מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גיזום עצים בירושלים

מחפש אחר בעלי מקצוע העוסקים בגיזום עצים בירושלים או כריתה? דרך גננים פלוס ניתן לבצע השוואת מחירים בין גוזמי וכרותי עצים בירושלים ולקבל מחיר הוגן ומשתלם!

השוואת מחירים לגיזום וכריתת עצים בירושלים

מתכננים להזמין שירות גיזום או כריתה של עצים? דרך גננים פלוס תוכלו לבצע השוואת מחירים בין כמה נותני שירות בירושלים והסביבה. איך זה עובד? במהירות! ראשית חייגו או השאירו פרטים, לאחר מכן תקבלו עד שלוש פניות ואז תוכלו לבצע השוואה לפי ההצעות שקיבלתם. חשוב שתדעו כי השירות ללא התחייבות וניתן בחינם. אז למה אתם מחכים? צרו קשר והתחילו גם אתם לחסוך.

גיזום עץ בירושלים

מהו המחיר לגיזום עץ בירושלים?

מחירי הגיזום בירושלים אינם שונים בהכרח משאר המחירים ברחבי הארץ. הנה כמה דוגמאות למחירים:

  • מחיר גיזום עץ צעיר (עד ארבעה מטרים): 300 - 550 ש"ח
  • מחיר גיזום עץ בוגר (בינוני עד גדול): 650 - 1,200 ש"ח
  • עלות גיזום שיח: 100 - 200 ש"ח.

רוצים לדעת עוד? למידע נוסף אודות: גיזום ומחירים.

כמה יעלה לכרות עצים בירושלים?

בדומה למחירי הגיזום גם כאן במחירי כריתת העצים אין שוני רב, הנה כמה דוגמאות למחירי כריתת עצים בירושלים:

  • מחיר כריתת עץ דקל (עד שני מטרים): 800 - 1,500 ש"ח
  • עקירת שורשי עץ: 350 - 500 ש"ח
  • כריתת עץ פרי (הדר): 500 לצעירים ועד 1,400 לבוגרים.

למידע נוסף, עברו אל כריתת עצים וראו מחירי ומידע.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

כיצד נדע מתי מותר לכרות או לגזום?

ישנה סוגיה מורכבת בכל נושא כריתת העצים ולא רק בעיר ירושלים, אלא במדינה כולה. ישנו חוק המגדיר עץ כ"בוגר" וכאשר הוא כזה יש צורך לקבל אישור מאת פקיד היערות, הרחבנו על כלל הנושא בעמוד של כריתת עצים. ישנו גם הבדל בין כריתה ובין גיזום - אם אתם רוצים לדעת מהו, תוכלו לבדוק בעמוד גיזום של תראו אינפוגרמה מתאימה. מעבר למתי מותר או אסור. האם צריך בכלל? תוכלו תמיד להתייעץ עם גנן בירושלים על מנת לקבל את ייעוץ והסבר.

גיזום עץ בירושלים גם באמצעות מנוף

בחלק גדול מהמקרים יהיה צורך להיעזר בשירות של מנוף סל. הגוזם יעלה אל צמרת העץ ויבצע גיזום מקיף ומוקפד גם בחלקו העליון. שימוש במנוף נחשב לבטיחותי מאוד ועדיף על פני טיפוס אל צמרת העץ באמצעות רצועות שנקשרות אל הגזע. גיזום עץ בירושלים באמצעות מנוף נחשב גם למהיר יותר ומקצר את זמני העבודה בצורה משמעותית, אך החיסרון שלו הוא המחיר היקר מאחר ונדרש לשלם גם על השכרת המנוף.

 

כריתה וגיזום עצים בירושלים

גיזום וכריתת עצים בירושלים - טיפים חשובים:

לא כל עבודה כוללת גם את פינוי הגזם, במיוחד אם תרצו לפנות אותו אל נקודת גזם רחוקה ולא אל השביל שממול לבית או הבניין. לכן כדאי לסכם עם מי שמבצע את העבודה על כך ובמידה והוא דורש תמחור נוסף על הפינוי, כדאי להבין כמה. כמו כן, לפני גיזום או כריתת עצים בירושלים, מומלץ לצלם - בתמונה או בוידאו את העץ ואת החצר שלכם, כך תקבלו הצעה מדויקת יותר ולא יהיו הפתעות במחיר בהמשך הדרך.

 

דבר נוסף שחשוב לזכור הוא שהמחיר מושפע ממגוון רחב של שיקולים מקצועיים כגון גובה ומשקל העץ, תנאי השטח ונוחות הגישה וגם מספר האנשים הדרושים לביצוע המשימה. לכן, כאשר תחפשו מחיר לגיזום עץ דקל למשל, עדיין ייתכן שתמצאו מחירים שונים בשל גודל או נוחות הגישה.