מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גיזום עץ שסק

מעוניינים לבצע גיזום עץ שסק? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים  לפני שתזמינו גנן לביצוע העבודה! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר, להשוות ולחסוך.

מחיר גיזום עץ שסק

מחיר גיזום עץ שסק הוא 400 ש''ח בממוצע לעץ שסק בגובה של עד 4 מטרים. טווח המחירים נע בין 300 - 500 ש''ח לעץ קטן. יש לציין שהמחירים עשויים להשתנות בין הגננים השונים, גודל וגובה העץ ועוד. מומלץ לבצע השוואת מחירים על מנת שתוכלו לחסוך כמה שיותר כסף.

 

מחיר גיזום עץ שסק בגובה עד 4 מטר בממוצע

מחיר גיזום עץ שסק בגובה עד 4 מטר בממוצע: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

ראו מחירון גננים מפורט

צריכים גיזום עץ שסק? השוו וחסכו!

בפורטל גננים פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לגיזום עץ שסק במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378


>>>אולי יעניין אתכם גם גיזום עצי פרי

מתי מומלץ לגזום עץ שסק?

הזמן המומלץ ביותר לבצע גיזום עץ שסק הוא בחודשי הקיץ, בין יוני לאוגוסט. חודשי הקיץ זה הזמן המומלץ ביותר מכיוון ואנו רוצים לחשוף את העץ לאור השמש ובאמצעות גיזום של העץ, האור יוכל לחדור לתוכו בצורה טובה יותר ולגרום לצמיחה של הפירות.

גיזום עץ שסק - איך זה מתבצע?

גיזום עץ שסק מתמקד בעיקר בענפי הגבוהים של העץ. העץ שסק יכול להגיע לגובה של עד 6 מטרים וגדילתו של העץ מהירה. סיבה נוספת לגיזום העץ תהיה שפעולת הגיזום עשויה לעזור ולהפחית את כמות העטלפים על העץ.

 

על מנת לגזום את העץ שסק, עולים על סולם יחד עם מסור וגוזמים את ענפיו הגבוהים בצורה טובה, יפה ומבוקרת. יש לציין שישנם מקרים בהם תצטרכו לבצע את הגיזום באמצעות מנוף סל.

 

גיזום עץ שסק

איך תוכלו לשמור על העץ שסק?

עץ שסק צריך לקבל הרבה אור. עם זאת, הוא גם יכול להסתדר אם תשתלו אותו במקום שבו יש צל בזמנים מסוימים במהלך היום. דבר נוסף שחשוב לדעת הוא לעץ שסק יש לא מעט מזיקים כגון עטלפים, ציפורים, כנימות מגן וכדומה. מומלץ במידה ואתם סובלים מציפורים ועטלפים על העץ לכסות את העץ באמצעות רשת. דבר נוסף שמומלץ לעשות הוא לשים על העץ קוטל חרקים על מנת למנוע מהעץ להיות חולה.