מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

אחזקת גינות

צריך גנן קבוע לתחזוקת הגינה? אחד שיעבוד באופן שוטף על אחזקת הגינה הפרטית שלך או הציבורית של הבניין?  מצא דרך 'גננים פלוס' את הגנן המתאים לאחזקת גינתך ולמעשה קבל דרכנו עד שלוש הצעות מחיר שונות של גננים מאזורך, השאר פרטים כעת או חייג והתחל גם אתה לחסוך!

מצא גנן לאחזקת הגינה דרך 'גננים פלוס'

האפשרות המהירה להגיע אל שלושה גננים שונים בתוך מספר דקות, תאפשר לכם לבצע בינהם השוואת מחירים ולגלות מהו המחיר הכי זול מבינהם לצורך אחזקת גינה, כך שלמעשה אם אתה צריך שירות של אחזקת גינה הכולל תחזוקה שוטפת שלה, תוכל לקבל הצעות ולהבין את המחירים במהירות. דרך 'גננים פלוס' תוכל לבצע זאת בפשטות, פשוט להשאיר פרטים או לחייג והנציגים שלנו ישלימו עימכם יחד את הפרטים, לאחר מכן תקבלו שיחות חוזרות מנותני שירות המציעים תחזוקת גינה, בצעו בינהם השוואה והתחילו לחסוך.

אחזקת גינה

מהי העלות לאחזקת גינה באופן שוטף?

מחיר אחזקת גינה משתנה על פי תדירות ההגעה (פעם בחודש, פעם בשבועיים וכו'), על פי גודל הגינה שלכם וכמובן סוגי הפרחים, האם יש צורך בכיסוח דשא או שמדובר על דשא סינטטי, כמות עצי הפרי או צמחי הנוי, כמות העצים והשיחים אשר דורשים גיזום ענפים בתדירות נמוכה או גבוה וכן הלאה. בגדול עלות הגעה פעם בשבועיים לגינה בגודל של כ-50 מ"ר נעה בין 300 - 600 ש"ח. ניתן לגזור מכך את המחיר להגעה פעם בחודש ופעם בשבוע, אך כמובן שיהיו שינוים במחיר על פי תדירות גבוה או נמוכה יותר.

אחזקת גינה בבית פרטי - מה זה כולל?

כמובן שהכל תלוי בהסכמת הגנן וסיכומכם מראש מולו מה כוללת אחזקת גינה בביתכם הפרטי והצעת המחיר שהוא נותן לכם, אם זאת עדיין קיים סטנדרט כללי, שניתן להגדיר כאחזקת גינה, אך עדיין כל גנן עשוי לדרוש תשלום חד פעמי או שוטף על הפעילויות שאינם הכללתם מולו מראש, אלו תכולות תחזוקת הגינה:

  1. כיסוח דשא ודישון שנתי.
  2. טיפול בצמחייה לרבות תרופות לצמחים ודישון.
  3. גיזום שיחים (כולל גדר חיה).
  4. בדיקת תקינות מערכת השקייה אוטמטית.
  5. הדברה נגד מזיקים (נקודתית לעצים ושיחים)
  6. ניכוש עשבים שוטים.

הנושאים הבאים ככל הנראה יהיו בתוספת חד פעמית, כאשר מדובר על אחזקת גינה בבית פרטי: כריתת עצים, שתילת עצים, הנחת מרבדי דשא, התקנת מערכת השקייה, שתילת פרחים ושיחים ועוד עבודת גינון שאינן קשורות לאחזקה ותחזוקה.

ומה באשר לאחזקת גינת גג?

בגינות גג לא תיהיה אדמה ואין חשש גדול ממזיקים, לכן מרבית השירותים יורדים והיקף התחזוקה של אחזקת גינה בגג יורד באופן משמעותי, כמו כן - גם הגעת הגנן (תדירות טיפול) יורדת ועימה גם המחיר. ייתכן ויכללו נושאים אחרים תחת תחזוקת גינת גג לעומת גינות פרטיות רגילות, תצטרכו לבדוק וזאת מול הגנן שלכם.

מדוע חשובה תחזוקת גינה שוטפת?

אחזקת גינות היא חשובה, צמחים זקוקים לטיפול, צריך לגזום אותם, לדשן אותם וכאשר הם חולים לתת להם את התרופה המתאימה, חוסר תחזוקה או טיפוח גינה, עשוי להמית את הצמחים החיים בה, החל מהדשא ועד לעץ. השקייה פעם ביום או יומיים אינה מגדירה במלוא היקפה את אחזקת הגינה וצמחים שלא יקבלו את הטיפול המתאים להם עשוים למות, לפעמים עלות רכישה מחודשת של הצמחייה תהיינה יקרה יותר מתחזוקה שלהם. כמו כן, הנראות של גינה פורחת וירוקה היא ללא ספקת יפה יותר מצמחים יבשיים ופרועים. כמו כן, עשבים רבים ושיחים צפופים עשוים להביא עימם את הנחשים וחיות בר נוספות שלא נרצה לראות בקרבת ביתנו.