מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גיזום עצים בכפר סבא

בפורטל 'גננים פלוס' תוכלו להזמין גיזום עצים בכפר סבא והסביבה במחירים זולים! צרו איתנו קשר עוד היום ותוכלו לקבל הצעות מחיר, להשוות ולחסוך בכסף.

מחיר גיזום עצים בכפר סבא

המחיר של גיזום עצים נקבע לפי סוג העץ, גודל העץ וגובהו. המחיר הממוצע לגיזום עצים בכפר סבא שגובהו עד 4 מטרים, הינו 425 ש''ח. טווח המחירים נע בין 300 - 550 ש''ח. המחירים משתנים בין בעלי המקצוע השונים ובין גודל העץ וגובהו והוא כולל אך ורק את פעולת הגיזום. חשוב לציין שהמחיר יהיה יותר גבוה כאשר יהיה צורך לבצע גיזום עץ גבוה.

 

מחיר ממוצע לגיזום עצים נמוכים בכפר סבא

מחיר ממוצע לגיזום עצים נמוכים בכפר סבא: 425 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מדוע חשוב לגזום עצים?

לגיזום עצים בכפר סבא יש לא מעט יתרונות, אלו הנפוצים ביותר:

  • בריאות העץ - קרני השמש חודרים בצורה טובה יותר וזה תורם רבות לצמיחת העץ. בנוסף לרוב יהיה יותר יפה כאשר הוא יהיה גזום בצורה יפה.
     
  • סביבה - במידה וישנם שכנים, בוודאי לא תרצו לגרום לסכסוך שכנים בעקבות עץ שמלכלך להם את כל הגינה.
     
  • בטיחות - בתקופות בהן יש רוחות עזות, גשמים קשים וכדומה, לא נרצה שענף גדול יגרום לנזק לרכוש או לחיי אדם במידה והוא נופל.

 

גיזום עצים בכפר סבא

השוואת מחירים לגיזום עצים בכפר סבא

בפורטל 'גננים פלוס' משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מגננים שונים אשר זמינים לבצע גיזום עצים בכפר סבא. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותקבלו במהירות עד 3 הצעות מחיר מגננים בכפר סבא. מכאן אתם רק בוחרים, משווים מחירים וחוסכים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

כריתת עצים בכפר סבא

כאשר מבצעים כריתת עץ, קודם כל יש צורך לקבל אישור מפקיד היערות המקומי בעיר מגוריכם על מנת לכרות. העץ תורם רבות לטבע שלנו ולבריאותנו ולכן אסור לכרות את העץ סתם כך ללא שום אישור. כריתת עצים בכפר סבא מתבצעת אך ורק על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים. כאשר כורתים את העץ יש צורך לוודא שהוא לא יפול ויגרום נזק לרכוש או לחיי אדם ולכן תהליך כריתת עצים מתבצע על ידי אדם אשר הוכשר לבצע את העבודה.

 

כריתת עצים בכפר סבא

גיזום עצים בגובה

לצורך ביצוע גיזום עצים בגובה בכפר סבא, עושים אך ורק על ידי גוזם מוסמך לעבודה בגובה, כמו שכבר צוין בפסקה על כריתת עצים בכפר סבא, לעבודות גיזום וכריתת עצים בגובה יש סכנות רבות ויש צורך בציוד מקצועי ומתקדם על מנת לבצע את העבודה. לכן יש לוודא שאת גוזם העצים שתזמינו, שהוא בעל אישור לעבודה בגובה וציוד מתאים לצורך ביצוע העבודה.