מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים בשרון

שירותי גינון מקצועיים הכוללים הקמה של גינה חדשה וגם תחזוקה של גינה קיימת באזור השרון. מצאו גנן מקצועי ומנוסה לטיפול בגינה שלכם בכל ערי ויישובי השרון. ניתן לקבל גם שירותי גיזום עצים וכריתת עצים וכיסוח דשא.

השוואת מחירים בין גננים בשרון

גינה יפה ומושקעת דורשת פעולות תחזוקה קבועות אשר שומרות על הגינה במצב רענן ומטופח. אם אתם מתגוררים באחד מיישובי או ערי השרון ומחפשים גנן מקצועי, אדיב ומומלץ שיתחזק את הגינה שלכם אך מפחדים מתמחור יקר של השירות - תנו לנו לעזור לכם.

פורטל 'גננים פלוס' מאפשר לכם לקבל מספר הצעות שונות מגננים באזור, ללא כל עלות או התחייבות ורק לאחר מכן להתקדם עם אחת ההצעות שהתקבלה. בדיקת מחירי השוק מאפשרת לבצע השוואה קלה, נוחה ומהירה עבור שירותי הגינון השונים ומקצרת את כל התהליך בעבורכם.

גננים בשרון

כמה עולה שירות של גננים באזור השרון?

בדרך כלל עבור פעולות של תחזוקת גינה קיימת על ידי גננים באזור השרון נהוג לשלם סכום אשר נע בין 300 ש"ח ל-600 ש"ח עבור ביקור אשר נערך פעם בשבועיים לגינה בגודל של 50 מ"ר. עבור הזמנה של גנן לצורך פעולות בודדות של גיזום עצים למשל, נהוג לשלם סכום אשר נע בין 300 ש"ח לעץ קטן ל-1,500 ש"ח (ואף יותר) עבור גיזום עץ גדול.

הקמת גינה חדשה יכולה להתחיל בעלות של 1,000 ש"ח אך עשויה להסתיים גם בסכומים גבוהים הרבה יותר, בהתאם לתכנון, שעות העבודה וחומרי הגלם אשר בהם משתמשים בתהליך. זקוקים לדוגמאות נוספות באשר למחירים? היעזרו במחירון הגינון שלנו על מנת לקבל תמונה רחבה יותר אודות המחירים השונים.

גנן בשרון להקמה של גינה חדשה

בין אם עברתם לבית חדש ואתם זקוקים לגנן שיעצב לכם את הגינה מאפס ובין אם ברצונכם לבצע תכנון של גינה מחדש, זה הזמן להתחיל לקבל הצעות מחיר מגננים. ניתן לפנות אלינו גם כאשר מחפשים גורם מקצועי אשר יעזור להטמיע בגינה מערכות שונות שישדרגו אותה כמו מערכות השקייה אוטומטיות ואף במקרים בהם רוצים לשלב אלמנטים שונים כמו תאורת גינה, שבילים או בריכות נוי.

 

ערים מרכזיות באזור השרון בהן אנו מספקים שירות:

מדוע חשוב להיעזר בגנן מקצועי?

בכל הקשור לתחזוקה של גינה, רובנו מנסים תקופה לבצע את העבודות השונות בכוחות עצמנו על מנת לחסוך בעלויות. חשוב להבין שמלבד פעולות התחזוקה הפשוטות כמו איסוף של עלים או גיזום של שיח כזה או אחר, ישנה חשיבות רבה לדרך הטיפול בצמחייה ולאופן ההשקייה.

לא הרבה יודעים אך גיזום עץ בצורה לא נכונה, עשוי לגרום לו לנזק ולפגוע בהתפתחותו, גם השקיית דשא שאינה מתבצעת בתדירות הנכונה, גורמת לנזקים לגינה שלכם. גנן מקצועי מביא איתו ידע, ניסיון וגם כלים מקצועיים לצורך פעולות הגינון השונות שמפשטות את התהליך וגם מאפשרות עבודה נכונה ובריאה יותר בכל הקשור לצמחים והעצים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

איך מאתרים גננים מומלצים בשרון?

אצל רבים מאיתנו הגינה היא אחד האזורים הקסומים, המיוחדים והיפים ביותר. כאשר נדרש לבחור גנן שיגיע לבצע את העבודות השונות, הרצון הוא לבחור גנן שישמור על הגינה ולא יגרום לה נזק ויעניק לה טיפול אחראי ומסור. מציאת גננים מומלצים בשרון הפכה לפשוטה יותר בעזרתנו וזאת מאחר ואנו מקפידים על עבודה עם גננים מהשורה הראשונה, כאלה אשר נבדקו ונמצאו בעלי המלצות טובות.

גרים בבית פרטי? הזמינו גנן באזור השרון

ברוב הבתים הפרטיים באזור השרון יש חצר קדמית וגם חצר אחורית אשר דורשות התייחסות שונה בשל כמות השמש השונה אשר מגיעה לכל אחד מהאזורים הללו. בעזרת תכנון נכון, ניתן לשלב צמחייה מגוונת למדי הכוללת עצי פרי וגם שיחים ומדשאה ביחד עם אבני מדרך ושבילים אשר הופכים כל גינה סטנדרטית ופשוטה לגן משגשג וקסום.