מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גנן ברעננה

מחפש גננים ברעננה? בעזרת 'גננים פלוס' תוכל לקבל עד שלוש הצעות מחיר של גננים מומלצים המספקים שירותי אחזקה, עיצוב והקמה של גינות ברעננה והסביבה.

גננים מומלצים ברעננה מוצאים בגננים פלוס!

גננים מומלצים ברעננה מוצאים דרך פורטל 'גננים פלוס' אשר מוביל בתחום הגינון, גיזום עצים, כריתת עצים, הקמת ועיצוב גינות ועוד. פורטל גננים פלוס הוא הפורטל הגדול ביותר בארץ לנושאי גינון, דרכנו אתם יכולים גם לערוך השוואת מחירים בין גננים מקצועיים, רוצים להתחיל? כך עושים זאת במהירות, ב-3 שלבים פשוטים.


  • תכתבו בכמה מילים פשוטות בטופס מה אתם צריכים, איזה סוג עבודת גינון ברעננה? האם עיצוב גינה פרטית? האם גיזום שיחים עונתיים? או פשוט - חייגו.

  • המתינו מספר דקות, והשלימו פרטים בסיסים עם המוקד האנושי שלנו.

  • בחרו את הגנן שלכם מתוך 3 הצעות שמתקבלות למכשירכם הנייד.

גנן ברעננה

כמה עולה שירות של גנן ברעננה בממוצע?

מחפשים מחירון גינון? אפשר לקרוא לזה גם מחירון גננות מומלץ ברעננה, אך השירותים יהיו זהים והם כדלקמן:


  • גיזום ועיצוב שיחים יעלה לכם בין 300 ₪ ל-500 ₪.

  • תחזוקת גינה שוטפת (פעם בחודש) תעלה לכם בערך 400-600 ₪.

  • צריכים לכרות עץ? כריתת עצים תעלה לכם 400 ₪ ועד 800 ₪ בממוצע, מחיר זה מתייחס לעצים עד גובה של 6 מטרים בלבד. במקביל, העבודה חייבת להתבצע באישור קק"ל.

כריתה וגיזום עצים ברעננה

כשמדברים על כריתה וגיזום עצים ברעננה, מדברים על זה שהכריתה חייבת להתבצע בצורה הנכונה, אחרת מדובר בסכנה בטיחותית חמורה מאוד. כריתת עצים חייבת להתבצע אך ורק באישור של קק"ל, מאחר וישנם עצים מסוימים אשר מוגדרים עצים עתיקים ואסורים לכריתה. כל כריתה של עצים עתיקים אלו מהווה עבירה על החוק. צריכים לגזום שיחים? כדאי לדעת שגם כריתת עץ וגם גיזום שיחים, שתיהן פעולות שצריכות להתבצע בעונות הנכונות. בעוד ששיח מסוים צריך להיגזם בחורף, עץ אחר יהיה חייב להיגזם דווקא בקיץ. גנן מקצועי יידע להגיד לכם מה הן העונות הנכונות לגיזום וכריתת העצים והשיחים שלכם.

הקמה ואחזקת גינות פרטיות ומשותפות בעיר

אם אתם מחפשים אחר שירות של הקמת גינות ברעננה, או אולי אחזקת גינות בעיר, אנחנו ממליצים לא להתפשר על איכותו של הגנן שאתם מאתרים. גנן חובבן יכול בקלות לגרום לנזקים בצמחים, בעצים ובשיחים בגינתכם, מה שיעלה לכם אחר כך גם לא מעט כסף. כידוע לכולנו, ביקור במשתלה הוא בדרך כלל לא זול. הגנן גזם שיח בעונה הלא נכונה? יש סיכוי שהוא גרם לו לנזק בלתי הפיך. בדקו כעת השוואת מחירים בין גננים ברעננה דרך פורטל גננים פלוס!

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה