מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

כריתת עץ אורן

יש לכם עץ אורן שאתם רוצים לכרות? למדו מה אומר החוק על כך. מהו המחיר לעבודה מסוג זה וגלו מדוע כדאי לבצע השוואת מחירים בגננים פלוס, גם למטרת כריתת עצי אורן.

עץ אורן נחשב למוגן, באיזה מצב ניתן לכרות אותו?

ישנה רשימה של עצים מוגנים שאסור לכרות. ועץ האורן מופיע בתוך הרשימה הזו, רק לאחר אישור מפקיד היערות יינתן אישור מיוחד לכריתת עץ אורן. המאפיינים שיאשרו לכם את כריתת העץ יהיו כאשר העץ חולה (ולא ניתן לרפא), אין אפשרות לבצע העתקה של העץ, הוא עשוי לגרום למפגע למבנה או לעמודי חשמל למשל. או חשש מפגיעה בתשתיות מים או ביוב. במידה והוא מסכן או עומד באחד הקרטריונים הבאים יהיה ניתן לכרות את עץ האורן (כמובן לאחר אישור בכתב).

כך תשיג אישור לכריתת עץ אורן

על מנת לקבל את האישור יש למצוא לנכון את אחד מהסעיפים מעלה כאפשרי ולפנות אל פקיד היערות האזורי שלכם עם תמונות המפגע וציינו את הסכנות ואת סיבת הבקשה לכריתה. קיים פרוטוקול מסודר ותשובה תקבלו עד 21 יום לאחר הגשתה. במידה והיא חיובית, הציגו אותה לכורת העצים וכרתו את העץ.

מהו המחיר לכריתת עצי אורן?

עץ אורן חי בממוצע בין 100 ל-150 שנים ומגיע לגובה של כמה מטרים בודדים. מחיר כריתה של עץ אורן בוגר ינוע בין 2,000 - 4,000 שקלים. לעומת זאת עץ אורן צעיר ולא גבוה (עד 2 מטרים), ינוע בין 800 ל-1,500 שקלים. המחיר כולל כריתה ופינוי הגזם לאתר מורשה.

כריתת עץ אורן

בעזרת גננים + אפשר לבצע השוואת מחירים ולחסוך

פורטל גננים פלוס לא רק מספק מידע ומחירים, אלא נותן מענה לצורך האמיתי שהוא לקבל שירות מקצועי וטוב - במחיר זול. אז איך אפשר לעשות זאת? באמצעות שיטת השוואת המחירים והיא פועלת בצורה פשוטה ומהירה מאוד. משאירים בפורטל שלנו פרטים או מחייגים אלינו ולאחר מספר דקות מקבלים בחזרה עד שלוש פניות של כורתי עצים המתמחים בכריתת עצי אורן ואכן יכולים לספק את השירות באזורכם. כל מה שנותר לכם כעת הוא להשוות בינהם ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה