מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים ברעננה

מחפשים גננים ברעננה? בעזרת 'גננים פלוס' תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר של גננים מומלצים המספקים שירותי אחזקה, עיצוב והקמה של גינות באזורכם.

עבודות שגננים ברעננה מבצעים

במידה ואינכם בטוחים אילו עבודות ניתנות לביצוע ע"י גננים ברעננה - נציג בפניכם את העבודות הנפוצות הנ"ל:

 • אחזקת גינה - במידה ואין לכם את הזמן הדרוש או במידה ואתם נוטים לשכוח את המתלות הקשורות בטיפוח הגינה שלכם - דעו כי דרך פורטל גננים פלוס תוכלו להשיג גננים ברעננה שיבצעו בעבורכם הליך אחזקת הגינה וזאת מבלי שתצטרכו לדאוג לכך בעצמכם.
   
 • עיצוב גינה - הליך עיצוב גינות ברעננה נחשב לנפוץ והוא נעשה בשיתוף שלכם יחד עם הגנן - כאשר אתם אלו שבוחרים את הסגנון בו אתם מעוניינים והגנן מעניק לכם מידע מלא על הנתונים הקיימים בגינה שלכם ומה עשוי להתאים לה. נסביר על כך בהמשך המאמר.
   
 • גיזום עצים - ברשותכם עץ או מספר עצים הזקוקים לגיזום ייחודי? דעו כי תוכלו להשיג שירותי גיזום עצים ברעננה דרך פורטל גננים פלוס. שירות זה מלווה במרבית המקרים בגיזום של העץ והשיחים ואף ביישום חומרי הדברה באזורים ה"טריים" שזה עתה נגזמו ע"י הגנן.
   
 • תכנון גינות ברעננה - ברשותכם שטח לא ממומש ומעוניינים לשדרג אותו? תוכלו לשם כך להסתייע ביועץ גינון המבצע הליך של תכנון גינות ברעננה. במסגרת הליך זה יועץ הגינון ואתם דנים על המטרות ומבצעים תיאום ציפיות בנושא נראות הגינה העתידית שברצונכם להקים.
   
 • הקמת גינה - לאחר שעברתם עם יועץ הגינון על התוכנית שברצונכם להוציא לפועל - יהיה עליכם להסתייע בגנן שיוציא את התוכנית הנ"ל לפועל.
   

גננים ברעננה

מחירון גינון ברעננה

מתחת נציג בפניכם מספר הצעות מחיר שונות הקשורות בעבודות גינון ברעננה. כמו כן, תוכלו לצפות במחירון הגינון המלא לבדיקה מעמיקה יותר.

מחירון גננים ברעננה

גיזום ועיצוב שיחים ע"י גננים ברעננה

מחיר לגיזום שיחים בגינה (ביקור יחיד).


300 - 500 ש"ח
תחזוקת גינה באופן קבוע

תדירות של פעם בחודש.


400 - 600 ש"ח
כריתת עץ בגובה 5 מטר

מתבצע ע"י  כורת עצים מוסמך.


400 - 800 ש"ח
הזמנת גנן ברעננה לניקוי עלים בגינה

מתייחס לעבודה ספציפית של איסוף עלים.


200 - 300 ש"ח
כיסוח דשא באופן חד פעמי

מחיר מדויק נקבע על פי גודל המדשאה.


200 - 400 ש"ח
עיצוב שביל בגינה ע"י גננים ברעננה

קראו עוד על עיצוב שביל בגינה.


280 - 380 ש"ח
ניכוש עשבים בגינה בינונית

מחיר לשעת עבודה בודדת שגובה גנן ברעננה.


150 - 200 ש"ח

הדפס מחירון

כמה עולה הליך הקמת גינה ברעננה?

הליך הקמת גינה עשוי לנוע בין 280 - 320 ש"ח למ"ר. קחו בחשבון שהמחיר עצמו משוער ומתייחס לגודלה של הגינה וכי עלויות נוספות עשויות להתווסף, כגון : עלות חיפוי הקרקע, כמה עצים ושתילים תרצו שגננים ברעננה ישתלו בעבורכם, האם יש צורך במערכת השקייה חכמה ועוד.
 

