מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

התקנת דשא סינטטי בבית שמש

גרים בבית שמש? חושבים להתקין דשא סינטטי? כאן תוכלו לקרוא על מדוע כדאי לכם ללכת על דשא סינטטי, מה המחיר להתקנת דשא סינטטי בבית שמש? האם קיימת אחריות? ואיך בהליך פשוט בפורטל גננים פלוס תוכלו להשוות בין גננים באיזורכם ולחסוך בכסף. קראו ולמדו.

מדוע להתקין דשא סינטטי בבית שמש?

ישנם כמה יתרונות ברורים להתקנת דשא סינטטי בבית שמש, בין אם חיסכון בגיזום ובמים, מבחינת ניראות קבועה בכל ימות השנה וכד'. נרחיב על היתרונות בהתקנת דשא סינטטי מתחת:

 • זול לתחזוק - דשא סינטטי אינו מצריך מים או גיזום חוזר ע"י גננים או אתם עצמכם - מה שמביא לחיסכון בכל הנוגע לטיפול שלו.
   
 • אינו מגרה - ישנם לא לא מעט אנשים שלוקים באלרגיות ובגירויי עור בכל מגע באשר הוא עם עצים ועם מדשאות טבעיות - התקנת דשא סינטטי בבית שמש נחשבת להתקנה ידידותית כלפיי הסובלים מגירויי עור הנגרמים ממגע עם צמחייה טבעית וכך גם הם יכולים להנות משימוש בשטח הנ"ל.
   
 • לא מושך מזיקים - התקנת דשא סינטטי בבית שמש חוסכת לכם התעסקות עם מזיקים שונים כגון נמלים, חיפושיות, ג'וקים וחרקים אחרים , שהם בשונה מאיתנו - מזהים את רכיבי הדשא ממרחק ועקב כך יודעים שמדובר ב"פייק" לא מגרה ולכן נמנעים מלרבוץ במקום בו הדשא מצוי.
   
 • ניראות הדשא - התקנת דשא סינטטי בבית שמש מאפשרת ניראות של דשא בצורה מיטבית בכל עונות השנה וזאת על אף שבית שמש הינה עיר הנחשבת יבשה וחמה מאוד בקיץ וקרה מאוד בחורף - צבעו של הדשא הסינטטי לא ישתנה ומרקמו אינו מידלל בהשוואה לשתילת דשא טבעי באותה העיר.
   
 • השתלבות בחלל קטן - למי מכם שאינו מתגורר בבית קרקע עם חצר, יש אפשרות לבצע התקנת דשא סינטטי אפילו במרפסת שמש ובצורה שתעשיר את מראה המרפסת ותעניק לה מראה רענן יותר מהריצוף הרגיל. 

 

יתרונות של התקנת דשא סינטטי בבית שמש
זול לתחזוק לא מצריך גיזום או מים
לא מגרה במקרה של אנשים שרגישים לדשא
אין מזיקים דשא לא טבעי לא מושך מזיקים וחרקים
נראות לאורך השנה הדשא לא מתייבש
מתאים לחלל קטן אם אין לכם חלל גדול לדשא, דשא סינטטי יכול להתאים

השוו בין גננים בבית שמש והתחילו לחסוך!

במידה והשתכנעתם ואתם מעוניינים לבצע התקנת דשא סינטטי בבית שמש - דעו כי דרך פורטל גננים פלוס תוכלו להשאיר את פרטיכם בהליך מהיר ופשוט ולקבל עד 3 גננים שמבצעים התקנות דשא סינטטי וכך תוכלו להשוות ביניהם מבלי לבזבז את זמנכם בחיפושים ויחד עם זאת, גם לחסוך בכסף על ביצוע אותה עבודה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

מחיר התקנת דשא סינטטי בבית שמש

מחיר התקנת דשא סינטטי בבית שמש נע בין 150 - 250 ש"ח בעבור מ"ר. שימו לב שהמחיר שצויין מתייחס לעלות ההתקנה עצמה ללא עלות הדשא מפני שמחיר הדשא עצמו משתנה בהתאם לאיכות וסוג הדשא הסינטטי שבחרתם שיותקן ע"י גנן.

כמו כן, יש לקחת בחשבון עלויות מתווספות, הכוללות את הובלת החומרים, הכנת השטח לקראת ההתקנה ואת הליך התקנת דשא סינטטי בחצר שלכם.
 

 

מחיר ממוצע להתקנת דשא סינטטי בבית שמש

מחיר ממוצע להתקנת דשא סינטטי בבית שמש: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

התקנת דשא סינטטי בבית שמש לפי גוון הדשא

בכל הנוגע בהתקנת דשא סינטטי ישנן שתי סיבות עיקריות בעלות משקל על בחירת הגוון הסופי של הדשא והן השאיפה למראה דשא טבעי עד כמה שאפשר ועומק הצבע שמושך אליו שמש חזקה, נסביר בהרחבה מתחת:

 • הקניית מראה טבעי - כאשר אנו מבצעים התקנת דשא סינטטי בבית שמש או בכל עיר אחרת בישראל - נרצה שמראה הדשא יהיה טבעי עד כמה שניתן וזאת ע"מ להעניק מראה אסתטי וטבעי לגינה שלנו במינימום מאמץ.
   
 • גוון הדשא - הנה מידע ש (אולי) לא ידעתם : ככל שגוון הדשא כהה יותר, כך הוא מושך יותר שמש ומתחמם ובמקרים מסויימים אף עשוי לגרום לכוויות בעבור המשתמשים בו ולכן, בגלל שאנו מתגוררים במדינה חמה כמו ישראל, נמליץ לבחור בגוון דשא סינטטי בהיר ככל הניתן ע"מ למנוע פציעות.

  במידה ומדובר בהתקנת דשא סינטטי באיזור שנחשב למוצל בצורה טבעית או מלאכותית - תוכלו להרשות לעצמכם להתפרע בבחירת גוון הדשא הסינטטי. 

 

התקנת דשא סינטטי בבית שמש

האם קיימת אחריות להתקנת דשא סינטטי בבית שמש?

בהתקנת דשא סינטטי ברוב המקרים מוענקת תעודת אחריות יצרן ומשך תקופת האחריות נעה בין 5 עד 8 שנים. האחריות ברוב המקרים תכלול החלפה של הדשא הסינטטי שהותקן לכם אם נוצר בו קרע, אם נוצר שינוי בגוון הדשא ואם הוא מתפורר.

חשוב מאוד! שתבקשו לראות תעודת אחריות שמעניק הגנן לפני שהוא מתחיל בהליך התקנת דשא סינטטי בחצרכם וזאת כדי להבטיח שיש לכם למי לפנות שיתקן את הליקוי שנוצר או לחילופין - יתקין מחדש דשא סינטטי עבורכם.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות להתקנת דשא סינטטי בבית שמש:
8 שנות אחריות 6.5 שנות אחריות 5 - שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.