מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

התקנת דשא סינטטי בירושלים

מחפשים מתקין דשא סינטטי מומלץ בירושלים? רוצים לבצע התקנת דשא סינטטי במרפסת או בגינה? השאירו את הפרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר להתקנת דשא סינטטי בירושלים ותוכלו לחסוך עד 37% במחיר!

למה כדאי להתקין דשא סינטטי בירושלים?

התקנת דשא סינטטי הנה בעלת יתרונות רבים ולא בכדי הפכה להיות בחירה פופולארית מאוד עבור בעלי גינות בישראל ובירושלים בפרט. לפניכם רשימה של כמה מהיתרונות הבולטים להתקנת דשא סינטטי בירושלים:

 • תחזוקה קלה ופשוטה - אחזקת דשא סינטטי בירושלים אינה מצריכה השקייה או גיזום ונחשבת לקלה מאוד. דשא סינטטי יכול להיות עמיד למשך שנים רבות ואינו מצריך תחזוקה מיוחד למעט ניקיון בעת הצורך. תחזוקת דשא סינטטי בירושלים אינה דורשת טיפול שלגנן מקצועי ותוכלו לעשות זאת בעצמכם ולחסוך הרבה כסף.
   
 • מראה נקי ואסתטי - התקנת דשא סינטטי יוצרת לגינה או לחלל הרצוי מראה נקי, מסודר וירוק. דשא סינטטי אינו מצהיב או נובל לעומת דשא רגיל ונשאר כך לאורך כל עונות השנה ללא התערבות עלויות מיוחדות.
   
 • זול יחסית - עלות התקנת דשא סינטטי במרפסת או בגינה זולה בהרבה לעומת שתילת דשא רגיל או דק. כמו כן כפי שפירטנו למעלה גם התחזוקה שלו זולה מאוד ותחסוך לכם הוצאות כספיות שונות כמו: חומרי דשן והדברה, התקנת מערכת השקייה או גנן לתחזוקה.
   
 • התקנה על סוגי משטחים שונים - התקנת דשא סינטטי בירושלים יכולה להתבצע בחללים שונים וכמעט על כל משטח אפשרי, לדוגמא: התקנת דשא סינטטי על משטח בטון או התקנת דשא סינטטי במרפסת.
   
 • לא מושך מזיקים - דשא סינטטי אינו מושך אליו מזיקים וחרקים שונים, לעומת דשא חי או דק, מה שמהווה יתרון גדול ומגדיל את הכדאיות להתקנת דשא סינטטי בירושלים.

 

דשא סינטטי בירושלים

מתקין דשא סינטטי מומלץ בירושלים

התקנת דשא סינטטי צריכה להתבצע בצורה מקצועית ונכונה. לקבלת תוצאה יפה וטובה של דשא סינטטי על כל משטח שתרצו, בין אם זה התקנת דשא סינטטי על בטון או על ריצוף, חשוב להזמין מתקין דשא סינטטי מקצועי ובעל ניסיון שיידע לעשות את העבודה בלי תקלות ויביא לתוצאה האסתטית והיפה ביותר. תוכלו להשאיר את הפרטים ולקבל עד 3 הצעות מחיר של גננים מומלצים בירושלים, וגם תוכלו לחסוך עד 37% מהמחיר. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

מה המחיר להתקנת דשא סינטטי בירושלים?

מחיר התקנת דשא סינטטי בירושלים, יעלה בממוצע בין 150 - 250 ש"ח עבור מ"ר. המחיר מתייחס עבור ההתקנה עצמה ולא כולל את הדשא עצמו. 

 

מחיר ממוצע להתקנת דשא סינטטי בירושלים

מחיר ממוצע להתקנת דשא סינטטי בירושלים: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מחירון התקנת דשא סינטטי בירושלים

מחיר התקנת דשא סינטטי בירושלים מושפע גם מסוג וגודל המשטח עליו מונח הדשא הסינטטי. מחיר התקנת דשא סינטטי על בטון יהיה שונה ממחיר התקנת דשא סינטטי על ריצוף וכו. לפניכם מחירון מפורט עבור התקנת דשא סינטטי על המשטחים השונים:

מחירון ממוצע להתקנת דשא סינטטי בירושלים

התקנת דשא סינטטי על אדמה

מחיר למטר, כולל התאמה ויישור אדמה 


80 - 120 ש"ח
התקנת דשא סינטטי על משטח בטון

מחיר למטר, עבודה בלבד


30 - 60 ש"ח
התקנת דשא סינטטי על ריצוף

עבור מטר, עבודה בלבד


30 - 60 ש"ח
התקנת דשא סינטטי על דשא קיים

עבור מטר, לא כולל עבודה


150 - 180 ש"ח
התקנת דשא סינטטי על דק

עבור מטר, עבודה בלבד


80 - 120 ש"ח
התקנת דשא סינטטי במרפסת

עבור מטר, עבודה בלבד


40 - 60 ש"ח

הדפס מחירון

תקופת אחריות על התקנת דשא סינטטי בירושלים

ברוב המקרים התקנת דשא סינטטי בירושלים תכלול גם אחריות יצרן של הדשא הנבחר. טרם ביצוע העבודה, חשוב לבקש מהמתקין לראות את תעודת אחריות דרכה תוכלו לדרוש תיקון או התקנה חוזרת במקרה של קרע/ התפוררות או שינוי צבע של הדשא. משך אחריות התקנת דשא סינטטי בירושלים תהייה בממוצע 5 - 8 שנים.

 

משך תקופת האחריות הממוצעת להתקנת דשא סינטטי בירושלים:
8 שנות אחריות 6.5 שנות אחריות 5 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מתקיני הדשא הסינטטי אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.