מחיר ממוצע להקמת גינה ברעננה (מחיר למ"ר)

מחיר ממוצע להקמת גינה ברעננה (מחיר למ"ר): 300 ₪

טווח מחיר גבוה 320 ₪

טווח מחיר נמוך 280 ₪

עוד על הקמת גינה ברעננה

בסעיף זה נציג את סוגי הגינות הנפוצים שגננים ברעננה יכולים להקים עבורכם:

 • גינה טרופית - אחד המאפיינים העיקריים בהקמה של גינה טרופית הוא הקמה ושתילה של צמחייה טרופית, כגון שיח פסיפלורה, אלוורה, עצי קקטוס ועוד.
   
 • גינת נוי - הקמת גינת נוי ברעננה נחשבת לנפוצה ביותר מפני שהיא מערבת בתוכה מגוון רחב של אלמנטים ובהתאם לרצונות הלקוח. כמובן שעל יועץ הגינון לוודא כי בקשות הלקוח אכן פרופורציונליות לגודל החצר שלו וכמו גם - לאקלים המצוי בה. בין האלמנטים הנפוצים בגינות נוי: בריכות דגים, גדרות חיות וכד'.
   
 • גינת תבלין - למי מכם שחובב גידול של ירק ותבלינים באופן עצמאי - דעו כי דרכנו תוכלו להקים גינת ירק ותבלין. גננים ברעננה ימליצו לכם על סוגי התבלינים העמידים לאזור שלכם וכיצד לטפל בהם בהתאם.
   
 • גינה תיכונית - גם כאן מדובר בסוג גינה ששמה בראש ובראשונה צמחייה שעמידותה בפני האקלים הארץ ישראלי היא גבוהה וחסכונית במים, כמו עצי קקטוס ואלוורה.
   
סוג הגינה כיצד היא מאופיינת?
גינה טרופית ריבוי צמחייה טרופית - פסיפלורה, אלוורה
גינת נוי מגוון אלמנטים לבקשת הלקוח: בריכת דגים, גדר חיה
גינת תבלין ריבוי של שיחי תבלין וירק 
גינה ים תיכונית צמחייה עמידה לחום וחסכונית למים

אילו עבודות גינון נוספות יכולים לבצע גננים ברעננה?

כאן נציג עבודות נוספות שביכולתם של גננים לבצע עבורכם:

 • הקמת בריכת נוי - אומנם כבר הזכרנו זאת מסעיף מעל אך דעו כי במידה ואתם חולמים על בריכת דגים בחצר שלכם - גננים ברעננה יכולים להקים לכם אותה מאפס ואף להמליץ לכם על סוג הדגים שיתאימו לבריכה.
   
 • שתילת דשא - במידה והחצר הקיימת שלכם מחוסרת דשא, דעו כי גננים ברעננה יוכלו לשתול דשא על הקרקע הקיימת שלכם, כנ"ל לגבי דשא סינטטי.
   
 • מסלעה בגינה - כאן מדובר על הצבה של סלעים שונים בגינה שלכם, אשר את חלקם תוכלו לעצב לצורכי ישיבה, כמו ספסל העשוי סלע, שולחן ועוד.

  כמו כן, ניתן להשיג סוגי סלעים במגוון רחב של צבעים. קחו בחשבון שמדובר בעבודה הדורשת מהגנן לבצע עבודת חציבה ולכן נחשבת ליקרה.
   
 • הקמת גדר חיה - מטרתה של גדר חיה היא לאפשר מחיצה ברורה בין הגינה שלכם לגינה בסמוכה של השכנים שלכם וזאת מבלי לפגום בנראות הטבעית של הגינה שלכם. 

 

גנן ברעננה

השיגו גנן זול ברעננה דרך פורטל גננים פלוס

אז הגעתם להחלטה שאתם מעוניינים להיעזר בגנן עבור הגינה שלכם - מה עכשיו? הריי ידוע שישנם רבים העוסקים במלאכה באזורכם אז איך תדעו במי לבחור? לשם כך דעו כי תוכלו להשאיר פרטים בחינם בטופס הלידים מתחת וכך תוכלו לקבל עד 3 גננים ברעננה מפורטל גננים פלוס, ביניהם תוכלו להשוות בהצעת המחיר ולחסוך הן בחיפושים והן בכסף.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

אחזקת גינה ברעננה - במה זה כרוך וכל כמה זמן?

