מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

דשא סינטטי למרפסת

מעוניינים לשלב דשא סינטטי במרפסת או בגג? גלו איזה דשא הכי מתאים למטרה זו וגם כמה זה צפוי לעלות. כמו כן, תוכלו להשוות מחירים בין גננים המספקים את עבודת ההתקנה ולקבל מספר הצעות משתלמות.

מדוע לשלב דשא סינטטי במרפסת?

אם המרפסת שלכם מעט משעממת וסטנדרטית, ומתחשק לכם להפיח בה חיים חדשים - הוספה של דשא סינטטי היא דרך נהדרת לעשות זאת. הדשא מוסיף עניין וצבע למרפסת ומייצר אווירה של טבע ירוק ויפה. לא פעם עולה השאלה מדוע לבחור דווקא בדשא סינטטי ולא בדשא אמיתי? הסיבה היא שכאשר נבחר דשא סינטטי במרפסת, לא נצטרך לחשוש שמא הרוחות החזקות או תנאי האקלים השונים יהרסו אותו.

 

בנוסף לאלו מכם שמעוניינים לייצר חלוקה ויזואלית לאזורים שונים בשטח הגג או המרפסת, כולל פינות ישיבה ושבילים, שילוב של דשא סינטטי זו דרך נהדרת לעשות זאת.

 

דשא סינטטי למרפסת

כמה עולה דשא סינטטי למרפסת?

כאשר מדברים על התקנה של דשא סינטטי, העלות מתחלקת לשני חלקים: עלות החומרים ועלות העבודה. מחירים של דשא סינטטי נעים בדרך כלל בין 80 ש"ח למ"ר ויכולים להגיע גם עד 180 ש"ח למ"ר, הכל תלוי כמובן בסוג הדשא ואיכותו. ומה באשר להתקנה? מחיר התקנת דשא סינטטי על במרפסת, נע בין 40 ש"ח ל-60 ש"ח למטר.

מחיר ממוצע להתקנת דשא סינטטי במרפסת (למטר)

מחיר ממוצע להתקנת דשא סינטטי במרפסת (למטר): 50 ₪

טווח מחיר גבוה 60 ₪

טווח מחיר נמוך 40 ₪

איזה דשא סינטטי מתאים למרפסת?

ישנה חשיבות רבה לסוג הדשא שאותו משלבים בשטח המרפסת וזאת מאחר ובאזור המרפסת יש חשיפה ישירה לשמש חזקה, גשם ומשקעים נוספים שיכולים לפגוע בדשא. הדשא שמתקינים במרפסת חייב להיות איכותי על מנת שלא ידהה בשמש החזקה ומומלץ לבחור בדגם שמתאושש מהר לאחר שדורכים עליו.

 

ישנם גוונים שונים של דשא סינטטי ולכן מדובר גם באלמנט עיצובי שצריך להשתלב עם שאר האלמנטים הנמצאים במרפסת. כמו כן, חשוב להקפיד על כך שלדשא הסינטטי יהיה אישור מטעם מכון התקנים, מה שיבטיח שהוא אינו מכיל סוגים שונים של רעלים בתוכו.

כיצד מדביקים את הדשא על המרפסת?

לאחר שמנקים את שטח המרפסת מאבק ולכלוך, אפשר לגשת למלאכת ההדבקה של הדשא. חשוב לשים לב שבעת ההתקנה כל המרבדים פונים אל אותו הכיוון על מנת שנקבל מראה יפה ואחיד. לאחר מכן פורשים יריעת PVC ומדביקים את מרבדי הדשא באמצעות דבק אל היריעה. מומלץ להיעזר בגורם מקצועי אשר יודע כיצד לבצע את העבודה בצורה טובה, מבלי לייצר מרווחים בין מרבדי הדשא.

 

דשא סינטטי על המרפסת

המלצות וטיפים לפני התקנת דשא סינטטי למרפסת 

רגע לפני התקנת הדשא, חשוב לבדוק שבחרתם בדשא עם צפיפות סיבים גבוהה מה שיבטיח התמודדות טובה עם כל מצב בו מתבצעת פעילות כלשהי על המשטח. כאשר הצפיפות גבוהה, הדשא מתאושש הרבה יותר מהר וגם אם העלות של דשא מסוג זה יקרה יותר, זה כמובן משתלם לטווח הארוך. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

התקנת דשא סינטטי גם על מרפסת שמש או גג

ניתן להתקין כיום דשא סינטטי בכל מקום וזה אומר שגם אם ברצונכם לעצב גינת גג מרשימה ולשלב בה דשא סינטטי שאינו דורש תחזוקה רבה, תוכלו לעשות זאת בקלות. דשא סינטטי מתאים כמובן גם למרפסות רגילות וגם למרפסות שמש וזאת מאחר והוא נשאר במצב טוב בכל עונות השנה ובכל תנאי מזג האוויר השונים.

דגשים להתקנת דשא סינטטי לגג

כאשר מתקינים את הדשא, כדאי לנסות ולהתקין את המדשאה באזור מוצל יחסית וזאת מאחר וכאשר הדשא חשוף לשמש חזקה במשך שעות רבות, הוא דוהה וגם מתחמם. בנוסף, בעת התקנת דשא סינטטי לגג, כדאי לבדוק שמתבצעת עבודה מסודרת ובטוחה וזה כולל חיבור של שולי המדשאה בצורה טובה בשביל למנוע נפילה.

שאלות נפוצות בנושא דשא סינטטי למרפסת

האם אפשר להתקין דשא סינטטי במרפסת לבד?

זה בהחלט אפשרי אך תמיד מומלץ להיעזר בגורם מקצועי בעל הציוד המתאים לעבודה, שיודע להכין ולנקות את הקרקע לפני ההתקנה.


איך עובד הניקוז של המים מתוך הדשא הסינטטי במרפסת?

בהנחה שבוצעה התקנה איכותית, לדשא הסינטטי יהיו חורים שיאפשרו יציאה של מים. חשוב לבדוק שיש ניקוז במרפסת או בגג שיאפשר זרימה וימנע הצפות.


כיצד מתחזקים את הדשא לאחר ההתקנה?

תחזוקת דשא סינטטי במרפסת הכוללת הוצאת לכלוך מתוכו, צריכה להתבצע בעזרת מטאטא, שואב אבק או מפוח עלים תוך עבודה עדינה שלא תגרום לו נזק.