מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

העתקת עץ מנגו

העתקת עץ מנגו מצריכה אישורים מסוימים מהרשויות וחשוב לבצע את הפעולה על פי חוק. בעמוד זה תוכלו לקרוא בהרחבה על הנושא, להבין איך מבצעים את ההעתקת העץ בצורה נכונה וגם תוכלו לקרוא על מחיר השירות.

העתקת עץ מנגו במחירים זולים

מעוניינים להעתיק עץ מנגו ממקום אחד לאחר? רוצים לקבל הצעות מחיר ממספר בעלי מקצוע בתחום? דרך הפורטל שלנו תוכלו להשוות בקלות בין מספר מעתיקי עצים מומלצים באזורכם, כאשר אנו נדע להעביר את הפנייה שלכם אל הגורמים הרלוונטיים בצורה מהירה ופשוטה. ומה לגבי המחיר? באמצעות השוואת המחירים תוכלו להוזיל את עלות השירות בעשרות אחוזים וזאת רק על ידי ביצוע סקר שוק.

 

העתקת עץ מנגו

האם צריך אישור להעתקת עץ מנגו?

התשובה היא כן, נדרש לקבל אישור על העתקת עצי מנגו וכאשר עושים זאת ללא אישורים, מבצעים למעשה עבירה פלילית. לפני שמתחילים בהעברה, נדרש להוציא טופס העתקת עץ מהאתר של קק"ל ואת הטופס שולחים אל פקיד יערות בהתאם לרשות המקומית שאליה אתם משויכים. בנוסף, נדרש לשלם אגרה (עשרות שקלים בודדים) על העתקת עצים.

כמה עולה להעתיק עץ מנגו?

המחיר להעתקת עץ מנגו צעיר נע בין 800 ל-1,600 ש"ח. המחיר להעתקת עץ מנגו בוגר נע בין 1,600 ל-3,200 ש"ח. לכן, מחיר העתקת עץ מנגו נע בין 800 ל-3,200 ש"ח. המחיר כולל את הוצאת העץ וגם את ההובלה שלו אל היעד החדש.

 

מחיר ממוצע להעתקת עץ מנגו

מחיר ממוצע להעתקת עץ מנגו: 2000 ₪

טווח מחיר גבוה 3200 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪


 

>>>אולי יעניין אתכם גם העתקת עץ זית

איך מעתיקים עץ מנגו?

בשביל להעתיק עץ מנגו בצורה נכונה, יש להשתמש בכלי חפירה ידניים וגם בטרקטור מיוחד אשר שולף את גזע העץ ביחד עם שורשיו ובכך מאפשר לשתול אותו במקומו החדש בצורה בטוחה. בנוסף, כאשר מעתיקים עץ מנגו נדרש להעבירו באמצעות רכב או משאית להובלת עצים ובמקרים רבים נצטרך להשתמש גם במנוף מאחר והעץ יהיה כבד מאוד.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

מה הסיבות להעברת עץ מנגו?

להלן הסיבות המרכזיות בגללן נרצה להעביר עץ מנגו ממקום למקום:

  • כאשר עץ המנגו חולה ואנו רוצים למנוע מהמחלה להתפשט גם לעצים אחרים אשר נמצאים בקרבתו.
     
  • כאשר נדרש לבצע עבודות בקרקע שבה נמצא העץ, כמו למשל בנייה של בית חדש או הקמת תשתיות.
     
  • במקרים בהם עוברים דירה ורוצים לשלב את עץ המנגו במסגרת הקמת הגינה החדשה.
     
  • כאשר מבצעים שיפוץ בגינה ומבצעים שינוי במיקומים של העצים והצמחייה בגינה. במצב זה נעתיק את העץ למקום אחר בגינה הקיימת.

העתקת עצי מנגו צעירים לעומת בוגרים

גודלו של העץ הוא אחד מהפרמטרים המשמעותיים אשר משפיעים על מחיר השירות. בדרך כלל, כאשר יהיה מדובר על העתקת עצי מנגו צעירים, לא נזדקק למנוף אך במקרים בהם מדובר על עץ כבד וגדול - לא יהיה מנוס משילוב של מנוף בתהליך. עץ מנגו צעיר הוא עץ שגודלו הוא עד 2 מטר, בעוד עצי מנגו בוגרים וגדולים, עשויים להגיע גם ל-6 מטר ואף יותר. הבדל נוסף הוא שכאשר מעתיקים עצים בוגרים, נדרש לבצע חפירה גדולה יותר בשל צמיחת השורשים וזו סיבה נוספת להתייקרות במחיר השירות.