מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

עבודות גינון

מחפש אנשי מקצוע העוסקים בעבודות גינון? כאן ב'גננים פלוס' תוכל להזמין גננים, קבלני גינון וחברות העוסקום בתחום וישמחו  לספק לך הצעת מחיר אידאלית לבקשתך. ניתן להשיג את כלל עבודות הגינון השונות לגינה הפרטית דרכנו.

מזמינים עבודות גינון דרך 'גננים פלוס'

הדרך הקלה והנכונה היא להזמין עבודות גינון דרך פורטל גננים פלוס, כאן האפשרויות הרבות מאפשרות לכם להבין יותר, לדעת כמה עולה לכם השירות במהירות, לקבל מספר הצעות מחיר וכמובן לבצע השוואת מחירים בעבור עבודות הגינון השונות דרך מספר גננים או קבלני גינון שונים על פי עירכם. השירות בגננים פלוס ניתן בחינם וללא התחייבות, נסו אותנו והתחילו גם אתם לחסוך.


גנן לעבודות גינון

אלו הם סוגי עבודות הגינון הנפוצים בפורטל

בפורטל "גננים פלוס" תוכלו למצוא את כל סוגי עבודות הגינון הקיימות, החל מעבודת גיזום עצים, כריתה ועד לדשא, אחזקה והקמת גינה וכמובן עיצוב גינה. הנה חלק מן העבודות הנפוצות בתחום הגינון:

 

קבלן או גנן לעבודות גינון?

לא יודעים מתי להזמין קבלן לעבודת גינון ומתי גנן? השוני מתחיל בגודל העבודה עצמה כמובן. אם מדובר על גינון לבית פרטי ככל הנראה שגנן מספיק ואפילו אדריכל נוף לאלו שרוצים לתכנן קצת מעבר. לעומת זאת קבלן גינון מיועד לפרויקטים גדולים יותר של עבודות גינון ועל כך נרחיב בפסקה הבאה. כך או כך - דרך גננים פלוס אתם יכולים להשיג גם גנן וגם קבלן ואם זה לא מספיק, גם אדרכילי נוף. כלל האפשרויות פתוחות לפניכם.

עבודות שמתבצעות על ידי קבלן גינון

בדרך כלל נהוג לפנות לקבלן גינון במצבים שבהם נרצה לבצע עבודה גדולה ורצינית כמו תכנון והקמת גינות לשכונה שלמה ולשטחים ציבוריים כמו כיכרות, גנים ציבוריים וכדומה. בדרך כלל העבודה תכלול גם עבודה הקשורה להתקנת מערכת השקייה וסידור של טפטפות, ממטרות ועוד. קבלן גינון לא בהכרח יהיה הכתובת להקמת גינות פרטיות ובמקרים בהם נדרשת עבודה קטנה יותר, נמליץ לכם לחפש גנן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

איך עובד תמחור עבודות גינון ומהי העלות?

ישנם מספר אפשרויות לתמחור עבודת גינון וכמובן שישנם פרמטרים רבים המשפיעים על המחירים. עבודות גינון הקשורה בהקמה בדרך כלל מתומחרת על פי האיפיון, כמה עציצים, דשא לפי מטר, מערכות השקייה, שיחים, עצים, פרחים ועוד.

 

לעומת זאת חישוב עלות אחזקת גינה נעשת באמצעות מחור שעתי של עבודה אשר נעה בין 150 - 250 ש"ח. אך במרבית המקרים התמחור לעבודת גינון יהיה חודשי והמחירים משתנים על פי הגודל והצעת המחיר תיהיה בהתאם לעבודה.

 

עבודות גינון

מצאו חברות גינון גדולות באזורכם

מאחר ואנו מספקים שירות בכל אזורי הארץ, תוכלו למצוא חברת גינון גדולה לפי האזור שבו אתם מתגוררים. אם יש לכם חצר גדולה או שאתם זקוקים לסיוע בתכנון, עיצוב והקמת גינה בשטח ציבורי גדול, תוכלו לפנות אל חברות גינון גדולות כמו גם אל קבלני גינון מובילים אשר מספקים שירות כולל ומקיף החל משלב התכנון ועד לשלב הביצוע.