מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

ניקוי גינות

מחפשים אחר צוות המבצע ניקוי גינות מקצועי? בין אם זה מעשבים ומעלים או פסולת רצינית יותר, דרך פורטל "גננים+" תוכלו להזמין ניקיון לגינה באופן חד פעמי או סדיר ולקבל עד שלוש הצעות מחיר מאנשי גינון המבצעים עבודות אלו באזורכם, השאירו פרטים או חייגו והתחילו לבצע השוואת מחירים כבר עכשיו.

ניקוי גינות, מה זה כולל?

בדרך כלל כאשר מזמינים ניקוי לגינה זהו שירות חד פעמי, אשר מיועד לשקם גינה בין עונות המעבר ולנקות עלים ולנכש עשבים, לפעמיים מזמינים את השירות גם בעבור גינה שנרכשה עם בית חדש שעברתם אליו ורוצים להתחיל לעבוד על הגינה. השלב הראשון יהיה לבצע ניקוי לגינה. אז מה כולל שירות ניקיון לגינה? הנה הרשימה:

 • ניכוש עשבים שוטים ולרבות הדברה נגד עשבים.
   
 • ניקוי עלים וגריפה שלהם ממדשאות ובין העצים.
   
 • פינוי פסולת וגדמי עצים ישנים.
   
 • שטיפה של מדרכות ושבילי גישה בגינה
   
 • ישנם המרחיבים ומבקשים גם גיזום לשיחים ועצים.


ניקוי גינה

מעבר לכך ישנם דברים שאינם כלולים בניקיון גינות אבל אכן כלולים באחזקת גינות, אפשר לבקש אותם כמובן במסגרת ניקוי הגינה במיוחד כאשר רוצים לבצע "שיקום גינה" והם כיסוח לדשא, עקירת עצים ישנים, גיזום ענפים, דישון וטיפול בצמחים חולים ועוד מספר פעולות טכניות כמו בדיקת תקינות למערכות השקייה וכיול מחדש בהתאם לעונה.

מחירון ניקוי גינה מאת "גננים פלוס"

מהו המחיר לניקוי גינה? ובכן, זה משתנה על פי כמה פרמטרים, הראשון הוא כמה זמן ייקח לנקות את הגינה, השני הוא מהו גודל הגינה והשלישי איזה סוג של ניקיון לגינה אתם צריכים ועד כמה הוא מורכב, הנה מחירון המאגד כמה דוגמאות למחירים של ניקוי גינות. כמובן שהמחירים המוצגים לעיל הנם דוגמא בלבד ואינם מחייבים את אנשי השירות והגננים הפועלים עם פורטל 'גננים+' לעמוד בהם.

סוג השירות, גודל הגינה ומחיר משוער

מחיר ניקוי גינה חד פעמי (100 מ"ר)

ניקוי בסיסי לגינה פרטית עד גודל של 100 מטרים מרובעים.


550 - 850 ש"ח
מחיר ניקוי גינה עד 50 מ"ר - ניכוש עשבים בלבד

עבודה חד פעמית לניכוש עשבים בגינה קטנה


250 - 400 ש"ח
מהו המחיר לניקוי גינה מעלים בלבד?

גינה עד 100 מ"ר - איסוף עלים בלבד.


200 - 300 ש"ח
כמה עולה לפנות פסולת מגינה?

הוצאת פסולת כולל מכולה עד 6 קוב


1,000 - 1,600 ש"ח
מחיר ניקוי גינה לפי שעה

תמחור עבודות ניקיון בגינה לפי שעה בלבד.


150 - 200 ש"ח

הדפס מחירון

שירות חלקי ניקוי מעשבים או ניקוי מעלים - אפשרי?

אכן, אם אתם לא רוצים להזמין גנן או איש גינון למטרת ניקוי כללי לגינה, אלא רק ניכוש עשבים או איסוף עלים, אפשר לעשות זאת וזה בחלט יוזיל לכם את העלויות. ניתן להגדיר מראש כי אתם מזמינים איש מקצוע למטרה ייעודית בלבד ורצוי לציין זאת בטלפון מראש. אנו יודעים שהזמנה של גנן למטרה ייעודית מוזילה את העלויות באופן כללי, אבל האם זה משתלם יותר או עדיף להזמין כבר לכל הגינה? ייתכן שכן, כי פער המחירים לא יהיה גבוה ולכן לפעמים עדיף להשקיע עוד כמה שקלים ולהנות משירות מלא ולא חלקי.

ניקוי עלים בגינה

כיצד ניתן לשמור על הגינה נקייה?

הבעיות המרכזיות בגינות פרטיות הן הלכלוך שנגרם בגלל עלים, כאשר בסתו השלכת ללא ספק מלכלת את הגינה עם עלים רבים והעצים הגבוהים והגדולים שלכם הם הגורם המרכזי ללכלוך בגינה, אז מה באמת אפשר לעשות במצב שכזה? מומלץ להזמין בסוף הקיץ גיזום לענפי עצים וזאת למטרה שכמות העלים תקטן והלכלוך לאורך העונה הקרובה יצומצם בהרבה. כמו כן, שילוב של אחזקת גינה יעזור כאן, כאשר ניקוי גינה וטיפוח הגינה מתבצע בתכיפות, אין סיבה לכך שהיא תיהיה מלוכלכת כלכך והגנן יעשה את עבודתו וינקה באופן שוטף את הגינה, ידאג לעצים ויפחית את שלכת העלים.