מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

דשא סינטטי למגרש כדורגל

כיום, ברוב מגרשי הכדורגל ומתחמי הספורט הציבוריים, נהוג להתקין דשא סינטטי במקום דשא רגיל. גלו מה הסיבות לכך, כמה עולה התקנת דשא סינטטי למגרש כדורגל ואיזה סוג הכי מתאים.

התקנת דשא סינטטי למגרש כדורגל

לדשא סינטטי יש לא מעט יתרונות ואפשר לומר שסוג זה נחשב לאופציה הנפוצה ביותר כאשר נדרשת התקנה של דשא במתחמי ספורט, לרבות מגרשי כדורגל כמובן. התקנת דשא סינטטי למגרש כדורגל, צריכה להתבצע על ידי גורם מקצועי ומיומן מאחר וחשוב לבחור את סוג הדשא המתאים ביותר, להכין את התשתית בצורה נכונה לבצע התקנה איכותית ומקצועית של המרבדים.

 

התקנת דשא סינטטי במגרש כדורגל

מחיר להתקנת דשא סינטטי במגרש כדורגל

כאשר מדובר על התקנת הדשא על אדמה, המחירים ינועו בין 80 ל-120 ש"ח למטר, כולל יישור והתאמת הקרקע. המחיר המדויק נקבע על סמך גודל המדשאה וככל שמדובר במגרש גדול יותר, כך המחיר פר מטר צפוי להיות נמוך יותר.

 

מחיר ממוצע להתקנת דשא סינטטי

מחיר ממוצע להתקנת דשא סינטטי: 100 ₪

טווח מחיר גבוה 120 ₪

טווח מחיר נמוך 80 ₪

יתרונות של דשא סינטטי למגרשי ספורט

לדשא הסינטטי יש מספר יתרונות על פני דשא רגיל, גם כאשר מדובר על דשא סינטטי לגינה אך במיוחד כאשר מדברים על דשא סינטטי למגרשי ספורט. להלן היתרונות המרכזיים:

 • בלאי נמוך: הדשא הסינטטי מתאים מאוד לפעילות אינטנסיבית מאחר והוא מתבלה פחות מהר.
   
 • מראה אחיד: כאשר מתקינים דשא סינטטי למגרשי ספורט, נהנים גם ממראה יפה ואחיד ולרוב לא נראה בו חורים, בורות וחלקי אדמה חשופים.
   
 • תחזוקה נמוכה: עלות התחזוקה נמוכה יותר (למרות שנדרש לנקות את הדשא הסינטטי) מאשר הטיפול הנדרש בדשא הרגיל, אשר נדרש לכסח באופן תדיר, להשקות ולדשן.
   
 • שימוש רציף: אין צורך לבצע שזרוע במגרש כמו במגרשים בהם מותקן דשא טבעי ואפשר ליהנות מהשימוש לכל אורך השנה.
   
 • משטח נעים: רבים סבורים כי המשטח נעים יותר מבחינת המרקם שלו, מה שתורם לחווית המשחק.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

בחירת דשא סינטטי למגרשי כדורגל

מהו הדשא המתאים ביותר למגרשי כדורגל? ישנם מספר סוגים של מרבדים סינטטיים אשר יתאימו למטרה זו. הנה הדגשים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת המשטח הסינטטי:

 • עמידות בפני שמש חזקה: הדשא במגרשי כדורגל חשוף לקרינת UV חזקה מאחר ואין גג אשר מכסה את המדשאה. מסיבה זו, נרצה להתקין דשא סינטטי במגרשי כדורגל עם יכולת עמידות גבוהה.
   
 • חוזק הסיבים של הדשא: התקנת דשא סינטטי למגרשי כדורגל אינה דומה להתקנת דשא סינטטי במרפסת או בחצר. הסיבה לכך היא שבמגרשי כדורגל נעשית פעילות ספורטיבית מהירה והשחקנים נועלים נעלי כדורגל אשר בקלות יכולות ליצור חורים וקרעים בדשא. חשוב לבחור בדגם איכותי עם סיבים עמידים שיספקו מענה טוב בזמן האימונים והמשחקים אשר מתקיימים על המגרש.
   
 • ניקוז בתחתית המשטח: כפי שהסברנו קודם לכן, הדשא במגרשי הספורט חשוף לפגעי מזג האוויר וזה כולל גם גשם או ברד. לכן המשטח חייב להכיל חורי ניקוז אשר ינקזו מסיבי הדשא את המים וימנעו מהמשטח להיות ספוג ומוצף.

דשא סינטטי במגרשי כדורגל

דשא למגרשי כדורגל ומתחמי ספורט ציבוריים

את הדשא הסינטטי נהוג להתקין לא רק במגרשי כדורגל מקצועיים או מגרשים לחובבים אלא גם במתחמי ספורט בתוך העיר, בדרך כלל בפארקים, ספורטקים, מתחמי קאנטרי גדולים וכדומה. העובדה שהדשא נוח מאוד, אינו דורש תחזוקה מתמדת ומחזיק נהדר למשך שנים רבים, הופכת אותו לבחירה המושלמת למקומות בהם ישנה כמות גדולה של ילדים / מבוגרים אשר מבצעים פעילויות ספורטיביות כאלו ואחרות.

השוו בין מתקיני דשא סינטטי למגרשי ספורט

אם אתם מתכננים להתקין דשא סינטטי בקרוב, כדאי שתבדקו היטב את המחירים. כאשר מדובר במגרשי כדורגל, שטח המגרש הוא גדול ורחב ולכן מדובר במספר רב של מרבדי דשא. אנו ממליצים לבדוק מספר הצעות מחיר עם בעלי מקצוע שונים בתחום ורק לאחר מכן לקבל החלטה סופית. ניתן להשאיר פנייה כאן אצלנו באתר ולקבל מענה מהיר משלושה גננים מומלצים באזורכם.