מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

בריכת נוי לגינה

הקמת בריכת נוי לגינה עם מפלים או דגים במחירים זולים תוכלו להזמין דרך גננים פלוס ולבצע השוואת מחירים דרכנו! השאירו פרטים כעת וקבלו עד שלוש פניות בחזרה כבר עכשיו בעבור בניית בריכת נוי בגינה.

בריכות נוי לגינה - השוואת מחירים!

מתכננים להקים בריכת נוי בגינה? בתוך הבית ואפילו במרפסת? דרך גננים פלוס תוכלו לבצע השוואת מחירים במהירות. השאירו פרטים בטופס או חייגו אל אחד מן הנציגים שלנו, השלימו עימם מעט פרטים בסיסים והתחילו לקבל בחזרה פניות של אנשי מקצוע העוסקים בתחום [עד שלוש פניות]. כעת תוכלו לבדוק מולם את המחירים ולשמוע מידע מקצועי וכמובן לבחור באיש המקצוע המתאים לכם לצורך הקמת הבריכה.

בריכת נוי

איזה סוגי בריכות נוי קיימות?

ישנם כמה סוגים נפוצים בארץ של בריכות נוי בחצר, הנה הרחבה על הסוגים השונים:


  • בריכות נוי ומפלים: חלק מאנשי המקצוע ירכשו מפל מוכן ויתקינו אותו וחלק יתכננו אותו בקפידה ויישמו את המפל באמצעות בטון, ברזל והצינורות המתאימים. מפלים יכולים להיות מכמה גבים שונים ובעלי כמה מפלסים, חלקם עושים יותר רעש וחלקם פחות, כמובן שחשוב להגדיר מראש האם אתם מעוניינים במים שקטים או לא, ניתן למצוא מידע נוסף על בניית מפל לגינה כאן.

  • בריכות פיברגלס מוכנה: עשויה לחסוך באופן משמעותי בעלויות, אך מגבילה מבחינת נראות ודינאמיות של דרישות הלקוח. כך או כך - מבצעים חפירה ומחברים אותה למערכת מים, כך שהיא חוסכת את יציקת הבטון בלבד, כמובן שאם אתם רוצים לעצב גינה בתקציב נמוך, זה אכן האידאל.

  • בניית בריכת נוי מבטון (יצוקות): למעשה כאשר רוצים להקים בריכת נוי בחצר ברמה גבוה, חופרים את העומק והצורה, יוצקים בטון בהתאם וכמובן גם משתמשים בחומרי איטום המתאימים לכך. אנו חושבים שזהו הפתרון האידאלי והטוב ביותר. אם תרצו גינה מעוצבת עם בריכה מבטון תצטרכו גם מהנדס לרוב.

  • בריכה עם מזרקה: מזרקה עושה רעש - קחו זאת בחשבון, אך האפקט הוא יפה ומאוד נפוץ כאשר עושים בריכות נוי בחצר, זה ללא ספק עשוי להיות מרענן. כמובן עניין של טעם.

  • בריכה ללא פילטר: בריכת דגי נוי ללא פילטר בדרך כלל יהיו מיועדות לגידול דגי נוי וצמחים ואפילו צפרדעים, הסיבה היא שללא פילטר אין התערבות ונותנים לטבע לעשות את שלו. כמובן שהמים יהיו בצבע ירוק. מיועד בעיקר לחובבי הטבע.
     

בריכת דגי נוי

מהם המחירים להקמת בריכת נוי בגינה?

מחיר בריכת נוי משתנה על פי גודל הבריכה והתוספות השונות שתרצו, המחירים מדברים על הקמה של בריכות סטנדרטיות מבטון על פי ליטרים: בריכת נוי קטנה עד 250 ליטרים תעלה בין 3,500 - 6,000 ש"ח. ואילו בריכה גדולה (עד 1,000 ליטר) עשויה להגיע לטווח של 7,000 - 12,000 ש"ח.

מחיר בריכת נוי קטנה

מחיר בריכת נוי קטנה: 4750 ₪

טווח מחיר גבוה 6000 ₪

טווח מחיר נמוך 3500 ₪*המחירים אינם כוללים תוספות של מפלים, מזרקות, פילטרים או תאורה.

איזה צמחייה מתאימה לבריכת נוי?

ישנם כמה סוגים של צמחי מים המתאימים לבריכות, אלו הנפוצים ביותר:
 

אירוס חסת מים נימפאה שושנת יום שושנת לילה יקינטון מים
         
גומא ענף גומא הפפירוס איכהורניה עבת-רגל שבטבט אלוכסיה

איפה ניתן להקים בריכות נוי ביתיות?

ישנם כמה מיקומים בתוך הבית ובחצר שניתן להקים בריכות, הנה כמה רעיונות:


  • בניית בריכת נוי למרפסת: יש לכם מרפסת גדולה? אפשר להקים בריכת נוי, לאחר אישור ממהנדס ולעיתים גם היתר בניה. חשוב להבין שעומס המשקל לא יכול להיות ללא ייעוץ מקצועי ואכן עשוי להיות מסוכן. ישנם לא מעט פתרונות במרפסות ואם הנכם מעוניינים - מומלץ להכיר אותם.

  • בתוך הבית (בפטיו): יש לכם בית פרטי עם פטיו? שילוב של בריכת נוי יכולה להיות מרעננים וטבעית.

  • בניית בריכת נוי בחצר: אין כל הבדל בין המונח חצר או גינה ובריכת נוי בהחלט מתאימה לגינת נוי, אך חשוב למקם את הבריכה באזור מוצל למחצה, כך שלא יהיו עלויות גבוהות של מים עקב אידוי. כמו כן, מומלץ לבדוק את התנאים האידאלים לגידול דגים או צמחים מבחינת מיקומה.

בריכות דגים לגינה

נכון, אז אפשר לעשות בריכת נוי ולדאוג לצמחייה שם, אבל אפשר ללכת צעד נוסף ולהתחבר לטבע עם הוספת דגים לבריכה. אפשר לתכנן זאת ברמה קפדנית עם הוספת פילטרים וצמחים מתאימים להרמוניה בין הדגים, הבריכה והצמחייה. אם אתם רוצים לקבל ייעוץ ולהזמין בניית בריכות דגים לגינה, גננים פלוס זאת הכתובת.