מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גיזום עצים בחולון

בעמוד זה תוכלו לקבל את כל המידע החשוב בנושא של גיזום עצים בחולון: כמה זה עולה וכיצד נקבע המחיר, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים גוזם עצים בחולון לביצוע העבודה וכמה זמן צפויה לקחת העבודה בפועל.

מחיר גיזום עצים בחולון

המחיר לגיזום עץ בחולון נע בין 650 ל-1,100 ש"ח בממוצע. מחיר זה מתייחס לגיזום עץ בינוני שגובהו הוא בין 4 ל-7 מטרים.

 

 

מחיר ממוצע לגיזום עץ בחולון

מחיר ממוצע לגיזום עץ בחולון: 875 ₪

טווח מחיר גבוה 1100 ₪

טווח מחיר נמוך 650 ₪


 

  • עלות לגיזום עץ גדול נעה בין 1,200 ל-2,400 ש"ח בממוצע.

פרמטרים לבחירת גוזם עצים בחולון

  • ניסיון: כאשר גוזם העצים מנוסה יותר בעבודה, במיוחד על עץ ספציפי, ניתן יהיה לסיים אותה מהר יותר. בנוסף, ככל שלגוזם יש ניסיון רב יותר, כך סביר להניח שהעבודה תתבצע בצורה נכונה והעץ לא יפגע תוך כדי התהליך.
     
  • מחיר: המחיר הוא פקטור משמעותי כאשר מזמינים שירותי גיזום עצים בחולון. לא משנה אם מדובר על גיזום בבית פרטי או בבניין משותף, כולנו נרצה בסופו של דבר לקבל מחיר הוגן בעבור השירות. אם אתם עדיין לא בטוחים לגבי סוגיית המחיר, תוכלו להיכנס ולצפות במחירון גיזום עצים.
     
  • הסמכה: גוזם עצים בחולון חייב להחזיק בהסמכה אשר מאפשרת לו לגזום את העץ. ישנן הסמכות שונות לפי גובהו של העץ. פרט לכך, חשוב לזכור כי נדרש לקבל גם הסמכה בעבור גיזום עצים בגובה מטעם משרד התמ"ת.

האם גיזום עצים בחולון כולל פינוי לגזם?

כדאי לדעת שכאשר מזמינים שירותי גיזום לעץ, העבודה אינה תמיד תכלול את עלות פינוי הגזם בתום העבודה ולכן כדאי לקחת זאת בחשבון ולבדוק האם יש עלות נוספת בעבור הפינוי. בדרך כלל המחיר בעבור פינוי הגזם באמצעות משאית, נע בין 700 ל-900 ש"ח בממוצע.

 

גיזום עצים בחולון

כמה זמן לוקח לגזום עץ בחולון?

אומנם משך הגיזום נקבע על סמך גודלו של העץ ומצבו אך בממוצע, תהליך של גיזום עץ שגובהו הוא 5 מטרים, לוקח כשעה. יש לקחת בחשבון כי ישנם שיקולים נוספים כמו המיקום של העץ ודרכי הגישה ומיומנותו של גוזם העצים שהזמנתם.

 

זמן ממוצע לגיזום עצים בחולון:
 60 דקות
75 דקות משך זמן 45 דקות

גיזום עצים בחולון הלכה למעשה

כיצד מתבצע תהליך הגיזום הלכה למעשה? יש לכך מספר שיטות. במידה והעץ נמוך מאוד, יהיה אפשר לבצע את הגיזום באמצעות סולם. אם מדובר על עץ בינוני או גדול, יהיה צורך ככל הנראה בטיפוס על העץ ובמקרים אחרים יהיה צורך בגיזום העץ תוך שימוש במנוף סל. אגב, אם ענפיו של העץ נמצאים באזור עדין ורגיש (למשל בקרבת חוטי חשמל) כדאי לבחור באופציה של טיפוס או סולם וכך הפעולה תהיה נקודתית.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

הזמינו כעת גיזום וכריתת עצים בחולון

מעוניינים להשוות מחירים לפני הזמנת שירותי גיזום וכריתת עצים בחולון? תוכלו לעשות זאת באמצעות הפורטל שלנו. אנו נדע לאתר בעבורכם גננים בחולון אשר מבצעים עבודות בתחום של גיזום עצים ומספקים גם שירותי כריתת עצים. מעוניינים לקבל הצעות מחיר? השאירו פנייה בטופס ונחזור אליכם בהקדם. 

שאלות נפוצות על גיזום עצים בחולון

אלו השאלות הנפוצות ביותר שקיבלנו מגולשי האתר בנוגע לגיזום עצים בחולון והסביבה:

כיצד נקבע המחיר לגיזום עצים בחולון?

הפרמטרים אשר משפיעים על המחיר הם גודל העץ וסוגו, עלות שירותים נלווים כמו מנוף או פינוי גזם ומיקום העץ בגינה.


כל כמה זמן נדרש לגזום עץ?

תדירות הגיזום משתנה בהתאם לסוג העץ אך בדרך כלל מומלץ לעשות זאת כל שנה או שנתיים בשביל לשמור על צורתו המסודרת של העץ.


איפה אפשר להוזיל את המחיר של גיזום עצים?

ניתן לעשות זאת על ידי השוואת מחירים בין מספר גוזמי עצים בחולון. אנו מספקים שירות כזה ותוכלו להשאיר לנו פנייה ולקבל מענה מהיר.