מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

שיפוץ גינה

אז מהו המחיר לשיפוץ גינה? מה זה כולל? איך אפשר לעשות זאת לבד ובאמת לחסוך בעלויות? בהמשך תגלו את התשובות לכלל השאלות. כמו כן, תוכלו כבר עכשיו להשאיר פרטים או לחייג אל "גננים+" ולקבל עד שלוש הצעות מחיר לצורך השוואה.

כך תשפצו בזול את הגינה - השוואת מחירים!

בהמשך תוכלו להבין מהן העלויות לשיפוץ גינה ולהבין כי המחיר אינו זול, לכן חשוב לבצע השוואת מחירים במיוחד בפרויקטים כאלו אשר נעים בין כמה אלפי שקלים לעשרות אלפי שקלים. השוואת מחירים תיתן לכם קודם כל ייעוץ טלפוני עם שלושה נותני שירות שונים. תוכלו גם לקבל שלוש הצעות. כך שתקבלו טווח מחירים שונה, תוכלו להבין איפה אפשר להוזיל ולבצע השוואה בין ההצעות השונות שנתנו לכם. כך שבסופו של דבר גם יהיה בידכם מידע רב וגם אפשרות לקבל את המחיר הכי זול בעבור שיפוץ לגינתכם.

גנן בודק את מצב הגינה

אז מה כולל שיפוץ גינות?

כאשר מדברים על שיפוץ גינות, מתכוונים לשיפוץ הכולל גם חידוש ושיקום של הצמחייה אבל לא רק. אז מה כולל שיפוץ גינה מלא ומתי נצטרך שירותים אחרים? הנה הרשימה:

 1. שיקום גינה החל מהצמחייה, כולל עקירת עצים, גיזום, ניכוש עשבים ועוד.
 2. שתילת צמחייה חדשה, לרבות עצים צעירים.
 3. התקנת מערכת השקייה חדשה או תיקון מערכת השקיה קיימת.
 4. סלילת שבילי גישה חדשים או שדרוג הישנים.
 5. יישור הקרקע וסידור הפרשי גבהים (לרבות בגלל מיי גשמים)
 6. סידור נקודות מים, התקנת ממטרות וצינור השקייה.
 7. פיזור אבני טוף, חצץ או חלוקי נחל.
 8. סידור עמודי תאורה או התקנת תאורה חדשה.
 9. פרגולה או פתרונות הצללה נוספים לגינה.
 10. עמדות ישיבה החל מספסלים ועד לערסלים.


כמובן שאין סוף ואפשר גם להוסיף בריכות נוי ואפילו מפלי מים, מרבדי דשא בין אם זה רגיל או סינטטי, דק בגינה, חומה או גדר ועוד. אם הגעתם עד כה, אתם מבינים שתחת שיפוץ גינה תקבלו את כלל הפתרונות האידאלים לכך שהגינה שלכם תהפוך לחדשה.
 

שיפוץ גינה

מהו המחיר לשיפוץ גינה?

כפי שקראתם בפסקה הראשונה, קיימים שירותים רבים בשיפוץ גינות ומנעד המחירים עשוי גם הוא לבלבל אותנו. בגדול שיפוץ גינה מלא עד 100 מטרים ינוע בין 25 - 30 אלף ש"ח. כמו כן, שיפוץ גינה קטנה שאינו כולל שירותים מורכבים יכול גם לנוע בין 5 - 10 אלף שקלים בלבד. הכל תלוי בתכולת השיפוץ ומורכבות העבודה. על מנת לגלות באמת כמה יעלה לכם לשפץ את הגינה בבית הפרטי או בבניין המשותף, תאלצו להזמין ביקור ולקבל הצעת מחיר במקום.


מחיר ממוצע לשיפוץ גינה לפי מטר

מחיר ממוצע לשיפוץ גינה לפי מטר: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

עשה זאת בעצמך? הנה כמה טיפים

מתכנן לחסוך ולעשות זאת לבד? הנה כמה טיפים שיעזרו לך לשדרג, לשקם ולשפץ את גינתך לגמריי לבד!


 1. הטיפ הראשון שלנו הוא התחילו מנראות ואיסוף פסולת, השלב שייתן לכם הכי הרבה "אור", הוא סדר. אז איסוף עלים, איסוף זבל, גיזום של צמחים ואפילו עצים נמוכים הוא התחלה נהדרת. כמו כן ניכוש עשבים שוטים וכיסוח הדשא. עכשיו שהכל נראה טוב יותר - התחילו לשדרג.

 2. צבע, אפשר להתחיל פשוט ולצבוע פרטים ישנים, ספסל דהוי? צבעו אותו מחדש. גדר? צבעו מחדש. שביל הגישה נראה על הפנים? בדקו האם ניתן לצבוע אותו לחדש אותו בכך. גם דקים ופרגולות אפשר לחדש באמצעות צביעה.

 3. לכו למשתלה, הביאו עציצים, פרחים ועצים צעירים. כל מי שנראה לכם במצב רע או שכבר מת. החליפו אותו בצמחים חדשים, ישנם פרחים פשוטים שעולים מחיר מגוחך וגם מחיר העציצים והשיחים אינו גבוה. כך שזה שדרוג מהותי בעלות נמוכה.

 4. פיזור אבני נוי ואלמנטים נוספים. אפשר להוסיף "גורטאות" מחודשות, תאורה סולארית לגינה ולפזר חלוקי נחל ואפילו אבנים קטנות ופשוטות באזורים "מבולגנים", כך שתסתירו את הבלאגן ותשתדרגו את עיצוב הגינה שלכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

תהליך שיפוץ הגינה מא' ועד ת'

תהליך שיפוץ גינה מתחיל בתכנון. אז ראשית פגישה ראשונית עם גנן אשר שם תוכלו להסביר לו בדיוק מה תרצו, לקבל ממנו ייעוץ והכוונה ובכך תבנו ביחד את תוכנית שדרוג ושיפוץ גינתכם. לאחר מכן תקבלו את הצעת המחיר שתצטרכו לאשר. כעת הגנן יחל בעבודת המלאכה וראשית יסיר ויפנה את כלל הצמחייה שאתם לא רוצים ובמידה ויש עבודות שיפוץ כמו שדרוג גדר או חומה, צביעה, יישור קרקעות או עבודה עם צנרות מים. לאחר מכן שלב שתילת הצמחים והעציצים. לעיתים אפילו תזכו לבקר ביחד עם הגנן במשתלה הקרובה ותרכשו כמה צמחים בלווי מקצועי. בסוף תקבלו הדרכה ודרכים לשימור על הגינה המחודשת שלכם.