מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גיזום עץ מנגו

אם יש לכם עץ מנגו בגינה ואתם מתלבטים מתי לגזום אותו, כמה זה עולה ואיך בדיוק מתבצע הגיזום, צוות המומחים של 'גננים פלוס' כאן בשביל לסייע לכם. דרך האתר תוכלו לקבל מידע אודות גיזום עצי מנגו וגם לבצע השוואת מחירים משתלמת בין גננים.

השוואת מחירים עבור גיזום עץ מנגו

כפי שאתם בוודאי יודעים, השוואת מחירים היא כלי נהדר שמאפשר לחסוך עלויות. דרך אתר 'גננים פלוס' תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מגננים המספקים שירותי גיזום עץ מנגו באזור המגורים שלכם ורק לאחר מכן לבחור בגנן שאיתו תרצו להמשיך בתהליך. השימוש באתר הוא חינמי, פשוט וקל ומתאפשר לכל גולש אשר מחפש בעל מקצוע המתמחה בפעולה של גיזום עצים בעיר מגוריו.

גיזום עץ מנגו

מהי העלות של גיזום עצי מנגו?

המחיר שנהוג לשלם עבור גיזום עצי מנגו נקבע לפי גודלו של העץ שלכם. בדרך כלל עבור גיזום עץ מנגו צעיר בגובה של עד 4 מטר, נהוג לשלם סכום שנע בין 300 ש"ח עד 500 ש"ח בעוד גיזום של עץ בגובה של בין 4 מטר ל-7 מטר, יעלה לכם בין 600 ש"ח ל-1,200 ש"ח. לעומת זאת גיזום של עץ מנגו גדול ובוגר  (7 מטר ומעלה) עולה בסביבות ה-2,000 ש"ח, בהתאם לכמות הגיזום הנדרשת ולדרכי הגישה ונוחות ביצוע העבודה בשטח החצר שלכם.

הזמינו גנן לגיזום עץ מנגו צעיר או בוגר 

בין אם מדובר בעץ מנגו צעיר ובין אם בבוגר, כדאי להימנע מגיזום העץ בעצמכם. עצי מנגו יקרים מאוד ועוגמת הנפש של פגיעה בעץ בעקבות טיפול וגיזום לא מקצועי שפגע בו, עלולה להיות גדולה למדי. גנן מקצועי שזאת עבודתו, יודע בדיוק היכן לבצע את החיתוך ובאיזו זווית והכל בעזרת ציוד המתאים לביצוע מלאכה זו. לגיזום עץ יש מטרות רבות כמו הכנסת אור אל שטחים פנימיים בעץ ובחצר וגם הורדת משקל מהעץ שהולך ונעשה גדול וכבד עם השנים. גנן מקצועי יודע בדיוק כיצד לבצע את המלאכה תוך התחשבות בכל הפרמטרים ומבלי לפגוע בעץ שלכם. הזמינו גיזום מנגו מקצועי על ידי גנן באזורכם עוד היום דרך 'גננים פלוס' ותהנו ממחירים מצוינים.


>>>אולי יעניין אתכם גם עץ מנגו חולה

מתי גוזמים עץ מנגו?

לא פעם עולה השאלה מתי לגזום עץ מנגו והאם יש המלצה על ביצוע הגיזום בעונה מסוימת? בדרך כלל, נהוג לבצע את הגיזום של עץ המנגו בסוף תקופת החורף ותחילת עונת האביב וזאת מאחר ואנו רוצים לטפל בעץ לאחר שאספנו את הפירות שלו ולפני תחילת פריחה של ניצנים חדשים. מבחינת גודלו של העץ, ההעדפה היא לא לגזום עצים קטנים גם במצב בו הענפים שלהם ארוכים וזאת מאחר ונרצה לשמור על התפתחות תקינה של העץ מבלי לפגוע בקצב הגדילה שלו. בנוסף, בעת ביצוע עיצוב גינה.


>>>אולי יעניין אתכם גם גיזום עצי שסק

איך גוזמים עץ מנגו?

גיזום של עץ מנגו מצריך ידע וניסיון וגיזום שאינו מקצועי עשוי לגרום לנזק ופגיעה עתידית בצמיחתו של עץ המנגו שלכם. הגיזום מתבצע בדרך כלל באמצעות מסור עץ או בעזרת מזמרה כאשר המטרה היא חיתוך של ענפים שעשויים להפריע אחד לשני בעת גדילתם. בעת הגיזום חשוב להקפיד על הדרת ענפים שמונעים כניסה של אור אל פירות המנגו על מנת לוודא שגם הם יגדלו כמו שצריך. בנוסף חשוב לתת את הדעת על עיצוב העץ ולדאוג להסיר ענפים בצורה אחידה מכל הכיוונים של העץ.