מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

תכנון גינות

תכנון גינות צריך להיעשות בהתאמה לדרישות הלקוח, על פי מגבלות התקציב שלו ובהתחשבות באקלים האזורי, כמו כן ישנם כמה ז'נרים בתכנון גינות, כמו למשל - תכנון גינה חסכונית במים, גינה מוצלת, על הגג ואפילו טיפולית, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על תכנון והקמה של גינות.

תכנון גינה בתקציב מוגבל? נסו את גננים +

יש לכם תקציב מוגבל ולא רוצים להתפשר על איכות הגינה שלכם? על מנת לתכנן נכון את הגינה, צריכים להתחיל מהרצונות שלנו ואיזה תכולות אינן ניתנות לפשרות, כמובן שצריכים להיות ערים לתקציב ולצמיד אותו אל הרצונות. בעזרת גננים פלוס אתם יכולים לקבל מספר הצעות מחיר, למעשה תקבלו עד שלוש הצעות של גננים העוסקים בתכנון גינות, הם יעזרו לכם בהתאם לתקציב שלכם לתכנן באופן נכון את הגינה, כך שתענה על הדרישות ולא תחרוג מהתקציב. בצעו בין הצעות המחיר שקיבלתם השוואת מחירים ואולי תוכלו לחסוך גם.

כיצד לתכנן גינה חסכונית במים?

גינה חסכונית מצריכה תכנון קפדני של הצמחים בהתאמה למיקום הגינה בארץ (צפון, דרום ומרכז), ישנם צמחים המצריכים השקייה בכל יום, ישנם כאלו פעם ביומיים וישנם פעם בשבוע ואף יותר (קקטוסים למינהם). אך הצרכן הרציני ביותר של מים בגינה הפרטית שלנו הוא הדשא, שטחי הדשא הגדולים בהחלט דורשים הרבה מים. כיום ישנם פתרונות אלטרנטייבים כמו דשא סינטטי, אשר יכול לחסוך לנו ובגדול. כמו כן, צמחים ופרחים עונתיים חובבי מים, השתדלו להשתמש בצמחים רב שנתיים, שצריכת המים שלהם גדולה יותר. תכנון נכון ומיקום הנכון בין שמש וצל של צמחים מסוימים יכול להיות אקולוגי ולאפשר צריכה מופחתת של מים. להזמנת תכנון גינה חסכונית, פנו אל גננים + וקבלו עד שלוש הצעות מחיר!


תכנון גינה

מהו המחיר לתכנון גינות?

עלות תכנון הגינה מתחלקת לפי גודל הגינה בעיקר, הנה כמה דוגמאות של מחירים מוצעים לתכנון גינות:

  1. מהי העלות בעבור תכנון גינה קטנה? גינה קטנה מוגדרת בגודל של 50 מ"ר עד 100 מ"ר, התכנון כולל פגישת ייעוץ והכנה, בחירת פרחים, עצים, עציצים ושיחים. תכנון משטחים ומערכת השקייה, בסוף התהליך המזמין יקבל תוכנית ודוח מפורט, העלות: 1,500 - 2,000 ש"ח
     
  2. מחיר לתכנון גינה ביתית בינונית: (בגודל 100 - 200 מ"ר), כולל לווי צמוד לאורך התהליך ופיקוח, כתב כמויות, תוכנית והדמיות להמחשה. כמובן שכולל בחירת הצמחים השונים ותכנון מערכת השקייה. המחיר: 3,000 - 6,500 ש"ח.
     
  3. כמה יעלה לתכנן גינה גדולה? (בין 250 - 500 מ"ר), פגישת ייעוץ, תוכניות מסודרות הכוללות: הדמיות, תוכנית לגינה, תוכניות תאורה ותוכנית מערכת השקייה, כולל בחירת הצמחים, כתב כמויות ודוגמאות לכל צמח, בין 8,000 ל-15,000 ש"ח.
     
  4.  מה בנוגע לתכנון גינת גג או מרפסת? המחיר לגינות גג ובעבור תכנון גינה במרפסת גדולה זהה, בגלל הקושי והתנאים המחיר לתכנון יחסית יקר לגודל של 15 - 30 מ"ר, לוקחים בין 1,500 - 3,000 ש"ח.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

ההבדל בין תכנון גינות יוקרה לרגילה

מה השוני בין תכנון גינה פרטית ורגילה ובין תכנון גינת יוקרה? כאשר מתכננים גינה יוקרתית יש לקחת בחשבון כי הצמחים והעצים יהיו בעלי אופי שונה, יותר בעלי מראה דקורטיבי ומודרני, החל מעצים מהונדסים ועד למדשאות היקרות פי-4 מהמחיר הרגיל, ישנם המון צמחים יקרים אשר יוסיפו למחיר הגינה שלכם. אבל זה לא הכול, ניתן להוסיף בריכת נוי, להוסיף מזרקה ואפילו סלעים שיצאו מהם מים, ליצור המון דברים יפים ומועצבים כמו למשל גיזום שיחים בצורות מיוחדות וללא ספק לקבל מראה יוקרתי מאוד בגינתכם. בגינה פרטית (רגילה) מתייחסים יותר להצללות, חסכון במים ומענה ללקוח.

תכנון גינה פרטית

איך אפשר לתכנן גינה על הגג או במרפסת?

אפשר להפוך את המרפסת הגדולה או את הגג שלך לממש גינה, מה זה כולל? החל מעבודות עץ לחיפוי המשטח (דק), כדים ומיכלים אשר יהיו מוסתרים ויתנו תחושה של אדמה, בריכת נוי ואפילו מדשאות הרריות על גבי הרי אדמה בתוך מיכלים מוסתרים, תכנון תאורה, תכנון הצללה ומקומות ישיבה. כל אלו יתנו לכם את התחושה שאתם לגמריי בגינה הפרטית, רק שהיא גבוה והיא על גבי הגג.

תכנון גינה קטנה או גדולה? מוצלת או בשמש?

ישנם הרבה משתנים כאשר רוצים לעשות תכנון גינה וכמובן להקים גינה חדשה, בין אם היא לגמריי מוצלת, או שיש כמה שעות שמש בלבד ביום, לפי גודלה, סוגי הצמחים, חסכון במים, הגבלת תקציב ועוד! בעזרת גננים פלוס, אפשר לקבל את כלל הפתרונות ולתכנן איזה גינה שאתם רוצים עם גננים מוסמכים אשר יודעים לתכנן גינות על פי אופי הדרישה שלכם - הגולשים והלקוחות העתידיים שלהם. אם הגינה בשמש, תקבלו צמחים שיכולים לשרוד, אם היא מוצלת, תקבלו פתרונות אידאליים לצמחיים שלא חייבים שמש ישירה. בין אם היא קטנה או גדולה, הם ידעו לתת לכם את המענה אשר ישלים את הדרישות שלכם.

תכנון ועיצוב גינות בבית פרטי

אם רוצים להזמין תכנון ועיצוב גינות לבית פרטי, לגג ואפילו למרפסת ניתן לעשות זאת בקלות ובמהירות דרך פורטל 'גננים פלוס', למעשה כאן תקבלו עד שלוש הצעות מחיר של גננים או אדריכלי נוף אשר עוסקים בתכנון גינה והקמה וכמובן גם עיצוב גינה ממגוון סוגים שונים. החל מתכנון גינה פרטית קטנה ועד לתכנון גינה במרפסת או על הגג. כמו כן, דרכנו אפשר לקבל הצעות מחיר בעבור שירות של תכנון גינה ביתית בכלל האזורים בארץ.