מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

העתקת עצים

העתקת עצים בצורה מקצועית הכוללת את כל האישורים מהרשויות היא הכרחית וזאת על מנת להימנע מקנסות. בואו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ותוכלו לחסוך בעלויות.

השוואת מחירים עבור שירות העתקת עצים

מעוניינים להעתיק ולהעביר עץ מהחצר שלכם למקום אחר? ייתכן שבעקבות מעבר דירה או אפילו שינויים שנעשים בגינתכם כמו תחזוקת גינה, אתם זקוקים לשירות של העתקת עצים ממקום למקום בצורה מקצועית. דרך הפורטל של 'גננים פלוס' תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר ולבצע השוואת מחירים על מנת לוודא שקיבלתם את המחיר הטוב ביותר. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם כל הפרטים.

 

העתקת עצים

מה המחיר עבור העתקת עץ?

בדרך כלל, המחיר של העתקת עצים נקבע על סמך מגוון רחב של שיקולים ולמעשה אפשר להגיד שגם גובהו של העץ, הסוג שלו, דרכי הגישה אל החצר והכלים הנדרשים לביצוע ההעברה, משפיעים על העלות. עבור עץ אשר גובהו הוא עד 5 מטרים, תשלמו סכום שנע בין 800 ש"ח ל-3,200 ש"ח. העתקת עץ מצריכה שימוש במנוף או טרקטור ברוב המקרים ולכן זה עשוי להשפיע על המחיר וכל מקרה הוא לגופו. על כן מומלץ להתייעץ עם בעל המקצוע וייתכן ותוכלו לקבל הצעת מחיר כבר בשיחת הטלפון לאחר הבהרת הפעולה הספציפית הנדרשת.

מחיר ממוצע להעתקת עץ בגובה של עד 5 מטר

מחיר ממוצע להעתקת עץ בגובה של עד 5 מטר: 2000 ₪

טווח מחיר גבוה 3200 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

כיצד מתבצעת העברת עץ ממקום למקום?

במידה ותהיתם איך מבצעים העתקה של עץ, אז כדאי שתדעו שמדובר בתהליך מורכב הדורש מקצועיות רבה. בשלב הראשוני ייתכן ונדרש לבצע התאמות מסוימות כמו גיזום של עץ בענפים מסוימים וזאת על מנת להפחית מהמשקל שלו ולבצע את תהליך העברת העץ בצורה נוחה יותר.

לאחר מכן נדרש לבצע חפירה מסביב לעץ תוך שמירה על חלק גדול מן האדמה בה מצויים השורשים שלו ולעטוף את חלק האדמה ברשת מיוחדת. המטרה היא לשמר את האדמה בעת ההעברה וזאת על מנת להבטיח קליטה טובה וקלה יותר של העץ במיקומו החדש. כמו כן, נדרש לבצע הכנה בגינה או החצר שאליה מעבירים את העץ ולהכין גומחה גדולה בהתאם למידותיו של העץ. העברת עץ בצורה נכונה היא למעשה המפתח לקליטה חלקה שלו ביעד החדש ולכן אין להקל ראש בתהליך מורכב שכזה.

העתקת עצים מכל הסוגים דרך 'גננים פלוס'

דרך האתר שלנו, תוכלו להזמין בעל מקצוע לצורך העתקת עצים מכל הסוגים, בין אם מדובר בהעתקת עצים צעירים או בוגרים. השירות ניתן בכל רחבי הארץ, בהתאם לזמינות כמובן של בעלי המקצוע ועבור כל סוגי העצים והמינים כולל כמובן את העצים הבאים:

  • העתקת עצי זית - העתקת עץ זית בוגר או צעיר היא עבודה מורכבת ודורשת ידע רב וזאת מאחר ועצי הזית הם עצים עתיקים (ובדרך כלל מחירם גבוה מאוד)  

  • העתקה של עצי פרי - העברת עץ פרי ממקום למקום, כמו למשל העתקת עץ מנגו, אבוקדו, העתקת עץ לימון ועוד.
  • העברה והעתקה של עצי נוי - מכל הסוגים והגדלים, מגינות פרטיות וגם בנייני מגורים משותפים או שטחים חקלאיים.

כדאי שתכירו: רישיון העתקת עצים 

חשוב להבין, גם עבור העתקה של עץ מהגינה הפרטית שלכם או שטח הבניין המשותף, נדרש לקבל היתר מיוחד מפקיד יערות על מנת לבצע שינוע של עץ בוגר. חל איסור מוחלט לבצע העתקת עצים כמו גם פעולת עקירה של עץ, על סמך שיקול דעתכם הפרטי וישנה החובה להיעזר בגורם מקצועי אשר משיג את רישיון העתקת עצים מהרשויות המקומיות. לעוד מידע בנושא, תוכלו להיכנס לאתר משרד החקלאות ולקבל פירוט על קבלת רישיונות עבור כריתה והעתקה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

העתקת עצים צעירים או בוגרים בכל הארץ

ראשית, נסביר מה נחשב לעץ בוגר: למעשה עץ בוגר הוא עץ בשטח מגורים שגובהו הוא 1.3 מטרים וקוטר הגזע שלו הוא 20 ס"מ ומעלה. במידה ולא מדובר באזור מגורים, עץ בוגר הוא עץ שקוטר הגזע שלו הוא 10 ס"מ ומעלה. העתקה של עץ בוגר היא מורכבת יותר, גם בשל העובדה שנדרש להשיג אישורים והיתרים וגם בשל העובדה שהעתקת עצים צעירים מבטיחה סיכויי קליטה טובים יותר ביעד החדש מאשר במצב בו מבצעים העתקת עצים בוגרים.

שאלות נפוצות בנוגע להעברת עצים

רגע לפני שאתם מתקשרים להזמין שירותי העברה והעתקה של עצים, קראו את השאלות הבאות שעשויות לספק לכם מידע נוסף וחיוני על התהליך:

כמה זמן יכול להיות העץ על מצע מנותק מאדמה?

מומלץ להימנע מפעולה ארוכה אשר משאירה את העץ למעלה מ-24 שעות ללא משטח אדמה קבוע.


האם אפשר למצוא דרככם שירות העתקת עצים מכל הסוגים?

בהחלט, ניתן להזמין דרכנו שירות העתקת עץ הדר, מנגו, לימון וגם חרוב, דקל או אבוקדו. אנו נפנה אתכם אל בעל המקצוע המתאים ביותר הפועל באזורכם.


איזה כלים משמשים בתהליך העתקת עצים?

בלעים המשמשים אותנו בעת תהליך העתקת עצים הם בדרך כלי חפירה ידניים וגם שימוש בטרקטור המסייע בניתוקו של העץ מהאדמה ומנוף שמטרתו להרים את העץ.