אחזקת גינה ברעננה מכילה בתוכה מספר פעולות, נסביר עליהן מתחת:

 • כיסוח דשא - הליך כיסוח דשא יתבצע ע"י מכסחת דשא שמספק הגנן, או לחילופין מכסחת דשא מטעמכם. לאחר פעולת הכיסוח - ירסס הגנן דשן על פני הדשא ע"מ להעניק לו חיוניות ולחזק אותו.
   
 • גיזום וטיפוח צמחייה - גננים ברעננה ידאגו לגזום ולהשקות את בהתאם לסוג הצמחייה שבגינה שלכם. לעתים אף עשוי להשתמש בפורמולות שמטרתן לרפא צמחים מסויימים או להעשיר אותם.
   
 • בדיקה של מערכת ההשקייה - במידה וקיימת בגינה שלכם מערכת השקייה אוטומטית - גנן ברעננה יוודא כי היא פועלת כהלכה וכי היא מותאמת לסוג הצמחייה בגינה. במידה ולא, הוא יידע אתכם על כך ויבצע את השינוי של הפעולות שלה בהתאמה.
   
 • הדברה של הצמחייה - במידה ויש אצלכם עץ חולה הזקוק לטיפול נגד מזיקים - גנן ברעננה יבצע הדברה נקודתית על העץ בהתאם לסוגו. קחו בחשבון שקיימים מצבים בהם יהיה על הגנן לכרות את העץ או להיעזר בכורת עצים מוסמך לשם כך וזאת רק במידה ומדובר במקרה בלתי הפיך, שלא מאפשר להבריא את העץ בשום דרך ואין טעם להעתיקו למקום אחר.
   
 • טיפול בעשבים שוטים - ברשותכם צמחייה פראית ושתלטנית שגורמת לנזק לגינה שלכם? גננים ברעננה יוכלו לבצע ניכוש של עשבים אלו ולדלל משעותית את הופעתם או לחילופין - לחזור על פעולת הניכוש בפעמים הבאות.
   

הליך אחזקת גינה ברעננה עשוי להימשך בין חצי שעה ועד שעה וחצי. זמני העבודה נגזרים מגודלה של הגינה וכמות המשימות שעל גנן ברעננה לבצע עבורכם.

 

זמן ממוצע לאחזקת גינה ע"י גנן ברעננה:
60 דקות
90 דקות משך זמן 30 דקות

כל כמה זמן על גנן ברעננה לבצע תחזוקת גינה?

טווחי הזמן בהם צריך גנן ברעננה לחזור על פעולת האחזקה נעים בין פעם בשבוע לפעם בחודש וזאת בהתאם לסוג הצמחייה שבגינה שלכם. לדוגמה - אם יש ברשותכם גינה בסגנון ים תיכוני, המכילה צמחייה עמידה שאינה דורשת תחזוקה של מים או התייחסות מיוחדת - קרוב לוודאי שתזדקקו לגנן רק פעם בחודש.

תחזוקה עצמאית או הזמנת גנן ברעננה?

כדאי להבין כי להזמנת גנן מקצועי יש לא מעט יתרונות על פני תחזוקה עצמאית של הגינה. ראשית, הגנן יכול לדאוג למחירים טובים והנחות במשתלות שאיתן הוא עובד, מה שבסופו של דבר יוזיל לכם את עלות החומרים בעשרות ואף מאות שקלים.

כמו כן, כאשר מזמינים גנן ברעננה, אנו יכולים ליהנות מהגינה מבלי להתעסק בכל פעולות התחזוקה, אשר עשויות להיות מתישות למדי.

אז מה החסרונות בהזמנת גננים ברעננה? בעיקר העובדה שנצטרך להוציא כסף על השירות. אם אתם עדיין מתקשים להחליט האם לטפל בגינה בעצמכם או להסתייע בגננים ברעננה, תוכלו להיעזר בטבלה הבאה:
 

יתרונות של תחזוקת גינה לבד יתרונות של תחזוקה ע"י גנן מקצועי
חיסכון בעלויות

 

הגנן מחזיק בכלי עבודה מתאימים ומקצועיים

 

לא תלויים בזמנים בהם הגנן פנוי

 

העבודה מתבצעת ע"י גורם בעל ניסיון

 

 

תחזוקת גינה נחשבת בעיניי רבים לפעולה מהנה

 

הגנן יכול לסייע בקבלת מחירים זולים במשתלה

מתי מומלץ להשקות גינה ברעננה?

