מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

עץ לימון חולה

העץ לימון חולה? במאמר זה תקבלו את כל המידע שתצטרכו על מחלות של עץ לימון, דרכי הטיפול בהן, מה המחיר של טיפול בעץ לימון ועוד! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר מגננים בעיר מגוריכם, להשוות ולחסוך!

כמה עולה טיפול בעץ לימון חולה?

מחיר טיפול בעץ לימון חולה הוא 200 ש''ח בממוצע. טווח המחירים הוא 150 - 250 ש''ח והוא משתנה בין כמה דברים כגון גודל העץ ובין הגננים השונים. המחיר אשר צוין הוא בעבור מריחה של משחות ובנוסף גם חומרי הדברה על מנת לחסל את המזיק. יש לציין שבחלק מהמקרים מריחת משחה וחומרי הדברה לא יעזרו ויהיה גם צורך לגזום את החלקים החולים בעץ כחלק מטיפול בעצים חולים

 

מחיר ממוצע לטיפול בעץ לימון חולה

מחיר ממוצע לטיפול בעץ לימון חולה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪


 

>>>אולי יעניין אתכם גיזום עץ לימון

צריכים טיפול בעץ לימון חולה? השוו וחסכו!

בפורטל גננים פלוס עוזרים לכם לחסוך כסף! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לטיפול בעץ לימון חולה מגננים שונים בעיר מגוריכם. מה שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר!

 

עץ לימון חולה

איך תזהו עץ לימון חולה?

יש כמה דברים שמופיעים על עץ לימון חולה ובכך ניתן יהיה לזהות האם העץ לימון שלכם חולה. במידה ויש לעץ לימון שלכם סדקים בגזע, עלים יבשים, הרבה שרף ועלים מעוותים וצהובים, ככל הנראה שהעץ לימון שלכם חולה ויש לטפל בו כראוי עם גנן מקצועי שיתן את חוות דעתו ויחליט על דרך טיפול אפקטיבית ויעילה.

 

מומלץ לא לחכות יותר מדי ולהזמין גנן בדחיפות מכיוון וככל שעובר הזמן יהיה העץ לימון יכול להגיע למצב של ריקבון ומקרים של ריקבון מתקדם העץ עשוי גם לקרוס.

 

דחיפות לטיפול בעץ לימון חולה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

מהם דרכי הטיפול לשיקום עץ לימון חולה?

על מנת לטפל בעץ לימון חולה ולבצע שיקום לעץ לימון יש לעשות את הדברים הבאים:

 1. גיזום של כל הענפים הנגועים בעץ לימון.
   
 2. מריחת משחה שהמטרה העיקרית שלה היא להגן על האזורים שעכשיו גזמנו מכיוון והם כרגע ''נקודות התורפה'' ולמנוע את חזרתם של המזיקים.
   
 3. ריסוס חומרים על העץ על מנת להשמיד את כל החלקים שבהם יש מזיקים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

טיפים שיעזרו לכם למנוע מחלות בעץ לימון

באופן כללי לא ניתן למנוע ב- 100% מחלות בעץ לימון, אבל כן ניתן לעשות את הדברים שיעזרו לא מעט:

 • לשים מלכודות - ישנן מלכודות שניתן לשים על העץ ובכך המלכודת תמשוך אליה זבובי פירות ומזיקים למיניהם ותהרוג אותם באמעות חומרי ההדברה שנמצאים על המלכודת.
   
 • רשת - דרך נוספת להימנע מעץ לימון חולה זה לשים רשת על העץ לימון. דרך הרשת המזיקים לא יוכלו להגיע אל עץ הלימון ובכך תוכלו למנוע המון מחלות.