מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

יציקת בטון בגינה

מתחת תקראו על יציקת בטון לגינה, כמה היא עולה, לפי מה המחיר נקבע, באילו מקרים זה אידיאלי וגם כמה זמן עשויה לקחת העבודה.

מה המחיר ליציקת בטון בגינה?

מחיר יציקת בטון בגינה בד"כ נע בין 150 - 400 ש"ח וזה משתנה בהתאם לנפח השימוש בבטון (המתומחר לפי מטר רבוע). כמו כן, במידה ותרצו שיצקו לכם עמוד מבטון בגינה לצורכי תאורה, דעו שעלות יציקת בטון בגינה צפויה לנוע בין 500 - 800 ש"ח.


מחיר ממוצע ליציקת בטון בגינה (למ"ר)

מחיר ממוצע ליציקת בטון בגינה (למ"ר): 275 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מהי יציקת בטון לגינה?

יציקת בטון לגינה היא למעשה פעולה המתחילה באבקה המעורבבת עם מים, מה שהופך אותה לתערובת נוזלית. את הבטון הנוזלי יוצקים לתוך תבניות בצורות שונות (פס, זיגזג, עיגול ועוד) בהתאם לצורך שלכם. ובתום עבודת היציקה התערובת מתקשה לחלוטין. 

 

יציקת בטון תתבצע על אדמה ישרה (אם היא לא ישרה, צריך ליישר אותה) או לחילופין על ריצוף קיים.

 

גנן יוצק בטון בגינה

מדוע עולה הצורך ביציקת בטון בגינה?

קראו על השימושים העיקריים של יציקת בטון בגינה:

 • אזור ישיבה - גינה היא אזור שכייף לצאת אליו להתרעננות או סתם כדי לבלות בחברת משפחה וחברים. אך לא תמיד ישנה אדמה יציבה מספיק לצורכי ישיבה ואירוח, כך שהצורך ביציקת בטון בגינה עולה כדי לייצר מתחם המיועד באופן בלעדי לישיבה ואירוח.
   
 • דשא סינטטי - למי מכם שמעוניין להתקין דשא סינטטי, כדאי שתדעו שע"מ להתקין אותו, תצטרכו משטח בטון ישר ויציב. אין לכם כזה? כאן נכנסת יציקת בטון בגינה שלכם. קראו מידע נוסף על התקנת דשא סינטטי על בטון.
   
 • גינה מעוצבת עם דק - במידה ואתם מעוניינים ברצפת דק לגינה שלכם, כדאי שתדעו שמדובר בעבודה הדורשת שימוש בבטון ע"מ לייצב את קורות העץ המחזיקים את משטח הדק שאתם מעוניינים בו. יציקת הבטון אף מונעת היווצרות של עובש בעץ וגם מונעת מזיקים בו.
   
 • למנוע מזיקים - במידה ואתם לא חובבי גינון ופחות מעוניינים לטפח שטחי אדמה גדולים, תוכלו לכסות אותם בבטון. יציקת בטון בגינה תמנע ממזיקים לחדור בצורה נרחבת לאדמה וגם תמנע התרבות של עשבים שוטים, שאגב יכולים להזיק לצמחייה הרצויה שלכם בגינה.
   
 • מחפשים עמידות - במידה ובעבר היה לכם ריצוף אחר לגינה שנשחק בגלל שמש חזקה, כדאי שתדעו שחיפוי קרקע לגינה עם בטון נחשב עמיד מאוד כנגד קרני השמש הקשוחות המאפיינות את מזג האויר בישראל.
   
 • יציקת בטון לבריכה - במידה ואתם מעוניינים להקים בריכה בגינה שלכם, כדאי שתקחו בחשבון שכדי להתקין אחת, יהיה צורך ביציקת בטון כבסיס לברכה וזאת כדי לשמש חלל עמיד ואטום שלא יאפשר למים לחלחל אל שטח האדמה הסמוך לה. למעשה - לא ניתן להקים בריכה בנויה ללא שימוש בבטון.
   
שימושים עיקריים ליציקת בטון בגינה
יצירת אזור יציב ועמיד לישיבה מניעת מזיקים ועשב שוטה
משטח מקדים לדשא סינטטי משטח הליכה עמיד לאורך זמן
משטח מקדים לרצפת דק שכבת יסוד לבניית בריכות

מה משפיע על זמני ייבוש של יציקת בטון לגינה?

בנוגע לזמני ייבוש של יציקת בטון בגינה, דעו שזה תלוי בשלושה גורמים עיקריים:

 • מזג אויר - ככל שמזג האויר בחוץ חם יותר, כך יציקת בטון בגינה צפויה להתייבש תוך זמן קצר יותר. זאת גם אחת הסיבות למה יוצקים בטון סביב עונת הקיץ ולא בחורף.
   
 • היקף היציקה - זמני ייבוש של יציקת בטון לגינה עשויים להתקצר במידה ומדובר בשטח קטן ולהתארך במידה ומדובר על שטח נרחב יותר.
   
 • מספר שכבות - גם מספר השכבות היצוקות משפיע על זמני ייבוש הבטון היות וככל שמדובר ביותר שכבות, כך לוקח לכל אחת מהן יותר זמן להתייבש בגלל הרטיבות של כל שכבה על זו שמתחתיה.

יציקת בטון בגינה - רק דרך גננים פלוס

אז במידה ואתם מעוניינים בפינת ישיבה נחמדה או בשביל הליכה בגינה שלכם, דעו שע"י יציקת בטון לגינה שלכם זה בהחלט אפשרי.

 

ע"י השארת פרטים בטופס המצורף, תוכלו לקבל בחינם וללא התחייבות עד 3 גננים מומלצים באזורכם, ביניהם תוכלו לברר פרטים, להשוות מחירים ולבחור במחיר המשתלם ביותר עבורכם, מבלי להתפשר על איכות העבודה.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

כמה זמן לוקח ליציקת בטון בגינה להתייבש?

זמני ייבוש של יציקת בטון בגינה עשויים לנוע בין 12 - 24 שעות וזאת בהתאם לעובי הבטון היצוק ובהתאם לנפח השטח שעליו יצקו את הבטון. שימו לב שכדי להבטיח שמשטח הבטון יהיה כמה שיותר יציב, מומלץ לאפשר לו זמני ייבוש של חודש לפחות, שבמהלך החודש הנ"ל ניתן יהיה לחזק את הבטון היצוק ע"י הליך הנקרא "אשפרה בטון".

 

זמן ממוצע לייבוש יציקת בטון בגינה:
 18 שעות
24 שעות משך זמן 12 שעות