מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

שיקום גינה

שדרוג גינה קיימת ושיקום גינות ישנות על ידי צוות גינון מקצועי, תוכלו למצוא כאן בפורטל 'גננים פלוס', לבצע בינהם השוואת מחירים ולבחור בהצעת המחיר הזולה ביותר בעבור שיקום הגינה הפרטית שלכם (אפשר להזמין שירות גם לבית משותף). השירות ניתן בחינם וללא התחייבות - נסו אותנו עכשיו.

שדרוג ושיקום גינות מזמינים דרך "גננים פלוס"

הגינה שלכם לא מטופחת? נראת רע? לא יודעים מאיפה להתחיל וכיצד לשקם אותה? שיקום גינות הוא ללא ספק משימה בעבור גנן מקצועי אשר יודע כיצד לטפל בעצים חולים, לנכש עשבים, לשתול עצים חדשים ולרענן את נראות הגינה הקיימת שלכם, בעזרת הפורטל "גננים פלוס", תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר (למעשה עד 3 הצעות) ולבצע השוואת מחירים בין נותני שירות הגינון השונים, כך שתוכלו לבחור מבין ההצעות שקיבלתם, על פי התכולות שלהן ועל פי המחיר. כמובן שתוכלו לבצע גם השוואת מחירים ולהוזיל את עלות שיקום הגינה. השירות ניתן גם לגינות פרטיות וגם לבית משותף.

מה כולל שיקום גינה?

כמובן שכל מקרה לגופו ולרוב נע על פי דרישות הלקוח, אבל אלו הם הדברים ה"סטנדרטיים" שבדרך כלל יכללו תחת שיקום ושדרוג הגינה:

 • ניכוש עשבים שוטים, פינוי פסולת ולכלוך מצטבר.
 • גיזום עצים ושיחים.
 • בדיקת תקינות מערכות השקייה.
 • טיפול בעצים חולים ודישון ושיקום צמחים.
 • כריתת עצים במידת הצורך ועל פי הנחיות "פקיד היערות"
 • שתילת עצים, פרחים ושיחים חדשים.
 • טיפול במדשאות כולל כיסוח דשא ודישון (אחזקת דשא).
 • מילוי אדמה ומרבדי חצץ או חלוקי נחל (היכן שחסר).
 • העברת הנחיות כיצד לטפל בגינה בהמשך למטרת שימור.
   

שיקום גינה

כיצד ניתן לשדרג גינה קיימת?

שדרוג הגינה הוא שלב מעט יותר מתקדם, הוא ממש צמוד לשלב שיקום הגינה ומגיע ממש לאחר ואפילו "על הדרך", על מנת לשדרג את נראות הגינה קודם כל צריך להחליט, האם רוצים סגנון עיצובי כלשהו בגינה? תוכלו לראות כאן עיצובי גינות שונים או האם רוצים להוסיף פינות ישיבה, מקומות מוצלים יותר בגינה (כחלק מכך ניתן לשתול עצים בוגרים), האם רוצים להוסיף בריכה קטנה ( בריכת נוי או דגים) וכמובן ניתן תמיד לסדר שבילי גישה, למלא אדמה חסרה ולשתול עצים, פרחים, צמחים, שיחים וכן הלאה.

מהו המחיר הממוצע לשיקום גינה?

קשה לנקוב במחיר כאשר מדובר על שיקום גינה, ראשית גודל הגינה בהחלט משחק תפקיד מרכזי כאן ואם מדובר על גינה קטנה, המחיר הבא בכלל לא רלוונטי, תלוי כמובן במה מדובר, האם זה כולל את כלל הסעיפים שפירטנו ב"מה כולל שיקום גינה"? או שהשיקום הוא פשוט יותר? ניתן לכם כאן 2 אפשרויות, ראשית הזמנת גנן לעבודה חד פעמית על פי שעה, המחיר נע בין 150 - 200 ש"ח, על פי מחירון עבודות הגינון שתמצאו באתר שלנו. בנוגע לפרויקט שיקום ושדרוג גינה כפי שתיארנו מעלה, המחיר נע בין 8,000 - 14,000 ש"ח וכולל הכל מהכל (כמעט הקמת גינה חדשה).

מחיר ממוצע לשעת עבודה בגינה

מחיר ממוצע לשעת עבודה בגינה: 175 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

לא לשכוח להמשיך ולתחזק את הגינה

בסיום שיקום הגינה, הגנן שעשה לכם את עבודת הגינון יעביר לכם הנחיות והסבר כיצד לתחזק ולשמר את הגינה  לאורך זמן, כל כמה זמן להשקות, מתי לדשן, איך לנכש עשבים ולעיתים גם יסביר לכם על גיזום בסיסי לענפי העצים. אם אינכם מתכוונים להזמין גנן לתחזוקת הגינה אחת לחודש, חשוב לשמור על הגינה שלכם מסודרת ומטופלת, לדשן בזמן, לדאוג להשקייה סדירה, לנכש עשבים ואם צריך גם לטפל בעצים חולים. תחזוקת הגינה היא חלק בלתי נפרד משיקום הגינה ולעיתים תחילת השיקום שנעשת על ידי הגנן מצריכה מכם המשכיות גם לאחר סיום עבודתו על מנת להשלים את שיקום הגינות ושדרוג הגינה באופן מושלם.