מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גיזום עצים במרכז

גיזום עצים במרכז הארץ על ידי גננים מומלצים ומקצועיים. הזמינו עוד היום גנן לצורך גיזום עץ קטן, בינוני או גדול תוך ביצוע השוואת מחירים מהירה.

כמה עולה גיזום עצים במרכז?

המחיר של העבודה נקבע לפי סוג העץ הספציפי והגודל שלו. להלן מחירון שיעזור לכם לקבל מושג כללי על מחיר גיזום עצים במרכז על ידי גנן מקצועי:

מחירון גיזום עצים במרכז הארץ

כמה יעלה לגזום עץ פרי?

מתייחס לעץ בגודל בינוני.


300 - 550 ש"ח
עיצוב של עץ זית

גיזום ועיצוב עץ זית בוגר וגדול.


600 - 700 ש"ח
עלות גיזום של עץ מנגו

גיזום עץ מנגו בגובה 5 מטר.


300 - 500 ש"ח
עלות גיזום של עץ תאנה

גיזום סטנדרטי שאינו גיזום בגובה.


300 - 800 ש"ח
גיזום עץ דקל בגודל בינוני

המחיר המדויק נקבע על סמך הגובה המדויק של העץ.


650 - 1,000 ש"ח

הדפס מחירון

כמה דברים שחשוב לדעת על גיזום העץ

ראשית כל, לא ממש כדאי לגזום עץ "בתחילת דרכו" כלומר עץ צעיר שאינו מפותח מספיק ועדיף לחכות עד שיגיע לגודל בינוני. בנוסף, כדאי להבין שתהליך הגיזום הוא חיוני ותורם רבות לצמחיתו של העץ מאחר וכאשר גוזמים אותו אנו למעשה עוזרים לקרני השמש להיכנס גם אל האזורים הפנימיים ומייצרים מקום לענפים חדשים לגדול.

 

גיזום עצים במרכז

שירותי גיזום וכריתת עצים במרכז

ניתן להזמין גנן במרכז דרך הפורטל שלנו לצורך גיזום העץ אך גם בשביל לבצע כריתת עץ מקצועית. חשוב לדעת כי הכריתה חייבת להתבצע על ידי גורם מוסמך ובאישור גם אם מדובר על כריתה המתבצעת בחצר פרטית. אי ציות להנחיות נחשב למעשה לעבירה פלילית ועשוי לגרור קנסות. צרו איתנו קשר והזמינו שירותי גיזום וכריתת עצים במרכז הארץ לכל הערים הגדולות וגם ליישובים ומושבים קטנים יותר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

גיזום עץ במרכז דרך גננים פלוס

פורטל גננים פלוס הוא המקום שבו תוכלו לערוך השוואת מחירים בין מספר גננים מומלצים באזור המרכז. לא משנה אם אתם מתגוררים בתל אביב, בת ים, הרצליה, או חולון, אנו נדאג למצוא בעבורכם גננים אשר פנויים כעת ומספקים את השירות המבוקש במחיר נוח ומשתלם. ניתן לקבל מענה בעבור כל סוגי העצים, כולל עצים גבוהים, עצי נוי ופרי ואפילו להזמין שירות של גיזום ועיצוב שיחים.

 

גיזום עצים במרכז הארץ

איך הגנן יודע לתמחר את עבודת הגיזום?

רוב הגננים יוכלו לספק לכם הערכת מחיר ראשונית כבר בשיחה הטלפונית הראשונה, גם מבלי לראות את העץ שלכם. הסיבה לכך היא שהם יודעים לתמחר על סמך סוג העץ ויודעים כמה זמן העבודה צפויה לקחת. לכן תוכלו להגיד לגנן שיש לכם עץ לימון או עץ מנגו בגינה ואתם זקוקים לגיזום מקצועי והוא כבר יספק טווח עלויות משוער. במידה ותרצו לקבל הצעה מדויקת יותר, תוכלו לעשות זאת על ידי שליחת תמונה או וידאו קצר שמראה את מצב העץ אצלכם בגינה.

גיזום עצים במרכז במספר טכניקות שונות

המילה "גיזום" מחביאה בתוכנה מספר טכניקות שונות ולמעשה כאשר מגיעים לגזום עץ מסוים, אנו יכולים לדלל אותו, פעולה שמטרתה היא הרמה של נוף העץ על ידי חיתוך של כל הענף וניתן גם לקטום את הענף - פעולה שמטרתה היא קיצור של ענף קיים. בנוסף לכך, נהוג לבצע את טכניקת ההסחה שנועד לעודד צמיחה של ענפי העץ בכיוון מסוים.