מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גיזום עצים בהרצליה

גיזום עצים הוא ממש לא משחק. מדובר בעבודה שעשויה להיות מסוכנת וצריכה להתבצע על ידי גורם מנוסה המחזיק בכלי העבודה והציוד המקצועי המתאים. השוו בין גננים בעיר והזמינו שירותי גיזום עצים בהרצליה במחיר מעולה!

מחירון גיזום עצים בהרצליה

בואו ניגש ישר לעניין שמעסיק רבים מאיתנו: מה המחיר של שירותי גיזום עצים בהרצליה? צפו במחירון שהכנו בשבילכם, אשר מציג עלויות של גיזום וגם כריתת עצים בעיר. 

מחירון גיזום עצים בהרצליה והסביבה

מה המחיר לגיזום עץ ברוש?

גיזום דקורטיבי לעץ ברוש.


550 - 700 ש"ח
עלות גיזום של עץ זית

גיזום עץ זית בגודל של עד 4 מטר.


300 - 550 ש"ח
מחיר גיזום של עץ דקל

גיזום עץ דקל, עד 2 מטר גובה.


300 - 550 ש"ח
כמה יעלה לכרות עץ קלמנטינות?

רלוונטי גם לכריתת עצי פרי נוספים.


500 - 1,400 ש"ח
מחיר כריתת עצי אורן

המחיר הוא בעבור כריתת עץ אורן בוגר.


2,000 - 4,000 ש"ח

הדפס מחירון

כיצד מתבצע גיזום של עצים גבוהים?

בשביל לגזום עץ שצמרתו גבוהה מאוד, אנו נדרשים להיעזר בציוד וכלי עבודה מיוחדים. לעיתים, הגנן בהרצליה שיבצע את עבודת הגיזום, יצטרך להשתמש במנוף סל מיוחד בשביל להגיע אל האזור הגובה של העץ (הצמרת שלו) ולהשתמש במגזמת גובה טלסקופית או מסור גבהים.

 

גיזום עצים בהרצליה

כריתת עצים בהרצליה - מתי זה נדרש?

נרצה לכרות עץ במספר מצבים, למשל כאשר העץ חולה כתוצאה ממזיקים וחרקים שפלשו אלי או במקרים שבהם נבצע שינויים במיקום העצים והצמחייה, במסגרת עיצוב הגינה. מצב נוסף בו נדרש לכרות עץ הוא כאשר רוצים לפנות מקום לבנייה והעץ, כולל שורשיו, מפריעים להקמת הבית או הבניין החדש. מלאו פרטים בטופס המצורף בעמוד זה וקבלו הצעות מחיר מגננים באזור המבצעים כריתה של עצים.

טיפים לפני גיזום וכריתת עצים בהרצליה

  • כדאי לתזמן את מועד הוצאת הגזם עם המועד בו מתבצע פינוי מטעם הרשות או המועצה המקומית של הרצליה.
     
  • צלמו את העץ שלכם ושלחו תמונה לגנן, כך הוא יספק לכם הצעת מחיר מדויקת יותר ולא תצטרכו להתמודד עם שינויים במחיר בהמשך.
     
  • מזמינים שירותי של גיזום עצים? נסו לשלב במהלך הביקור עבודות נוספות כמו גיזום גדר חיה או כל עבודה אחרת הקשורה לתחזוקת הגינה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

גיזום עצים בהרצליה ע"י גנן מיומן

כאשר גוזמים עצים, צריך לשמור על הבטיחות. נדרש לבדוק שהגנן מיומן ועובד עם כפפות, קסדה וציוד נוסף שיגן עליו במהלך פעולת הגיזום ומומלץ גם לוודא שבאזור אשר סמוך לעץ לא נמצאים אנשים בזמן שגוזמים את ענפיו. בדרך כלל גיזום עצים בהרצליה מתבצע עם מנוף סל או בעזרת מסור גבהים מיוחד וחשוב לוודא שהגנן אכן מחזיק בכל הציוד המתאים.

 

גיזום עץ באזור הרצליה

מה היתרון בהזמנת שירות דרך גננים פלוס?

היתרון הכי בגדול בהזמנת השירות דרכנו הוא שאנו דואגים לבצע בדיקות מקדימות לכל הגננים וזאת על מנת למצוא בעבורכם את הגננים הטובים ביותר בעיר אשר כבר ביצעו עבודות של גיזום עצים בהרצליה במספר רב של גינות. כאשר תפנו אלינו, תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר מגננים שונים, להתרשם מכל גנן וגנן, ורק אז להזמין את השירות.