מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

התקנת דשא סינטטי במודיעין

רוצים להתקין דשא סינטטי במודיעין? דרך גננים פלוס, תוכלו בקלות לערוך השוואת מחירים בין מתקיני דשא סינטטי במודיעין והסביבה, ראו את המחירים, הכירו ביתרונות וחסכו בעלויות.

מצאו מתקין דשא סינטטי במודיעין

במידה ואתם עומדים בפני התקנת דשא סינטטי במודיעין, אתם נמצאים בפורטל הנכון. פורטל גנים פלוס מאפשר לכם לאתר ביעילות מתקין דשא סינטטי במודיעין, באמצעות השארת פרטים בדף הייעודי לכך וקבלה של מספר הצעות מחיר ממתקינים שונים. מומלץ לבצע השוואת מחירים ולבצע הזמנה של מתקין דשא סינטטי במודיעין דרך הפורטל. ביצוע התהליך באמצעות פורטל גננים פלוס, יכול לחסוך לכם עד 37% במחיר השירות.
 

דשא סינטטי בומדיעין

כמה עולה התקנת דשא סינטטי במודיעין?

מחיר התקנת דשא סינטטי במודיעין נע בין 150 ל- 250 ₪ לכל מ"ר של דשא. מחיר זה מתייחס אך ורק למחיר ההתקנה ולא למחיר הכולל את הדשא הסינטטי עצמו. להלן מחירון התקנת דשא סינטטי לדוגמא, מחיר ההתקנה משתנה בהתאם לחומר עליו מותקן הדשא הסינטטי ובהתאם למחירון שקבע הספק: 

 • התקנה של דשא סינטטי על גבי משטח דק מעץ – המחיר מתייחס למטר התקנה בלבד ולא כולל את עלות הדשא. המחיר נע בין 80 ל- 120 ₪.
   
 • התקנה של דשא סינטטי על אדמה – המחיר הנו למטר וכולל ביצוע התאמה ויישור של הקרקע. המחיר נע בין 80 ל- 120 ₪.
   
 • התקנת דשא סינטטי על גבי דשא קיים – מתייחס למטר עבודה בלבד. המחיר נע בין 150 ל- 180 ₪.
   
 • התקנה של דשא סינטטי על גבי ריצוף – מתייחס למטר עבודה בלבד. המחיר נע בין 30 ל- 60 ₪.
   
 • התקנה של דשא סינטטי במרפסת דירה – מתייחס למטר עבודה בלבד. המחיר נע בין 40 ל- 60 ₪.


מחיר התקנת דשא סינטטי בממוצע

מחיר התקנת דשא סינטטי בממוצע: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

היתרונות של הדשא הסינטטי לעומת דשא רגיל

דשא סינטטי במודיעין מציג בפניכם יתרונות חשובים ביחס לאחיו, הדשא הרגיל והטבעי: 

 • מראה אחיד ומשובח התקנה של דשא סינטטי בגינת הבית, תייצר למשטחי הגינה שלכם מראה אחיד, נקי, מסודר ואסטטי ביותר. בנוסף, הצבע הירוק והיפה יישמר לאורך זמן רב ויהווה נדבך חשוב במראה הנעים של הדשא. דשא סינטטי אינו משנה את צבעו ואינו מושפע מתחלופת עונות השנה וזאת ללא צורך בתחזוקה מסיבית ובעלויות משמעותיות.
   
 • תחזוקה – כפי שצוין קודם לכן, דשא סינטטי אינו דורש תחזוקה מיוחדת, קל לטפל בו מכיוון שהוא אינו דורש מים, כיסוח וכו'. מדובר בדשא עמיד מאוד המחזיק למשך שנים רבות, כאשר כל מה שנדרש לעשות הוא לנקות את הדשא הסינטטי אחת לתקופה. דשא סינטטי אינו דורש תשלום לגנן שיתחזק אותו ולכן, אתם גם תחסכו הרבה מאוד כסף. זאת ועוד, חשבון המים שלכם יצומצם משמעותית.
   
 • מתאים כמעט לכל מקום – את הדשא הסינטטי ניתן להתקין כמעט בכל מקום ועל גבי כל משטח, הוא מתאים למרחבים פתוחים ולחללים סגורים באותה המידה. ניתן לבצע התקנה של דשא סינטטי על גבי ריצוף רגיל, על אדמה, לא מושך חרקים – מכיוון שדשא סינטטי עשוי מחומרים לא טבעיים, חרקים אינם נמשכים אליו, אין צורך בהדברה והדבר מייצר שקט נוסף וחשוב בקרב מרבית האנשים.