מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גיזום ברושים

עץ ברוש בנוי בצורה שונה העצים שאנו מכירים, לכן גיזום שלו (שבדרך כלל יהיה דקורטיבי מאוד), קשה ומסובך. לכן במצבים בהם רוצים לגזום עצי ברוש - מומלץ להזמין גנן או בעל מקצוע אחר העוסק בגיזום עצים (ורצוי מתמחה בגיזום עצי נוי). דרך פורטל "גננים פלוס", תוכל למצוא את האיש המתאים ולמעשה לקבל עד שלוש הצעות מחיר למטרת השוואת מחירים.

השוואת מחירים לגיזום ברושים

בכל תחום מומלץ לבצע השוואת מחירים וגם כאשר מדובר על עבודות גינון שונות ובפרט על גיזום ברושים או גיזום עצים מכל סוג. על מנת שתוכלו באמת לחסוך בעלויות ולדעת שקיבלתם מחיר טוב - אתם חייבים לבצע השוואת מחירים לפחות עם שלושה בעלי מקצוע שונים, בעזרת פורטל גננים פלוס - תוכלו להשוות עלויות בקלות ובמהירות. השאירו פרטים וקבלו בחזרה עד שלוש הצעות שונות מאנשי גיזום וגינון באזורכם אשר מתמחים בין היתר בעבודות של עיצוב וגיזום ברושים.

 

גיזום ברוש

מהו המחיר לגיזום ברוש?

מחיר גיזום עץ ברוש רגיל, למטרת יישור והורדת גובה ורוחב, ינוע בטווח המחירים הרגיל - 300 - 500 ש"ח. אם תרצו גיזום ברוש מעוצב ודקורטיבי, המחיר יכול לנוע בין 550 - 700 ש"ח לעץ, הכל כמובן תלוי גם בגודל העץ עצמו, בנגישות ובנוחות העבודה.

 

מחיר ממוצע לגיזום עץ ברוש (למטרת יישור)

מחיר ממוצע לגיזום עץ ברוש (למטרת יישור): 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

הכירו את עצי הברוש בישראל

בארץ ישנם כ-6 מיני ברושים נפוצים, כאשר ברוש מצוי הוא העץ היחידי שגדל בטבע באופן טבעי והוא גם המוכר ביותר בארץ. ישנם עוד מינים כמו ברוש טוטם אשר נפוץ מאוד בגינות נוי וניתן לעיצוב (בצורות שונות), ברוש אריזוני, בכות וגם ברוש פורטוגלי. כמו כן יש את ברוש גדול פירות אשר התת מין הנפוץ שלו בישראל הוא ברוש לימוני, אשר נקרא כך בשל ריחו הלימוני וצבע העלים שלו הצהבהב.

גיזום עץ ברוש מעוצב ודקורטיבי

היתרון המרכזי של עץ הברוש למטרות גיזום מעוצב הוא הדחיסות של הענפים, דבר אשר יאפשר לכם לעצב אותו בצורת משולש, ריבוע ואפילו עיגול. כמו כן ישנם עצי ברוש אשר פשוט מיישרים את הצדדים שלהם ונותנים להם מראה חד וברור של עץ בצורת שפיץ.

 

עצי הברוש גדלים באופן מהיר יחסית ומצריכים גיזום ותחזוקה שוטפת לאורך כל עונות השנה. אלו אשר אוהבים להשקיע בגינה מעוצבת ורוצים מראה דקורטיבי, מעוצב ושונה - מומלץ להשתמש בעצי הברוש והזנים השונים.

מה צריך לבדוק לפני הזמנת השירות?

  • כדאי לבדוק האם המחיר כולל את פינוי הגזם או לא. במידה ולא, כדאי להבין כמה עולה שירות הפינוי.
     
  • כפי שכבר רשמנו קודם לכן, יש הבדל במחיר בין גיזום עצי ברוש בסיסי וסטנדרטי לבין גיזום לצורך עיצוב ולכן כדאי ליצור תיאום ציפיות לפני תחילת העבודה.
     
  • אם יש לכם עצים נוספים בגינה שברצונכם לגזום, כדאי לרכז את העבודות לאותו הביקור, מאחר וזה עשוי להוזיל את המחיר.
     
  • גיזום עץ ברוש מצריך ניסיון רב ולכן כדאי להבין אם לגוזם יש ניסיון קודם בעבודה זו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

כיצד גוזמים עצי ברוש?

ניתן לגזום את עץ הברוש תוך שימוש במנוף סל אשר בעזרתו מגיעים גם אל החלק העליון של העץ בצורה בטוחה ונוחה, מה שהופך את השיטה הזו לשיטה הנפוצה יותר. דרך נוספת לגזום עצי ברוש היא תוך שימוש בחבלי טיפוס וריתמות שמאפשרות לבצע עבודה של גיזום בגובה.