מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גיזום עץ תאנה

קבלו את כל המידע שחשוב לדעת על גיזום עץ תאנה, כולל מחירים של גיזום מקצועי אשר מתבצע על ידי גורם המוסמך לכך. 

גיזום עץ תאנה על ידי גנן מומלץ

בכדי לשמור על עצי תאנה בגודל הרצוי, נדרש לגזום אותם אחת לתקופה. את הגיזום מומלץ לבצע על ידי גורם מקצועי בשביל לשמור על העץ ולא לפגוע בקצב הצמיחה שלו. גיזום של עץ בצורה שאינה נכונה, לא רק פוגע בצמיחתו אלא גם עשוי לגרום לנזקים נוספים ומחלות לעץ.

 

בשביל לשמור על העץ וגם לצורך קבלת מראה אסתטי, הזמינו גנן שיש לו ניסיון בכל הקשור לפעולות של גיזום עץ תאנה ויודע לספק את השירות גם במחיר נוח.

 

גיזום עץ תאנה

כמה עולה לגזום עץ תאנה?

המחירים של עבודה מסוג זה נקבעים נעים ברוב המקרים בין 300 ש"ח ל-800 ש"ח במידה ולא מדובר בתהליך של גיזום עצים בגובה. במידה וכן מדובר על גיזום עץ תאנה בגובה (למשל עץ בגובה 15 מטר) אז המחיר עשוי להגיע גם ל-1,200 ש"ח ואף יותר.

 

מחיר ממוצע לגיזום עץ תאנה

מחיר ממוצע לגיזום עץ תאנה: 550 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

איך מבצעים גיזום של עצי תאנה?

ישנה חשיבות לצורה שבה גוזמים את העץ. כמו בתהליך של גיזום עצי פרי, גם כאן אנו ננסה לשמור על צורת גביע, כלומר לגזום את העץ בכל צדדיו ונסיר ענפים נמוכים. אחת המטרות בגיזום עצי תאנה היא לאפשר כניסה של אור השמש ולפתוח "חלונות" אור על ידי הוצאת ענפים מרכזיים או לא מרכזיים מאזוריו הפנימיים של העץ. 

 

בנוסף, חשוב מאוד לשמור על סניטציה של העץ, כלומר למרוח משחת גיזום כדי לאטום את "הפצע" שנוצר מהחיתוך. כדאי לדעת שעצי תאנה סובלים לא פעם ממזיק המכונה יוקרנית התאנה, אשר נוברת בגזע העץ וגורמת לנזקים מאחר והיא ניזונה ממנו. על כן נדרש לאתר אותה בהקדם וגם לוודא שאין נסורת או חורים בגזע.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

גננים מומלצים לגיזום תאנה צעיר או בוגר

כפי שבוודאי הבנתם, לא משנה אם העץ שלכם צעיר או בוגר, כדאי מאוד לבצע את פעולת הגיזום על ידי גורם מוסמך ומקצועי שמבין בדיוק מה צריך לעשות וגם יש ברשותו את הציוד המתאים לעבודה, החל ממזמרות ומסורי חיתוך ועד למשחות שמורחים על האזור בו בוצע הגיזום. פורטל גננים פלוס מסייע לכם באיתור בעל המקצוע המתאים ביותר בעבורכם ומאפשר לכם לקבל הצעות מחיר עבור העבודה מגננים שונים.

 

גיזום עצי תאנה

גיזום ענפים גדולים בעץ תאנה

נהוג לגזום את הענפים הגדולים של העץ וזאת על מנת לעודד את הגדילה והצמיחה שלו. אם את עושים זאת בעצמכם, חשוב לעשות זאת בצורה נכונה: נהוג לגזום רק חלק מהענף (בערך שליש) ולא את כולו וחשוב לא לגזום את הענפים החזקים של העץ. גיזום עצי תאנה אפשר לבצע באמצעות מזמרה או מגזמה אך אם תבחרו להזמין גנן מקצועי שיעשה זאת בעבורכם, ייתכן שהוא יבחר להשתמש במסור חשמלי בשביל לקצר את זמן העבודה בצורה משמעותית.