זמן ההשקייה המומלץ ביותר בעיניי גננים ברעננה ובכללי בעבור גננים בכל אזור בארץ ככלל הוא - בזריחה, מפני שאז קיימת שמש עדינה שאינה מביאה לייבוש מהיר של מי ההשקייה. זמני זריחה מאפשרים לצמחים לספוג אליהם את מי ההשקייה בצורה איטית ומיטבית ויחד עם זאת - הם זוכים לחשיפת קרני שמש עדינות, שאינן אגרסיביות מדי.

מי שבוחר להשקות את הצמחייה שלו בשעות הלילה, עשוי למשוך אל הצמחייה שלו מזיקים רבים, כמו: עובשים, פיטריות ויצורים נוספים, ששעות הפעילות שלהם הן בלילה.

השקייה במהלך הערב והלילה אינה מאפשרת לצמחים להיחשף לאנרגיית שמש, שמאפשרת ספיגה מיטבית של המים אל הצמחייה. כמו שכבר הזכרנו - הרטיבות אינה מתייבשת ומושכת אליה מזיקים רבים בעקבות הלחות שמתפתחת.
 

זמני השקיית גינות
לפנות בוקר בשעות הערב והלילה
מאפשר למים להיספג בצורה מיטבית מותיר עודפי מים הגורמים להופעת מזיקים
אנרגיית האור מאפשרת ספיגה מיטבית של המים בצמח היעדר אור שמש מקשה על ספיגת המים בצמח

כיצד מומלץ להשקות - באופן ידני או אוטומטי?

אם אינכם בטוחים אם להתקין מערכת השקייה אוטומטית, הנה כמה היבטים שיסייעו לכם לבצע את הבחירה הנכונה לטווח ארוך:

 • חסכון במים - כדאי שתדעו שע"י שימוש במערכת השקייה אוטומטית, תוכלו להביא לחיסכון עצום במים ובכסף מפני שביכולתה של מערכת השקייה לפזר כמות קטנה של מים על אזורים נרחבים - בהשוואה להשקייה ידנית, הנעשית לרוב ע"י צינור או משפך, שלא מאפשרים לגשת בצורה שוויונית לכל הצמחייה.
   
 • חסכון בזמן - במידה ואין ברשותכם זמן יקר, כדאי שתקחו בחשבון ששימוש במערכת השקייה בגינה שלכם עשוי לחסוך לכם לא מעט זמן היות וניתן לכוון אותה מראש הן לשעת הפעולה וגם לכוון אותה לאזורים בעלי סיכון גבוה להתייבשות.

  בנוסף, במידה ותחליטו להתקין מערכת השקייה אוטומטית זה יאפשר לגנן שלכם לקצר בזמני ההשקייה ולהפנות את זמנו לפעולות אחרות.
   
 • חסכון במטלות - במידה ואתם עסוקים כמעט בכל שעות היום שלכם ואתם עדיין מעוניינים להנות מהגינה שלכם בימי מנוחה ובחופש - דעו כי שימוש בממטרה אוטומטית יכולה להוריד לכם אבן אם לא מספר אבנים מהגב - ניתן לקבוע את זמני ההשקייה בהתאם לסוג הצמחייה ולגודלה.

שאלות בנושא עבודות גינון ברעננה

איך להשיג גנן זול ברעננה?

ע"י הליך של השוואת מחירים בפורטל גננים פלוס. הרחבנו על כך במאמר.


מי אחראי לרכוש את הצמחייה בעת הקמת הגינה?

גננים ברעננה בד"כ רוכשים את הצמחייה ואף מקבלים מחירים מוזלים יותר ממשתלות אך תוכלו גם לרכוש אותה בעצמכם באופן פרטי ולהזמין את הגנן לצורך השתילה של הצמחים.


מי מוסמך לגזום עצים?

כל גנן ברעננה שקיבל על כך תעודת הסמכה. נוסף לכך, גם טכנאי נוף, אגרונום ואף הנדסאי מוסמכים לכך.