מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גיזום עצים ברחובות

כל עץ, דורש טיפוח ותחזוקה אחת לכמה חודשים. בפורטל 'גננים פלוס' תוכלו למצוא שירותי גיזום עצים ברחובות, כולל עצי פרי וגם כמובן עצי נוי מכל סוג וגודל.

מחירון גיזום עצים ברחובות

במחירון הבא, ריכזנו מספר דוגמאות לעלויות של שירותי גיזום עצים ברחובות בפרט ובאזור הדרום בכלל:

מחירון גיזום וכריתת עצים ברחובות

עלות כריתת עץ דקל בוגר

כולל גיזום בגובה באמצעות מנוף.


2,000 - 4,500 ש"ח
כמה יעלה לגזום עץ תאנה?

קראו מידע נוסף על גיזום עצי תאנה.


300 - 800 ש"ח
מחיר בעבור גיזום עץ לימון בוגר

מתייחס לגיזום עץ לימון באמצעות מזמרה.


400 - 550 ש"ח
עלות כריתת עץ אורן צערי

כריתת עץ אורן שגובהו פחות מ-2 מטרים.


800 - 1,500 ש"ח
כריתה של עץ פיקוס בוגר

מדובר בכריתה מורכבת למדי.


3,000 - 6,000 ש"ח

הדפס מחירון

טיפים לפני גיזום וכריתת עצים ברחובות

ריכזנו לכם טיפים מעולים של גננים וותיקים ומנוסים, אשר יעזרו לכם ללמוד מעט יותר לפני הזמנת שירותי גיזום וכריתת עצים ברחובות:

 • לא תמיד פינוי הגזם בתום תהליך גיזום העץ, כלול במחיר. לכן לפני שסוגרים עם הגנן על עבודה של גיזום עצים ברחובות, כדאי לוודא זאת.
   
 • אחד מהפרמטרים המרכזיים המשפיעים על התמחור הוא גודל העץ והגובה שלו. ככל שהעץ גבוה יותר, כך המחיר צפוי להתייקר. צלמו את העץ ושלחו אל הגנן לפני שהוא מגיע, כך תמנעו מחלוקות בהמשך.
   
 • בתום תהליך הגיזום, לבצע מריחה של משחה מיוחדת אשר עוזרת לטפל בפצעי שבר וגיזום. הדבר נפוץ מאוד בעת גיזום עצי פרי. וודאו האם שירות זה כלול במחיר העבודה.
   
 • כריתת עצים מחייבת אישורים מסוימים ובמידה והיא מתבצעת ללא אישור, אתם מסתכנים בביצוע עבירה פלילית.
   
 • למען הסר ספק, הגנן צריך להביא עמו את כל כלי העבודה והציוד הדרוש לו בשביל לכרות את העץ או על מנת לגזם אותו. מדובר בדרך כלל במסורי שרשרת, מזמרות, מגזמות ועוד.

גיזום עצים ברחובות

הזמינו גנן מקצוע לגיזום עץ ברחובות

כאשר מדובר על עבודה של גיזום עץ, חשוב למצוא אדם בעל ניסיון של שנים. הגיזום צריך להתבצע בצורה נכונה הן מבחינת הפן העיצובי והן מבחינת שמירה על העץ וללא פגיעה בצמיחתו המחודשת לאחר הגיזום. על כן, פרט לסוגיית המחיר, כדאי לבחון לפני שמזמינים שירות של גיזום עץ ברחובות גם את תיק העבודות של הגנן, עם דגש על גיזום של עצים מהסוג שיש אצלכם בגינה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

כריתת עצים ברחובות - כך מחושב המחיר:

הפרמטר המרכזי אשר משפיע על מחיר כריתת עצים ברחובות הוא סוג העץ. יש הבדל בין כריתת עץ פיקוס לבין כריתת עצי אקליפטוס או עץ דקל וזאת מאחר ועובי העץ משתנה וכך גם הקושי לכרות אותו.

 

לאחר מכן, יש התייחסות לגודלו של העץ וכמעט תמיד המחיר לכריתת עץ חדש, כלומר עץ צעיר יחסית, יהיה נמוך יותר מאשר כריתה של עץ בוגר.

 

הפרמטר האחרון שעליו יסתמך גנן ברחובות בעת תמחור העבודה מתייחס לעבודה בגובה. במידה ונדרש לשלב ציוד לצורך עבודה בגובה, צפו לתוספת של כמה מאות שקלים.

גיזום עצים ברחובות - מתי זה נדרש?

ברוב הגדול של המקרים, נרצה לגזום את העץ על מנת לשמור על העיצוב שלו או במטרה למנוע מענפים גבוהים להגיע אל הגינה של השכן. ישנם גם מקרים אשר בהם נזמין שירותי גיזום עצים ברחובות בשביל למנוע סכנה: נפילה של ענפים כבדים על ציוד כזה או אחר בחצר או אפילו כאשר ענפיו של העץ מתקרבים לחיווט חשמלי או תשתית אחרת.

גיזום של עצים גבוהים ברחובות במגוון שיטות

במקרים רבים, גוזם העצים יזדקק לציוד מסוים בשביל להגיע אל הענפים הגבוהים הנמצאים בצמרתו של העץ. בחלק מהמקרים, יהיה צורך בשילוב ציוד סנפלינג כמו חבלים וריתמות מיוחדות אך ייתכן שהתהליך יתבצע תוך שימוש במנוף סל. שימו לב, גיזום עצים ברחובות, הכולל שימשו במנוף, עשוי לייקר את המחיר ולכן נסו לברר עלויות מדויקות יותר לפני הזמנת העבודה.