מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

תחזוקת דשא סינטטי

תחזוקת דשא סינטטי זו פעולה חשובה ביותר שעוזרת ומשמרת את חיי הדשא הסינטטי. במאמר זה, נסביר את כל מה שאתם צריכים לדעת על תחזוקת דשא סינטטי וכל המסביב.

איך מתבצעת תחזוקת דשא סינטטי?

תחזוקת דשא סינטטי אינה פעולה מורכבת ומתבצעת דיי בפשטות. דבר ראשון שיש לעשות הוא להפקיד לטאטא או לשאוב את הדשא הסינטטי אחת לשבועיים. זאת על מנת שלא יצטברו יותר מדי לכלוכים על הדשא הסינטטי. לאחר מכן, מומלץ לשטוף באמצעות צינור את הדשא הסינטטי על מנת שתוכלו להסיר את הלכלוכלים העקשנים שסירבו לעזוב עם המטאטא.

 

תחזוקת דשא סינטטי

תחזוקת דשא סינטטי - למה זה חשוב?

לבצע תחזוקת דשא סינטטי זה חשוב מהסיבה הפשוטה שהשקעתם בדשא סינטטי ועל מנת לשמור עליו ועל אורך החיים שלו יש צורך לנקות ולתחזק את הדשא הסינטטי. לחלקנו יש בעלי חיים בבית שאולי לפעמים קצת מתבלבלים וחושבים שמדובר בדשא רגיל ועושים את הצרכים שלהם על הדשא הסינטטי ולכן גם להסיר את כתמי השתן ולאסוף את הצרכים שלהם זה לא פחות חשוב.


>>>ראו עוד מדריכי גינון

אילו כלים צריך לתחזוקת דשא סינטטי?

על מנת לבצע תחזוקה לדשא סינטטי אתם לא צריכים יותר מדי ציוד. על מנת להקל על חייכם ולעשות את זה בצורה טובה ומהירה יותר תוכלו לרכוש מפוח עלים (במידה ואין לכם) שיקצר משמעותית את תהליך הטאטוא. חשוב לציין שניתן לעשות את תחזוקת הדשא גם באמצעות מטאטא חזק או מגרפה. לאחר מכן, בשלב השטיפה תצטרכו מים וסבון.

 

שאיבת דשא סינטטי

טיפים לשמירה על הדשא סינטטי

אספנו לכם כמה טיפים שיעזרו לכם לשמור הדשא הסינטטי:

 • מומלץ להרחיק סיגריות, מנגלים ונרגילות מהדשא הסינטטי מכיוון וזה יכול לגרום להמסת הדשא סינטטי.
   
 • אספו את הצרכים של החיות מחמד שלכם.
   
 • שטפתם את הבית? במידה וישנם חומרי ניקוי חזקים ואתם שופכים את המים החוצה, אל תשפכו על הדשא.
   
 • מומלץ לא לשתול עצי פרי בקרבת הדשא הסינטטי על מנת שלא יפלו פירות על הדשא הסינטטי ויגרמו ללכלוך רב ולעתים גם לעובש על הדשא סינטטי.
   
 • הקפידו על ניקוי הדשא הסינטטי אחת לחודש לפחות.