מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גיזום עצים ברמת גן

העץ שלכם זועק לתספורת? כאן תוכלו לקרוא על הסיבות לגיזום עצים ברמת גן, כמה עולה לבצע הליך זה ע"י גנן מוסמך ועל סמך מה נקבע טווח המחיר ומה אומר החוק על כריתת עצים ברמת גן והסביבה - קראו וגלו.

מדוע יש צורך בגיזום עצים ברמת גן?

בין אם תהיתם מהן הסיבות לגיזום עצים ברמת גן או בכל עיר אחרת, נספק לכם את הסיבות הנ"ל מתחת:

 • ייצור פירות - גיזום של עצי פרי מאפשר לעץ לייצר פירות איכותיים ורבים יותר.
   
 • התאמה למרחב - קיימים מקרים בהם ענפי העצים חודרים למרחב שלנו, הן בבניין מגורים והן בבית קרקע, ע"י גיזום תקופתי - ניתן למנוע חדירה של ענפי העץ לביתנו, דבר המביא בד"כ הפצת מזיקים מן העץ אל תוך הבית ובנוסף - הליך גיזום נכון ימנע הסתבכות של העץ עם חוטי חשמל בקירבתו.
   
 • ניצול קרני שמש - גיזום עצים ברמת גן מביא לדילול של הענפים וכתוצאה מכך - קרני השמש יכולות לחדור לעומקי העץ ולהזין הן את העץ והן את הצמחייה שמתחתיו.
   
 • צמיחה מחודשת - גיזום של ענפים יבשים וחולים של העץ, יאפשרו לו להצמיח ענפים צעירים ובריאים ובנוסף, זה עשוי לדלל את הימצאותם של חרקים מזיקים.
   
הסיבה לגיזום עצים ברמת גן מה זה מקנה לעץ?
ייצור פירות ייצור פירות איכותיים יותר
התאמה למרחב מונע מהענפים לחדור לשטח הבית 
ניצול קרני שמש חשיפה מיטבית של העץ לשמש
צמיחה מחודשת עוזר לענפי העץ להתחדש ולדלל מזיקים

מחיר גיזום עצים ברמת גן

מחיר לגיזום עצים ברמת גן נע בין 300 - 550 ש"ח בעבור גיזום של עץ קטן בגובה של עד 4 מטרים, במידה ומדובר בעץ גבוה יותר או עץ שהגישה לענפיו מוגבלת ומצריכה שימוש במנוף - המחיר עשוי להתייקר בהתאם.


מחיר ממוצע לגיזום עצים ברמת גן (עד גובה של 4 מטרים)

מחיר ממוצע לגיזום עצים ברמת גן (עד גובה של 4 מטרים): 425 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

על סמך מה נקבע מחיר גיזום עצים ברמת גן?

מחירי גיזום עצים באיזור המרכז נקבעים ומחושבים בתהאם לגובהו של העץ ומורכבויות הקשורות בגישה אל ענפיו, ככל שהעץ יהיה גבוה יותר - כך מחיר גיזום העץ יהיה גבוה יותר. במידה ומדובר בעץ שדרכי הגישה אליו מוגבלות, הגנן האחראי על הגיזום עשוי להשתמש במנוף - דבר שמייקר משמעותית את עלות הגיזום. 


גיזום עצים ברמת גן

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

מה החוק אומר על כריתת עצים ברמת גן?

חוק כריתת עצים ברמת גן או בכל עיר אחרת בישראל, אומר שבכל מקרה בו אנו מעוניינים לכרות עץ, עלינו להגיש בקשה מיוחדת לכך עבור פקיד היערות המקומי (זמין בכל רשות מקומית במדינת ישראל) וזאת בין אם מדובר בעץ בשטח ציבורי ובין אם על עץ בשטח פרטי שלנו.

הסיבות שבגינן תוכלו לקבל היתר מיידי על כריתת עצים מפקיד היערות הן במידה ומדובר בעץ חולה או כזה המסכן את הסביבה (מקורב לעמודי חשמל, לא יציב ובסכנת התמוטטות).

כמו כן, במקרים בהם מדובר על כריתת עצים בשטח פרטי, שגובהם נמוך משני מטרים (הכוונה לעצים צעירים) - ניתן לבצע עקירה או כריתה של העץ מבלי לקבל על כך אישור מפקיד היערות בעירכם.