מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גינון לבניין משותף

מה כולל גינון לבניין משותף? במה הוא שונה מעיצוב גינות, כמה זה צפוי לעלות וגם איך תוכלו לאתר דרכנו גנן מקצועי בזול? - כל הפרטים מתחת.

מה כולל גינון לבניין?

גינון לבניין משותף היא פעולה שמצריכה חזרה על בסיס שיגרה, שלא פחות חשובה מנקיון שוטף של חדר המדרגות, היות והמצאות גינה לא מטופחת - תוביל למראה מוזנח של הבניין גם כן. מתחת תוכלו לקרוא כמה מעבודות הגינון שניתן ליישם במסגרת גינה בבניין משותף יכללו:

 • כיסוח דשא - כיסוח דשא באופן תדיר תורם למראה אסתטי של הבניין וזאת בהשוואה לדשא פרוע ולא מסודר, שעושה רושם של עשב שוטה ושטח מוזנח.
   
 • גיזום עצים - במסגרת גינון לבניין משותף יוכל הגנן לגזום את העצים או לטפל בעצים חולים המצויים בגינה שלכם. בנוסף לאחר הגיזום, הגוזם ידאג למרוח חומרים שימנעו ממזיקים להידבק בעץ.
   
 • ניכוש עשבים שוטים - במידה והגינה שלכם סובלת מעשבים שוטים שחוזרים אליה, גנן יוכל לנכש אותם ולרסס חומרים שונים שידללו אותם ואף ימנעו מהם לחזור. (קראו עוד על ריסוס עשבים)
   
 • חידוש צמחייה - במסגרת גינון לבניין משותף הגנן יוכל בעת הצורך להחליף את הפרחים והצמחייה הקימת בצמחייה חדשה. 
   
 • דישון - הגנן ידאג לדשן את הצמחיה והעצים כדי לחזק אותם ולאפשר להם להתפתח בצורה תקינה.
   
 • ניקוי הגינה - הגנן ידאג לנקות את גינת הבניין מלכלוך שהצטבר בה מאז הפעם הקודמת בה הגיע אליה.
   
 • טיפול במערכת ההשקייה - במסגרת אחזקת הגינה, הגנן ידאג לכוון את זמני הפעולה של מערכת ההשקייה הקיימת ואם לא קיימת כזו בגינה שלכם, הוא יוכל להתקין לכם מערכת השקייה, בתוספת תשלום כמובן.


גינון לבניין

מה ההבדל בין גינון לבניין לבין עיצוב גינה לבניין?

הרבה לקוחות שלנו תוהים מה באמת ההבדל בין גינון לעיצוב של הגינה בבניין, חושב לנו להבהיר ששני הדברים בעיקרם דומים אך בגדול, גינון לבניין משותף הוא למעשה פעולה שיש לבצע על בסיס חוזר ע"מ לתחזק את מצבה הקיים, בעוד שעיצוב גינה לבניין היא פעולה שמבצעים באופן חד פעמי וזה יכלול תכנון גינה מקדים ע"י הגנן, בשיתוף ועד הבניין וכמובן את העבודה עצמה.

 

למעשה עיצוב הגינה עצמה צריך לבוא קודם ורק אחר כך יהיה עליכם להסתייע בגנן באופן קבוע ומשתנה כדי לשמר את העיצוב.

כמה עולה גינון לבניין משותף?

מחיר גינון לבניין משותף בד"כ ינוע בין 350 - 650 ש"ח עבור גינה בשטח של עד 50 מ"ר. המחיר בד"כ יכלול גיזום דשא, גיזום שיחים ועצים, הדברה במידת הצורך, בדיקת מערכת השקייה קיימת ודישון.

 

שימו לב שהמחיר הסופי שתקבלו תלוי הן בתדירות הגעת הגנן (ככל שהתדירות גבוהה יותר, כך המחיר יורד) וגם בהתאם למורכבויות שונות הקשורות למכלול הכולל של הגינה שלכם באופן פרטני.

 

מחיר אחזקת גינה בבניין משותף בממוצע

מחיר אחזקת גינה בבניין משותף בממוצע: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

מדוע צריך גנן מקצועי לגינה בבניין משותף?

למי מהדיירים שחושב לחסוך בעלויות גינון לבניין בטענה שהוא יכול לעשות זאת בעצמו, דעו שלא מדובר בעבודה כזו פשוטה וממש לא כזו שניתן לבצע בצורה מלאה ללא נסיון וידע מוקדם. ראשית כל, קרוב לוודאי שאין לכם מכסחת דשא בהישג יד, כנ"ל לגבי חומרי הדברה מותאמים או כלי גיזום נלווים, כך שאם אתם מעוניינים לטפל בגינת הבניין בעצמכם, כדאי מאוד שתדאגו לרכוש את כל הציוד קודם לכן.

 

בנוסף, גיזום עצים בצורה חובבנית - יכול לגרום הרס בלתי הפיך לעץ, עד לכדי ריקבון והידבקות במזיקים. כך שבמידה ואתם לא מעוניינים בכל זה, השאירו פרטים מתחת, קבלו בחינם מאיתנו עד 3 גננים מומלצים, השוו ביניהם והשיגו את המחיר המשתלם ביותר עבורכם ועבור הבניין שלכם.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

מה היתרונות בגינון לבניין משותף?

 • שמירה על מראה מטופח - אחזקה קבועה של גינה בבניין משותף מקנה לה מראה אסתטי ומטופח שמעניק תחושה נינוחה יותר. וגם חשבו על זה, כבר הוצאתם לא מעט כסף כדי לעצב את הגינה מלכתחילה, אז לא חבל להרוס את זה?דש
   
 • ערך הבניין - בניין עם גינה מטופחת עושה רושם חיובי שמדובר באזור איכותי עם שכנים מתורבתים ונעימים, מה שמעלה את הערך של הנכסים בהתאם.
   
 • שימוש לגינה - גינה עם מדשאה רחבה ומטופחת מאפשרת לילדינו לשחק בה בשעות הפנאי עם חבריהם, במקום לרבוץ מול המסכים.
   
 • הגנה ממזיקים - כפי שכבר קראתם, במסגרת גינון לבניין משותף, הגנן דואג לרסס את הצמחייה נגד מזיקים לא רצויים, מה שאומר שהסיכוי שהם יגיעו אליכם לדירה קטן משמעותית.