מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

כריתת עץ אורן

יש לכם עץ אורן שאתם רוצים לכרות? למדו מה אומר החוק על כך. מהו המחיר לעבודה מסוג זה וגלו מדוע כדאי לבצע השוואת מחירים בגננים פלוס, גם למטרת כריתת עצי אורן.

עץ אורן נחשב למוגן, באיזה מצב ניתן לכרות אותו?

ישנה רשימה של עצים מוגנים שאסור לכרות ועץ האורן מופיע בתוך הרשימה הזו. רק לאחר אישור מפקיד היערות יינתן אישור מיוחד לכריתת עץ אורן.

 

המאפיינים שיאשרו לכם את כריתת העץ יהיו כאשר העץ חולה ולא ניתן לרפא אותו, מצבים בהם אין אפשרות לבצע העתקה של העץ והוא עשוי לגרום למפגע למבנה או לעמודי חשמל למשל וגם מקרים בהם יש חשש מפגיעה בתשתיות מים או תשתיות של ביוב.

 

במידה והעץ מסכן או עומד באחד הקרטריונים שצוינו קודם לכן, יהיה ניתן לכרות את עץ האורן, זאת כמובן לאחר אישור מפורש בכתב מפקיד היערות האחראי באזור בו נדרשת פעולת הכריתה.

 

כריתת עץ אורן

מהו המחיר לכריתת עצי אורן?

עץ אורן חי בממוצע בין 100 ל-150 שנים ומגיע לגובה של כמה מטרים בודדים. מחיר לכריתת עץ אורן צערי בגובה של עד 2 מטרים, ינוע בין 800 ש"ח ל-1,500 ש"ח. לעומת זאת מחיר לכריתת עץ אורן בוגר ינוע בטווח שבין 2,000 ל-4,000 ש"ח. חשוב לציין כי המחיר כולל גם את פינוי הגזם לאתר מורשה.

 

מחיר לכריתת עץ אורן צעיר

מחיר לכריתת עץ אורן צעיר: 1150 ₪

טווח מחיר גבוה 1500 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

 

כך תשיגו אישור לכריתת עץ אורן

על מנת לקבל את האישור יש למצוא לנכון את אחד מהסעיפים מעלה כאפשרי ולפנות אל פקיד היערות האזורי שלכם עם תמונות המפגע וציינו את הסכנות ואת סיבת הבקשה לכריתה. קיים פרוטוקול מסודר ותשובה תקבלו עד 21 יום לאחר הגשתה. במידה והיא חיובית, הציגו אותה לכורת העצים וכרתו את העץ.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

בעזרת גננים + אפשר לבצע השוואת מחירים ולחסוך

פורטל גננים פלוס לא רק מספק מידע ומחירים, אלא נותן מענה לצורך האמיתי שהוא לקבל שירות מקצועי וטוב - במחיר זול. אז איך אפשר לעשות זאת? באמצעות שיטת השוואת המחירים והיא פועלת בצורה פשוטה ומהירה מאוד.

 

משאירים בפורטל שלנו פרטים או מחייגים אלינו ולאחר מספר דקות מקבלים בחזרה עד שלוש פניות של כורתי עצים המתמחים בכריתת עצי אורן ואכן יכולים לספק את השירות באזורכם. כל מה שנותר לכם כעת הוא להשוות ביניהם ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר.

 

כריתת עצי אורן

הקפדה על בטיחות בעת כריתת עצי אורן

עצי אורן ידועים כעצים מסיביים וגדולים ולכן כאשר כורתים אותם, נדרש לעשות זאת בצורה זהירה ובטוחה. כורת העצים שהזמנתם, צריך לבצע את העבודה בצורה אחראית ולדאוג למיגון הכולל קסדה, כפפות, משקפי מגן ואביזרים נוספים שישמרו על בטיחותו.

 

כמו כן, חשוב להרחיק מהאזור אנשים וגם חפצים שונים על מנת להגן עליהם מנפילת הענפים והגזע של העץ. לעיתים, נהוג להתחיל בגיזום העץ לפני שכורתים אותו וזאת במטרה למזער נזקים ולפשט את פעולת הכריתה עצמה.