מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

התקנת דשא סינטטי באשדוד

מחפשים אחר מתקין דשא סינטטי באשדוד? כאן בפורטל גננים פלוס תוכלו לערוך השוואת מחירים מהירה ולחסוך במחירי התקנת דשא סינטטי באשדוד, קבלו את מלוא המידע הנחוץ טרם תזמינו.

דשא סינטטי באשדוד מזמינים בגננים פלוס

דשא סינטטי הפך פופולרי מאוד ולכן, גם אתם מעוניינים להתקין דשא סינטטי. פורטל גננים פלוס חושף בפניכם את עולם הגננים, מפרסם מאמרים מקצועיים המעשירים את הידע ומכוון אתכם לבצע בחירה מושכלת של גנן מקצועי, שיגיע אליכם לבצע התקנת דשא סינטטי באשדוד. כנסו לדף המיועד להשארת פרטים, קבלו הצעות מחיר ממספר גננים המבצעים התקנת דשא סינטטי באשדוד, השוו מחירים, ישנם פערי מחירים בין הספקים השונים ובחרו את הגנן המתאים ביותר לצרכים ולתקציב שלכם.
 

התקנת דשא סינטטי באשדוד

מחירי התקנת דשא סינטטי באשדוד

המחיר שתידרשו לשלם עבור התקנה של דשא סינטטי באשדוד, ינוע בין 150 ל- 250 ₪ למ"ר. המחיר מתייחס אך ורק לעבודת ההתקנה ולא לעלות הדשא עצמו. להלן מספר דוגמאות לסוגים שונים של התקנות דשא סינטטי באשדוד:

 • התקנה של דשא סינטטי על אדמה – המחיר הנו למטר וכולל יישור אדמה והתאמה של הדשא לאדמה ולתנאי השטח. עלות – בין 80 ל- 120 ₪.
   
 • התקנת דשא סינטטי על דק מתישן – מחיר למטר, עבודה בלבד. עלות – בין 80 ל- 120 ₪.
   
 • התקנת דשא סינטטי על מרצפות – המחיר למטר, אך ורק לעבודה. עלות – בין 30 ל- 60 ₪.
   
 • התקנת דשא סינטטי על משטח בטון – המחיר למטר, עבודה בלבד. עלות – בין 30 ל- 60 ₪.
   
 • התקנת דשא סינטטי על דשא רגיל – מחיר למטר, אך ורק לעבודה. עלות – בין 150 ל- 180 ₪.


מחיר התקנת דשא סינטטי באשדוד

מחיר התקנת דשא סינטטי באשדוד: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מהם היתרונות של דשא סינטטי לעומת דשא רגיל?

רוצים לדעת מהם היתרונות? מתקין דשא סינטטי ידע להסביר לכם את היתרונות של הדשא הזה אל מול הדשא הרגיל. אנחנו בפורטל גננים פלוס, החלטנו לספר לכם קודם:

 • עלות אטרקטיבית – מחיר התקנת דשא סינטטי באשדוד, כולל הדשא עצמו, אינה כה גבוה והיא זולה מהעלות של שתילי דשא רגיל. לכך יש להוסיף את עלות התחזוקה הזולה של הדשא הסינטטי לעומת הוצאות הטיפול בדשא הרגיל, הדורש השקיה וכיסוח באופן שוטף.
   
 • תחזוקה קלה – דשא סינטטי באשדוד אינו דורש תחזוקה כמעט בכלל לאחר ביצוע ההתקנה שלו. אין צורך להשקות או לכסח דשא סינטטי באשדוד, מדובר בדשא עמיד ביותר, היכול להחזיק במשך הרבה מאוד שנים וכל שנדרש מכם הוא, לנקות אותו מעת לעת. גנן מקצועי אמנם יהיה זה שיבצע את התקנת הדשא הסינטטי אצלכם אולם, לאחר מכן, כנראה שלא תפגשו אותו שוב.
   
 • מתאים לכל משטח – מתקין דשא סינטטי באשדוד יוכל לבצע התקנה של דשא סינטטי על גבי כל משטח באשר הוא. ההתקנה אפשרית על משטח בטון, על אדמה טבעית, על ריצוף ועוד.
   
 • הפתרון למזיקים שונים – דשא סינטטי אינו מושך מזיקים מכל סוג ומין ולפיכך, אתם תהיו פתורים מהצורך לטפל במזיקים באופן כללי.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

האם מקבלים אחריות על התקנת דשא סינטטי?

התשובה היא כן. על פי רוב, אתם תקבלו אחריות למשך 5 עד 8 שנים, תלוי במתקין הדשא. בחלק גדול מהמקרים, אתם תקבלו גם אחריות יצרן עבור משטח הדשא הסינטטי עצמו. רבים יפרידו בין אחריות על התקנה ובין אחריות על דשא סינטטי. אך כאשר מזמינים מהמתקין גם את הדשא ולא רק שירותי התקנה, תקבלו את מלוא המידע והאחריות הנחוצה.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
8 שנות אחריות 6.5 שנות אחריות 6 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.