מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גיזום לימון

מתי צריך לגזום עץ לימון? מהו המחיר לעבודה? איך גוזמים עץ לימון בצורה נכונה והאם צריך להתייחס לעץ צעיר או בוגר באופן שונה? כל המידע וכמובן אפשרות לביצוע השוואת מחירים בין גוזמי עצי לימון שונים כאן בפורטל 'גננים פלוס'.

השוואת מחירים לגיזום עץ לימון

כמו כל שירות, מומלץ לבצע השוואת מחירים טרם סוגרים עם הראשון שפניתם אליו, אז איך וכיצד "גננים פלוס" נכנסים לתמונה? ראשית, כאשר תפנו אלינו תקבלו בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של אנשי מקצוע העוסקים בתחום גיזום העצים, תוכלו לקבל מכל אחד מהם הצעת מחיר לגיזום עץ הלימון שלכם, לבדוק מי הזול מביניהם ומי נשמע לכם אמין ורציני.

 

כאשר אתם משאירים אצלנו פנייה, אתם אלו שתקבלו את השיחות בחזרה ולא תצטרכו לחפש אחר בעלי המקצוע או לרדוף אחריהם. כך שהעבודה שלכם כבר קלה יותר. כעת נותר לכם להשוות ביניהם ולנסות לקבל את המחיר הטוב ביותר. ניתן לקבל דרך האתר עד שלוש הצעות מחיר שונות ללא עלות או התחייבות להמשך עבודה.

 

גיזום עץ לימון

מהו המחיר לגיזום עצי לימון?

החלוקה כאן היא לשני חלקים, הראשון מחיר גיזום עץ לימון צעיר והשני לעץ בוגר. כאשר הגודל המקסימלי של עצי הלימון מגיע עד ל-6 מטרים גובה ובממוצע נע בין 3 - 6 מטרים.

מחירון לגיזום עצי לימון

כמה עולה גיזום עץ לימון צעיר?

כולל פינוי של הגזם.


300 - 450 ש"ח
מחיר של גיזום עץ לימון בוגר

המחיר מתייחס לעץ בגובה של עד 6 מטר.


400 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מהי עונת גיזום עץ לימון ומתי לקטוף?

העונה הנכונה לגיזום עץ לימון היא בסוף החורף, רגע לפני שמתחיל האביב, שם עצי ההדר מתחילים לפרוח ולהבשיל את הפירות שלהם. לעץ לימון צעיר ייקח עד כ-3 שנים להוציא את הפירות הראשונים שלו. לאחר מכן לאורך כל ימות השנה יניב לימונים. אשר יכולים להישאר זמן רב על גבי העץ וניתן לקטוף מתי שצריך. אין תאריך קטיפה לעץ הלימון, כאשר הוא עמוס - מומלץ לקטום ענפים נמוכים ולקטוף לימון, על מנת לעודד התחדשות וגדילה של העץ.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378


>>>אולי יעניין אתכם גם גיזום עצי שזיף

למה חשוב לגזום עץ לימון?

ישנן כמה סיבות עיקריות אשר מצריכות מאיתנו לבצע גיזום לעץ הלימון פעם בשנה:

  • ענפים חולים - ענפים חולים ולא בריאים יכולים להדביק את שאר הענפים בעץ ולהפוך את העץ לימון לחולה ולפגוע בגדילת העץ ותקינותו. בנוסף, גיזום העץ הופך אותו לעץ הרבה יותר בריא ותקופת הלבלוב שלו מתקצרת ובכך העץ יוכל להניב פירות יותר מהר מבעבר.
     
  • מראה - כמובן שיופי הוא עניין של טעם אבל גיזום של העץ חשוב לצורך שמירת האסטתיקה והיופי של העץ.
     
  • בטיחות - במידה ולא תקפידו על גיזום עץ הלימון, הענפים כבדי המשקל יכולים ליפול ולפגוע ברכוש ובאנשים.

איך גוזמים עץ לימון בצורה נכונה?

יש להתאים את סוג הגיזום לגודלו של העץ וקיים הבדל בין גיזום עץ לימון צעיר לגיזום עץ לימון בוגר. לרוב עדיף לא לגזום עצים צעירים ולתת להם לגדול לפחות לתקופה של שלוש שנים. בו בעת, כאשר הענף נגוע או ייבש, הוא עשוי להפריע לעץ לגדול ולכן גם אם מדובר על עץ צעיר, מומלץ לקטום את הענף ולבצע גיזום מינורי.

 

על מנת לגזום נכון עץ לימון יש לגזום את הענפים שעולים לגובה ולא לרוחב העץ. וזאת על מנת לשמור על מראה יפה ולאפשר קטיף נוח של הלימונים. כאשר מבצעים קיטום לענף העץ, רצוי לקטום שליש ממנו, על מנת לעודד צמיחה מחודשת. אם רוצים ל"עצב" ולבטל ענף שעולה לגובה או כלפי מטה, קוטמים אותו קרוב אל העץ.