מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גיזום עצים בתל אביב

גיזום וכריתת עצים בתל אביב, מחפש גוזם מקצועי? דרך גננים פלוס תוכל למצוא אפילו כמה (עד 3), להשוות בינהם מחירים ולבחור באיש המקצוע המתאים לכם מבין השלושה.

השוו את המחירים ותוכלו לחסוך

השיטה של 'גננים פלוס' היא פשוטה, קחו כמה הצעות מחיר של גוזמי עצים, כורתים או גננים ובצעו בינהם השוואה - בחרו בזול מבינהם ותוכלו לחסוך. זה כלכך פשוט וכדאי כי, זה לא עולה לכם כסף. אנו נפנה אליכם את נותני השירות ואתם לא מחויבים בשום צורה! נסו כעת את גננים פלוס, השוו את המחירים והתחילו גם אתם לחסוך.

 

גיזום עצים בתל אביב

כמה יעלה לגזום עץ בת"א?

מחיר גיזום עצים בתל אביב מתחיל במחיר של 300 ש"ח ועשוי להגיע גם אל 2,400 ש"ח. הפער כמובן נובע מסדרי הגודל של העץ. המחיר בעבור גיזום של עץ קטן נע בין 300 - 550 ש"ח ואילו לגזום עץ גדול עולה בין 1,200 - 2,400 ש"ח. כאשר עץ בינוני בגובה 4 עד 7 מטרים בין 650 - 1,100 ש"ח. לעוד מידע על עבודות גיזום עברו לכאן.

גיזום עצים בתל אביב, באחריות מי?

הדיסונס בין אחריות גזימת העץ בין אם היא באחריותך, באחריות השכן או בכלל העירייה תמיד קיימת כאשר רוצים לגזום עץ. אז נעשה סדר פשוט למדי. אם העץ עצמו נמצא בתוך שטח פרטי הוא שייך לבעל השטח הפרטי. אם במידה והוא גולש אליכם דרך השטח הפרטי שאינו שלכם - באחריות בעל השטח לטפל במפגע וזאת באמצעות הודעה אישית ובמידה ומסרב ניתן לערב את הרשות המקומית באותה העיר. אם העץ נמצא ברחוב או בשטח ציבורי - יש יידע את הרשות המקומית במקום לטיפול במפגע.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

גיזום וכריתת עצים בתל אביב - טיפים ודגשים:

  • כאשר מזמינים שירות של גיזום עצים בתל אביב, חשוב לבדוק האם המחיר כולל גם את פינוי הגזם. נהוג לפנות את הגזם אל הרחוב עצמו או אל נקודה ייעודית.
     
  • חשוב להתאים את מועד הגיזום לסוג הצמח או העץ שלכם. כך למשל, אם יש לכם בגינה עצי מחט או עצים נשירים, כדאי שתגזמו אותם בעונת החורף ולא בקיץ.
     
  • במידה ונדרשת עבודת גיזום בגובה, חשוב לשים לב שלא מתבצעת פגיעה בתשתיות כמו קווי תקשורת או חשמל ושהשטח פנוי מאנשים.

גיזום עץ בתל אביב

כריתת עצים באזור תל אביב - כל מה שצריך להכיר:

כריתת עץ הוא נושא יותר מורכב מאשר גיזום עצים. כאשר בכריתה יש צורך באישור מפקיד היערות האזורי ולא בהכרח תוכלו לבצע כריתה בכל מצב. בנוסף קיימת אכיפה לכך ואי ציות לחוק עשויה לגרור קנסות. מעבר לכך קיים הליך לקבלת האישור, מילוי טפסים ועוד. בקיצור - לא נושא פשוט. אם תרצו לדעת עוד על כריתת עץ כתבנו רבות על כך בעמוד הזה. בכל אופן, תמיד ניתן להתייעץ עם כורתי עצים בתל אביב אשר יסייעו לכם בתהליך קבלת האישור, מה הסיכוי לקבלת אישור ועוד.