מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

פיתוח גינה

במידה ואתם מתכננים לבצע תהליך של פיתוח גינה, כדאי שתשוו מחירים לפני זה ותבחרו גנן במחיר זול ומשתלם שיעניק לכם שירות מקצועי. דרך אתר 'גננים פלוס' מקבלים עד שלוש הצעות מחיר שונות מבעלי מקצוע באזור שלכם ומשווים בין ההצעות בצורה קלה.

מהו תהליך של פיתוח גינה?

למעשה כאשר אנו מדברים על פיתוח גינה, בדרך כלל מדובר על תהליך בו אנו לוקחים גינה קיימת ומשדרגים אותה תוך התייחסות למגוון אלמנטים שונים בגינה. בין אם מדובר בהוספת אבני מדרך, חלוקי נחל וכמובן שדרוג צמחיה והוספה של מערכת השקייה חדשה, פיתוח גינה משדרג כל גינה קיימת והופך אותה ליצירת מופת של ממש.
 

פיתוח גינות

כמה עולה לבצע פיתוח גינות?

מאוד קשה לספק תשובה לשאלה "מה המחיר של תהליך פיתוח גינה" וזאת מאחר וטווח המחירים רחב מאוד וכל הצעת מחיר שונה מהאחרת בהתאם לכמות חומרי הגלם ומשך העבודה הנדרש. בדרך כלל, עבור גינה בגודל של 250 מ"ר, תשלמו בין 20,000 ש"ח ל-25,000 ש"ח עבור פיתוח גינות הכולל הקמת מערכת השקייה, הכנה וניקוי השטח הקיים ורכישת צמחייה הכוללת צמחים מסוגים שונים, אדניות ושקי אדמה. אם אתם לקראת תהליך של פיתוח גינה קיימת או תהליך של הקמת גינה חדשה, כדאי מאוד לבחון מספר הצעות מחיר שונות ולהבין מה כלול בכל הצעה.

נושאים בהם מטפלים במסגרת פיתוח של גינה

להלן מספר נושאים בהם מטפל הגנן במסגרת העבודה של פיתוח הגינה:

+ תכנון של הצנרת, הטפטפות והממטרות, כולל רכישה והתקנה של מערכת השקייה אוטומטית הפועלת באמצעות מחשב.

+ מיקום והצבת תאורה באזורי הגינה, כולל הכנת התשתית ועבודה אל מול גורם מוסמך ליצירת נקודות חשמל.

+ תכנון גינה בהקשר של הצמחייה המצויה בה, כולל מיקום של עצי נוי ופרי, שיחים ושתילים.

+ שילוב אלמנטים נוספים כמו אבני מדרך, חלוקי נחל, מזרקת או בריכת נוי וכדומה.

+ התקנת דשא סינטטי או רגיל בהתאם לצרכים ובקשות הלקוח

במסגרת התהליך, יש מחשבה כוללת על כל מבנה הגינה והמטרות שהיא עתידה לשרת והראייה המוקדמת, כולל התכנון לפני שמתחילים לגעת בשטח עצמו, הם בעלי חשיבות עצומה.

כך תוזילו את הצעות המחיר של פיתוח גינה

על מנת לחסוך בעלויות, אנו ממליצים לכם לבדוק לעומק את סוג העצים והשתילים שהגנן ממליץ למקם בגינה במסגרת תהליך פיתוח הגינה. במקרים רבים, על מנת להוזיל את הצעת המחיר בעבור פיתוח גינה, תוכלו לבקש חלופות זולות יותר שמוזילות במאות שקלים את ההצעה הסופית שתקבלו. נסו לעבוד לפי תקציב מוגדר מראש ולא להתפזר לאורך התהליך.

כמו כן, במקרים רבים אחד מהאלמנטים אשר מייקרים את הצעת המחיר הוא מערכת ההשקייה. במידה וניתן לרכוש את המערכת בנפרד ממקום זול יותר, ייתכן וזאת אופציה עדיפה עבורכם שתוזיל משמעותית את המחיר. 

פיתוח ועיצוב הגינה

מצאו גנן מומלץ באזורכם לפיתוח ועיצוב גינות

היות והפורטל שלנו עובד בפריסה ארצית, תוכלו למצוא גנן שיגיע אליכם, יבחן את הגינה הקיימת ויספק הצעת מחיר מסודרת בהתאם לדרישות שלכם לפיתוח הגינה. ישנה חשיבות גדולה לעבודה עם גורם מקצועי אשר יודע להתאים את סוג הצמחייה לכמות השמש המצויה בגינה וגם כמובן להמליץ על דרכי הטיפול וההשקייה לאחר תהליך הקמת הגינה שבוצע. מאחר ויש קיום מגוון עיצובים לגינה, כדאי לבחור גנן שידע לשלב את הצמחים המתאימים על מנת ליצור גינה משגשגת ופורחת שתישאר במצב מטופח במשך שנים. 

פיתוח והקמת גינות דרך פורטל 'גננים פלוס'

אין ספק שתהליך פיתוח והקמת גינות אינו מתבצע על ידי כל גנן. ישנם גננים רבים אשר מתמחים אך ורק בתחזוקה של הגינה הקיימת ושמירתה במצב טוב. אלו מכם שמעוניינים בשיקום גינות קיימות ופיתוחן, יפנו בדרך כלל לגנן מומלץ המתמחה בנושא ואפילו לאדריכל נוף או מעצב גינות מקצועי שזו עבודתו. בעזרת צעדים פשוטים, תוכלו להפוך גינה סטנדרטית לגינה מדהימה ומיוחדת ועם שירות השוואת המחירים של 'גננים פלוס' תוכלו לשמור על מחיר נוח לכל אורכו של התהליך.