מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

התקנת דשא סינטטי על בטון

מעוניינים להחליף את מראה הבטון בדשא ירוק? מתחת נסביר כמה עולה התקנת דשא סינטטי על בטון, כיצד גנן מיישם זאת, מהם היתרונות בהדבקת דשא סינטטי על בטון וגם איך תוכלו לאתר במהירות ובחינם גנן מומלץ באזור מגוריכם דרך פורטל גננים פלוס.

מהם היתרונות של דשא סינטטי על בטון?

הימצאות דשא סינטטי על בטון מאפשרת לכם להקליל את מראה החצר שלכם במידה והיא עשויה בחלקה או ברובה מבטון אפור וקודר. בנוסף, דשא סינטטי על בטון לרוב מונע שחיקה של הבטון עצמו ומהווה שטח בטוח למשחק עבור פעוטות וילדים.

 

הימצאות דשא סינטטי מהווה יתרון גם במקרים בהם אתם מעוניינים לעצב גינה חסכונית במים ובעלת מראה ירוק, מבלי לבזבז מים ומבלי שתצטרכו לעמוד על המשמר בכל הקשור לטיפוח ומניעת מזיקים.

 

 

דשא סינטטי על בטון

באילו מצבים לא להתקין דשא סינטטי על בטון?

לדשא סינטטי על בטון קיימים לא מעט יתרונות אך בכל דבר טוב יש גם חסרונות:

 • בטון סדוק - במידה ורצפת הבטון סדוקה באזורים רבים עד לכדי מצב של קרקע עקומה, נמליץ להימנע מהתקנת דשא סינטטי על בטון שכזה, שכן, הדשא ישב בצורה לא אחידה וסיכוי גבוה מאוד שיווצרו בו בועות אוויר וגם הסיכוי למעידה גבוה יותר. דאגו קודם למשטח הבטון ורק לאחר מכן להתקנת הדשא הסינטטי שמעל.
   
 • שלוליות - אם משטח הבטון צובר עליו שלוליות מים בחורף וצורת הניקוז היא רק ע"י קרני שמש שמאדות את מי השלולית, דעו שהשלוליות עשויות להיווצר גם על גבי שכבת דשא סינטטי במידה ותחליטו להתקין כזו. דאגו קודם לניקוז של המים המצטברים ורק לאחר מכן התקינו את משטח הדשא. לרוב מדובר ביישור של רצפת הבטון ע"י הוספה של בטון מעל. 

כמה עולה התקנת דשא סינטטי על בטון?

מחיר להתקנת דשא סינטטי על בטון נע בין 65 - 75 ש"ח למ"ר וזה כולל דשא סינטטי איכותי ואת ההתקנה שלו ע"י הגנן. כמו כן, במידה ותרצו להוזיל את מחיר העבודה, תוכלו לבחור להשתמש בדשא סינטטי באיכות נמוכה יותר ואז המחיר ינוע בין 35 - 45 ש"ח למ"ר.

 

מחיר ממוצע להתקנת דשא סינטטי על בטון

מחיר ממוצע להתקנת דשא סינטטי על בטון: 70 ₪

טווח מחיר גבוה 75 ₪

טווח מחיר נמוך 65 ₪

כיצד גנן מתקין דשא סינטטי על בטון?

במידה וקבעתם עם גנן להתקנת דשא סינטטי על בטון בחצר שלכם, כדאי שתדעו כיצד העבודה עתידה להתבצע. בשלב המקדים, הגנן ידאג לנקות את שכבת הבטון מליכלוך, גרגרים, אבנים וחפצים. את הליכלוך והגרגרים הוא יוכל להעיף בעזרת מפוח ואת האלמנטים הכבדים הוא פשוט יזיז באופן ידני. לאחר מכן הגנן יוודא שמדובר במשטח בטון יבש לחלוטין ע"מ למנוע מהדשא שיותקן עליו להידבק ברטיבות. להלן השלבים להתקנת דשא סינטטי על בטון:

 1. שכבת בידוד - אז לאחר שניקה וייבש את משטח הבטון, הגנן יפרוס שכבת בידוד שתגשר בין הבטון לדשא. מדובר בשכבה עשויה ספוג שמטרתה ליצור קרקע יציבה ואחידה לדשא שיבוא מעליה. במידה ויש לכם ילדים שצפויים להשתמש בדשא, צוות פורטל גננים פלוס ממליץ שלא לוותר על שכבת הבידוד - על אף שהיא אינה בגדר החובה. 
   
 2. התאמת שכבת הבידוד - כעת הגנן יחתוך את הספוג לפי מידות השטח וידביק בדבק עמיד במים.
   
 3. הדשא הסינטטי - הגנן תחילה יפרוש את שכבת הדשא על הספוג ע"מ לוודא שהספוג נשאר מקובע ללא תזוזה. 
   
 4. התקנת הדשא - לאחר שהגנן ביצע חיתוך בהתאם למידות השטח, הוא יבצע הדבקה של הדשא תוך שהוא מתחיל אותה מפינות השטח כדי להתאים עד כמה שניתן את הדשא אליהן. 
   
 5. הברשה - דשא סינטטי לרוב יגיע בצורה שטוחה מלכתחילה, ע"מ להעמיק את המראה הטבעי בו, הגנן ישתמש במטאטא כבישים רחב ויבריש את הדשא כנגד כיוון הסיבים שלו. בנוסף לכך הוא עשוי לפזר שכבת חול דקה שמטרתה להגן על המדשאה מקרני השמש החזקות, שכן - החול משמש כמראה המחזירה את קרני השמש והקרינה חזרה לשמיים.

איך לאתר מתקין דשא סינטטי על בטון?

לפני שאתם ממהרים לחפש בין מאות הגננים שיש לגוגל להציע, כדאי שתדעו שע"י השארת פרטים בטופס המצורף, תוכלו לקבל עד 3 גננים בחינם המתקינים דשא סינטטי על משטחי בטון, ביניהם תוכלו לברר מחירים עוד בטלפון ולבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם. כבר קיבלתם מאיתנו גננים? כדאי לבדוק את ההיבטים הבאים:

 • עבודות קודמות - הגנן עושה רושם טוב? אל תנוחו על זרעי הדפנה - בקשו לראות התקנות קודמות שביצע עבור לקוחות אחרים.
   
 • מחיר - בררו מול כל אחד מהגננים מהו מחיר העבודה שהוא מציע. ודאו שההצעה כוללת מע"מ כדי למנוע הפתעות.
   
 • אחריות - כפי שכתבנו בפסקה הקודמת, חשוב לברר מידע על אחריות העבודה עוד בשיחת הטלפון, לפני שאתם בוחרים לסגור מול גנן.
   
 • חוות דעת - על שלושת הגננים שקיבלתם מפורטל גננים פלוס, תוכלו לחפש בגוגל אחר חוות דעת של לקוחות קודמים שנעזרו בכל אחד מהם. פעולה זו תסייע לכם להבין את הלך הרוח שבעל המקצוע מחזיק בו וכמו גם את טיב העבודה שסיפק ללקוחותיו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

יש אחריות על התקנת דשא סינטטי על בטון?

האחריות שמוענקת ע"י גננים בגין התקנת דשא סינטטי על בטון נעה בין 5 - 8 שנים. רצוי לוודא מול הגנן מידע אודות האחריות לפני שאתם בוחרים להמשיך איתו.

 

 

תקופת האחריות הממוצעות על התקנת דשא סינטטי על בטון:
8 שנות אחריות 6.5 שנות אחריות 5 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ גננים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.