מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גיזום שיחים

גיזום ועיצוב שיחים על ידי גננים מומלצים ומקצועיים, רוצים לבצע השוואת מחירים? לגלות כמה עולה לגוזם שיח? להזמין שירות מקצועי במהירות? תוכלו לעשות הכל כאן ב'גננים פלוס'.

קבלו עד שלוש הצעות לגיזום שיחים

מתכננים לגזום את השיח בגינה? יש לכם כמה שיחים? אל תמהרו לסגור עם הגנן הראשון שאתם משוחחים עימו על השירות, ראו ואספו כמה הצעות מחיר טרם תעשו זאת, בדקו על ניסיון, ראו עבודות קודמות ועל פי כך תחליטו מי יתן לכם את שירות גיזום השיחים.

 

אצלנו ב"גננים פלוס" אתם יכולים לקבל בתוך כמה דקות בלבד עד 3 הצעות מחיר של גננים העובדים באזורכם ומספקים גיזום לשיחים הכולל עיצוב על פי בקשת הלקוח. תוכלו לבצע בינהם השוואה ולבדוק מי המתאים ביותר. כך גם תשיגו גנן מקצועי וגם מחיר הוגן.


גיזום שיחים

כמה עולה גיזום שיחים?

גיזום שיחים מתומחר על פי גודל השיח, כמות השיחים שיש לגזום (במידה ומדובר על יותר משיח בודד), סוג השיח כמובן והאם נדרש עיצוב מסוימם או גיזום פשוט בלבד, הנה דוגמאות למחירים:

מחירון גיזום שיחים לפי סוג עבודה

מחיר גיזום שיח בינוני בודד

בהזמנת מינימום גיזום ל-3 שיחים.


100 - 150 ש"ח
עבודת גיזום לשיחים בגינה

תמחור עבודת גיזום שיחים בגינה עד 50 מ"ר


450 - 650 ש"ח
עיצוב שיחים (מרובע, עיגול)

עיצוב שיחים בצורות שונות (מחיר פר שיח)


200 - 350 ש"ח
כמה עולה גיזום גדר חיה?

עיצוב וגיזום שיחים המשמשים כ"גדר חיה" (גינה בגודל 50 מ"ר)


600 - 900 ש"ח

הדפס מחירון

סוגי עיצובים לשיחים בגינה

אפשרות עיצוב לשיחים הנם רבות, נתחיל מהפשוטות יותר. למשל עיצוב שיח בצורת מלבן או ריבוע המשמש בעיקר כ"גדר חיה", דבר אשר נפוץ מאוד בבתים פרטים ואף נכלל כחלק מאחזקת גינה בבית פרטי, שימוש בעיגול יהיה באופן דקורטיבי יותר ונעשה עם מסור חשמלי מיוחד. ניתן גם לעצב שיחים בשילוב שם ברזל ליצור דמויות של ממש כמו חיות ועוד. דברים דקורטיבים מסוג זה יעלו הרבה יותר ומצריכים ידע. נראה אותם בעיקר בכיכרות ובמקומות ציבורים, אך ניתן להזמין גם לגינות פרטיות מהאנשי הגינון המתאימים, לרוב נראה זאת כחלק מעיצוב גינה בכניסה.


גיזום ועיצוב שיחים

מידע על השיחים השונים וגיזומם

מתי לגזום את השיח? איך לעשות זאת נכון? ומה הסיבה שצריך בכלל לגזום שיחים, הנה פירוט על כמה שיחים נפוצים בישראל:

גיזום שיחי פטל: שיח הפטל דורש גיזום עקבי, בעיקר לאחר העונה כאשר הביא פרי. מומלץ לעשות גיזום בין החודשים נובמבר-פברואר. גיזום שיח הפטל יתרום לו בשנה הבאה להביא יותר פרי ולתנאי האקלים החדשים.

גיזום שיח ורדים: רגע לפני תחילת הפריחה מומלץ לבצע גיזום, בחודש פברואר, כך כאשר תחל פריחת הורדים השיח יהיה מוכן, יציב וחזק.

גיזום שיח עגבניות ופלפל: לאחר היבול יש לבצע גיזום, אך כאן יש דבר חשוב נוסף, צריך שהשיח יהיה במצב טוב ובריא, אם התייבש במעט או לאחר "מחלה", יש לחכות להבראתו ורק אז לתת לו להתמודד עם הגיזום.

גיזום שיח לבנדר ואברהם: כמו שאר שיחי התבלין, גיזום מועדד צמחיה מחודשת, מומלץ לגזום לעיתים תכופות באופן הדרגתי.