מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גיזום עצים בשרון

מעוניינים לגזום עץ או לכרות אותו? הזמינו שירותי גיזום עצים בשרון דרך פורטל 'גננים פלוס' לעצי הדר או עצים נוספים מכל סוג.

גיזום עצים בשרון - מתי נזמין את השירות?

בדרך כלל מזמינים שירותי גיזום של עץ, במצבים בהם אנו רוצים לעצב את העץ ולשמור עליו בגודל מסוים במסגרת טיפוח ועיצוב של הגינה. יחד עם זאת, גיזום עצים בשרון מתבצע גם כאשר העץ גדל ומהווה מטרד לשכנים או אפילו כאשר הוא יוצא משטח הבית אל המדרכה ומפריע לעוברים והשבים החוצים את הרחוב.

 

גיזום עץ צריך להתבצע על ידי גורם מוסמך וזאת מאחר וישנה חשיבות עליונה לדרך בה הגיזום מתבצע וגם כמובן מכיוון שבמסגרת פעולות הגיזום, נדרש לא פעם לבצע עבודות בגובה רב ובסיכון גבוה, הדורשות מקצועיות וניסיון.

 

גיזום עץ בשרון

עלות של עבודת גיזום עצים בשרון

בין אם אתם מזמינים את גיזום העץ במסגרת תחזוקה שוטפת של הגינה ובין אם מדובר בהזמנה של גנן למטרה זו בלבד, קחו בחשבון שטווח העלויות נע בין 300 ש"ח ל-600 ש"ח במצבים בהם מדובר בעץ קטן, 600 ש"ח עד 1,200 ש"ח כאשר גוזמים עץ בינוני ו-1,300 ש"ח ומעלה לעצים בוגרים (בין 7 ל-15 מטר) המצריכים עבודה בגובה ושימוש במנוף מיוחד או בשיטת הסנפלינג.

מחירון גיזום עצים בשרון

כמה יעלה גיזום של עץ קטן?

עץ בגובה של עד 4 מטר.


300 - 600 ש"ח
גיזום עץ בגודל בינוני

מתייחס לעצים בגודל של 5 עד 7 מטר.


600 - 1,200 ש"ח
מחיר לגיזום של עץ בוגר

גיזום עץ בשרון, בגובה של 7 עד 15 מטר.


1,300 ש"ח ומעלה

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

 

  • הערה: המחירים משתנים בהתאם לסוג העץ וייתכן והמחיר של גיזום עץ דקל יהיה גבוה יותר מאשר גיזום של עצי לימון. ניתן לקבל דרכנו עד שלוש הצעות שונות מגננים המספקים שירותי גיזום עצים בשרון ולהשוות ביניהן בצורה קלה ונוחה.

באיזה כלים משתמשים לצורך גיזום העץ?

בשביל לגזום עץ, צריך בדרך כלל להשתמש במזמרה או במסור עץ ידני על מנת לדלל את הענפים הקטנים והדקים בעץ. אך מה עושים כאשר צריך להוריד ענפים עבים יותר? במקרים כאלה אפשר להשתמש במסור שרשרת חשמלי ואפילו להיעזר במגזמת גובה מוטורית שמפשטת את העבודה.

 

חשוב לציין שציוד זה, הידני והחשמלי כאחד, מסוכן מאוד לשימוש לאלו מכם שאינם יודעים או מורגלים בעבודות השונות ולכן פנו אל גנן מקצועי אשר מחזיק ציוד כזה ויודע איך לתפעל אותו בצורה בטוחה.

 

גיזום עץ בשרון

באיזה אזורים אנו מספקים שירות?

אם חיפשתם שירותי גיזום עצים באזור השרון, כנראה שאתם מתגוררים באחת מהערים הגדולות או לחילופין ביישובים או המושבים באזור זה. אנו עובדים עם גננים המספקים שירות של גיזום או כריתה של עצים וגם שירותים נוספים כמו עקירת עצים והעתקתם למקום אחר וגם עיצוב והקמה של הגינה.

 

ניתן למצוא שירות בין היתר במקומות הבאים: שירותי גינון בעיר נתניה וביישובים שמסביב כמו בית יצחק, קדימה, פרדסיה, כפר יונה וגם גננים בהרצליה ובסביבתה וגם אזור בצרה, געש ועוד.

מה לבדוק לפני ביצוע הגיזום?

לפני כל עבודה של גיזום עצים בשרון, נרצה לבדוק מספר דברים חשובים. הנה טבלה שתעזור לכם בביצוע הבדיקות החשובות:

 

מה לבדוק? הסבר

 

מטרת הגיזום

 

האם הגיזום מתבצע לצורך הכנסת אור השמש? האם מדובר בגיזום קוסמטי בלבד?

 

תדירות הגיזום

 

בדקו באיזו תדירות גוזמים את העץ. לרוב יהיה מדובר בגיזום של פעם בשנה אך הדבר משתנה בין עץ לעץ.

 

מועד הגיזום

 

חלק מהעצים נהוג לגזום בחורף או הסתיו ואחרים באביב והקיץ. וודא זאת בהתאם לסוג העץ.

 

אופן הגיזום

 

יש עצים שנהוג לגזום עם מזמרה או מסור שרשרת, בעוד אחרים נגזום עם מגזמת גובה. הכל תלוי בסוג העץ ועובי הגזע.

גיזום וכריתת עצים בשרון עם גנן מקצועי

בשביל לגזום עץ, צריך שילוב של ידע וניסיון עם כלי עבודה מתאימים לביצוע של העבודה. במקרים של כריתת עץ, נדרש לקבל גם היתר מיוחד מפקיד יערות וזאת לאחר מילוי טפסים מתאימים. בכל עבודה של גיזום וכריתת עצים בשרון, כדאי להתייעץ עם גורם מומחה ומוסמך מהתחום ולא לקחת סיכונים מיותרים. פנו אלינו עוד היום ונדאג שתקבלו הצעת מחיר לעבודות השונות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

כמה זמן לוקח תהליך של גיזום עץ?

בדרך כלל מדובר בעבודה שלוקחת כמה שעות. כאשר מדובר בעצים קטנים, צעירים ונמוכים, העבודה יכולה להסתיים גם בתוך שעה. אם מדובר על עץ גדול, ייתכן שיהיה צורך בגיזום אשר לוקח בין 4 ל-5 שעות, כפועל יוצא של כלי העבודה שבו משתמשים. חשוב לקחת בחשבון שגיזום עצים בשרון מלווה לא פעם בפעולה נוספת והיא פינוי הגזם ולכן עבודה זו לוקחת גם היא בין חצי שעה לשעתיים.