מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גיזום עצים

גיזום עצים בגובה? גיזום עץ פשוט בגינתך או של שכן? דרך 'גננים פלוס' ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר למטרת השוואת מחירים, לקרוא אודות החוקים ולגלות מהם המחירים לגיזום עצים עם מנוף, בטיפוס או ללא. בהמשך העמוד תוכלו גם לראות מחירון גיזום לעצים.

השוואת מחירים לגיזום עצים

רגע לפני שתחליטו לגזום עץ, מומלץ וכדאי לבצע השוואת מחירים בין הגננים המציעים שירות גיזום עצים תוך כדי ביצוע השוואת מחירים וזאת על מנת שתדעו שאכן קיבלתם מחיר הוגן וכמובן שתוכלו לחסוך ולהוזיל את העלויות לגיזום העצים באמצעות השוואה בין ההצעות השונות שקיבלתם. בעזרת פורטל "גננים פלוס" תוכלו להתחיל ולבצע את השוואת המחירים כבר עכשיו, השאירו פרטים או חייגו אל המוקד וקבלו עד שלוש פניות חוזרות באופן מיידי.

גיזום עצים

כמה עולה לגזום עץ?

גיזום עץ קטן עד 4 מטר נע בין 300 - 550 ש"ח ומחיר גיזום עץ בינוני של 4 - 7 מטר נע בין 650 - 1,100 ש"ח. מחיר גיזום עצים גבוהים עד 15 מטר נע בין 1,200 - 2,400 ש"ח.

מחירון גיזום עצים

ראו מהו מחיר גיזום עצים על פי סוג, גודל וגילו של העץ באמצעות מחירון גיזום עצים הבא המציג טווח מחירים ממוצעים לשירות.

כמה עולה לגזום עץ?

מחיר גיזום עץ קטן (עד 4 מטר)

גיזום עצים צעירים וקטנים (לרבות עצי פרי)


300 - 550 ש"ח
מחיר גיזום עץ בינוני (בין 4 - 7 מטרים)

עץ בוגר לרבות עצי דקל


650 - 1,100 ש"ח
כמה עולה גיזום עץ גדול?

בין 7 ועד 15 מטרים (כולל טיפוס סנפלינג)


1,200 - 2,400 ש"ח
מחיר גיזום לעצי פיקוס

כולל עיצוב ופינוי הגזם לעץ פיקוס בודד.


350 - 450 ש"ח
תוספת פינוי גזם באמצעות משאית

כולל פינוי לאתר פסולת מורשה.


700 - 900 ש"ח

הדפס מחירון

מה משפיע על מחיר גיזום עצים?

הפרמטרים אשר קובעים את עלות גיזום העץ משתנים על פי סוגו (עץ פרי, עץ נוי, עץ גבוה, עץ נמוך ואפילו גיזום שיח), כמו כן כמובן שהגובה כאן הוא פקטור משמעותי, כאשר עבודה בגובה מוסיפה למחיר, בין אם זה באמצעות טיפוס או מנוף. גם מימדי העץ קובעים את תמחור העבודה ותנאי השטח. אז מה באשר למחירים? הנה כמה דוגמאות למחירי גיזום עצים במחירון הבא:

גיזום עצים גבוהים עם מנוף או בטיפוס

עצים מעל גובה של כ-4 מטרים דורשים הגעה לענפים הגבוהים עם עזרים נוספים ולעיתים אפילו מנוף, אם העץ עשיר בענפים וקשה להגיע עליו באמצעות טיפוס, יעשו שימוש במנוף סל. עצים גבוהים מסכנים בדרך כלל חוטי חשמל או תקשורת בקרבת בתים ולכן גיזום עצים בגובה של הענפים הגבוהים הוא חשוב.

 

בנוסף, כאשר כורתים ענף מעץ גבוה, סכנת הנפילה על גבי קו מתח קיימת ולכן רק גננים בעלי האישורים המתאימים והתעודה לגזום עצים בגובה רשאים לעשות זאת. כמובן שדרך 'גננים פלוס' תוכלו למצוא את בעלי המקצוע המתאימים לגיזום עץ גבוה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

גיזום של עץ - מידע שחשוב לדעת

צפו בסרטון המיוחד שהכנו בנושא גיזום של עץ וקבלו מידע חשוב, אודות התהליך:


מה אומר החוק לגיזום עצים?

גיזום עצים צריך להתבצע על ידי גנן המוסמך לכך ובעל תעודת "גוזם מומחה" מטעם משרד החקלאות, כמו כן הוא מחויב לפעול על פי הנחיות עבודה בגובה. לא כמו כריתת עצים, לגזום את העץ בגינתכם מותר ומומלץ כאשר הוא קרוב מידי לחלון (דבר אשר עשוי להוביל מזיקים לתוך ביתכם) או כאשר קיימת סכנה ממשית למגע עם קו חשמל ראשי (כאן ניתן להזמין גם את חברת החשמל שתטפל בבעיה).

ומה בנוגע לגיזום עץ של שכן?

על פי החוק, במידה ועץ השכן מפריע לנחויות צד ב וגורם למטרד והפרעה, על השכן (בעל העץ) להיות אחראי על גיזום העץ ולפתרון הבעיה. במידה והשכן מסרב, אתם ראשים לפנות אל העירייה בעירכם ולהציף את הבעיה שם, היא מוסמכת לפנות אל השכן ולדרוש ממנו על פי החוק לגזום את העץ על מנת שלא יגרום למפגע או מטרד ציבורי.

מידע נוסף על גיזום עצים לפי סוג העץ / אזור

בריבועים הבאים תוכלו לבחור את סוג העץ עליו תרצו לקבל מידע נוסף, לגלות מהו המחיר לגיזומו וכמובן לקבל מספר הצעות מחיר של נותני שירות המתמחים בנושא הזה, לחצו על הריבוע המתאים ועברו לעמוד.

 

מחפשים גיזום של עץ מסוים? חפשו אותו ברשימה!

 

 

אזורים נבחרים בהם ניתן להזמין את השירות:

שאלות ותשובות בנוגע לגיזום עצים מקצועי

הנה שאלות נפוצות מטעם גולשי גננים פלוס וכולל תשובות שנענו על ידי נותני שירות העוסקים בגיזום עצים מקצועי.

מי מוסמך לגזום את העץ?

רק גנן בעל תעודה מהסוגים הבאים: "גנן 1,2,3", הנדסאי או טכנאי נוף, וכמו כן, אגרונום מוגדרים כ-גוזמי עצים וראשים לבצע גיזום, דישון וטיפול בעץ.


האם שירות גיזום עץ כולל פינוי גזם?

חשוב לוודא זאת מול הגוזם האם השירות כולל גיזום פלוס פינוי הגזם, אחרת תאלצו לשלם תשלום נוסף על כך.


גיזום עצים בגובה מחייב טיפוס?

לא תמיד, ישנם מספר טכניקות שונות לגיזום ענפים גבוהים, למשל שימוש במנוף, כלי עבודה ארוכים ואפילו סולם. טיפוס מסוכן, אך אכן קיים.