה.

טיפים חשובים לשתילת עצים

אספנו לכם כמה טיפים לשתילת עצים לפני שאתם מזמינים גנן ומתחדשים בעץ חדש בגינה:

 • וודאו לפני השתילה שאתם שותלים באדמה נקייה ללא פסולת של שיפוצים וכדומה (לכל אלה ששיפצו לא מזמן) ומקומית.
   
 • הקפידו על השקייה מרובה של מים בעונות החמות! ללא השקייה מרובה של מים (8-10 ליטר לעץ) העץ לא ישרוד. עם זאת, היזהרו מהשקיית יתר של מים (נפוץ בעיקר באדמות שלא מנוקזות). השקיית יתר יכולה לגרום לריקבון של העץ ולמותו.
   
 • במידה ואתם שותלים כמה עצים, הקפידו על מרחק של שלושה מטרים בין כל עץ.
   
 • את רוב העצים ניתן לשתול לאורך כל השנה, אך התקופה המומלצת ביותר לשתילת עצים היא באביב.
   
 • סיימתם לשתול את העץ? אל תהדקו את האדמה! חשוב שהאדמה תהיה מאווררת.

איזה עץ תרצו לשתול?