מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים ברעננה

מחפש גננים ברעננה? בעזרת 'גננים פלוס' תוכל לקבל עד שלוש הצעות מחיר של גננים מומלצים המספקים שירותי אחזקה, עיצוב והקמה של גינות ברעננה והסביבה.

גננים מומלצים ברעננה מוצאים בגננים פלוס!

גננים מומלצים ברעננה מוצאים דרך פורטל 'גננים פלוס' אשר מוביל בתחום הגינון, גיזום עצים, כריתת עצים, הקמת ועיצוב גינות ועוד. פורטל גננים פלוס הוא הפורטל הגדול ביותר בארץ לנושאי גינון, דרכנו אתם יכולים גם לערוך השוואת מחירים בין גננים מקצועיים, רוצים להתחיל? כך עושים זאת במהירות, ב-3 שלבים פשוטים.


  • תכתבו בכמה מילים פשוטות בטופס מה אתם צריכים, איזה סוג עבודת גינון ברעננה? האם עיצוב גינה פרטית? האם גיזום שיחים עונתיים? או פשוט - חייגו.

  • המתינו מספר דקות, והשלימו פרטים בסיסים עם המוקד האנושי שלנו.

  • בחרו את הגנן שלכם מתוך 3 הצעות שמתקבלות על ידי גננים ברעננה והסביבה.

גנן ברעננה

כמה עולה שירות של גנן ברעננה בממוצע?

רוצים לקבל מושג אודות המחירים בתחום? הציצו במחירון הגינון הבא, אשר מסמתך על הצעות מחיר אמיתיות של גננים ברעננה והסביבה:

עלויות להזמנת גנן ברעננה

גיזום ועיצוב שיחים

מתייחס לביקור יחיד בגינה.


300 - 500 ש"ח
תחזוקת גינה באופן קבוע

תדירות של פעם בחודש.


400 - 600 ש"ח
כריתת עץ בגובה 5 מטר

נדרש להזמין כורת עצים מוסמך.


400 - 800 ש"ח
הזמנת גנן ברעננה לניקוי עלים בגינה

מתייחס לעבודה ספציפית של איסוף עלים.


200 - 300 ש"ח

כיסוח דשא באופן חד פעמי

מחיר מדויק נקבע על פי גודל המדשאה.


200 - 400 ש"ח
עיצוב שביל בגינה ע"י הגנן

קראו עוד על עיצוב שביל בגינה.


280 - 380 ש"ח
מחיר משוער לניכוש עשבים בגינה בינונית

מחיר זה הוא מחיר לשעת עבודה בודדת.


150 - 200 ש"ח

הדפס מחירון

מה לבדוק כאשר מזמינים גננים ברעננה?

ראשית, חשוב להבין האם הגנן מספק את השירות הנדרש לכם. ישנם מקרים בהם הגנן יכול לסייע בפעולות פשוטות וסטנדטיות כמו גיזום עץ, כיסוח דשא או שתילת צמחים אך הוא אינו מחזיק בידע הנדרש בשביל להתקין מערכת השקייה בגינה.

 

בנוסף, כאשר משווים בין גננים ברעננה, כדאי לבדוק המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים שאיתם עבד הגנן בעבר. כמו כן, במידה ואתם מתכננים הקמה של גינה חדשה, כדאי לבקש מהגנן שישלח לכם תמונות מגינות שהוא עיצב והקים בעבר.

כריתה וגיזום עצים ברעננה

כשמדברים על כריתה וגיזום עצים ברעננה, מדברים על זה שהכריתה חייבת להתבצע בצורה הנכונה, אחרת מדובר בסכנה בטיחותית חמורה מאוד. כריתת עצים חייבת להתבצע אך ורק באישור של קק"ל, מאחר וישנם עצים מסוימים אשר מוגדרים עצים עתיקים ואסורים לכריתה. לא הרבה יודעים אך כריתה של עצים עתיקים אלו מהווה עבירה על החוק ולכן כדאי לנסות ולהימנע מכך.

 

צריכים לגזום שיחים? כדאי לדעת שגם כריתת עץ וגם גיזום שיחים, שתיהן פעולות שצריכות להתבצע בעונות הנכונות. בעוד ששיח מסוים צריך להיגזם בחורף, עץ אחר יהיה חייב להיגזם דווקא בקיץ. גנן מקצועי יידע להגיד לכם מה הן העונות הנכונות לגיזום וכריתת העצים והשיחים שלכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

תחזוקה עצמאית או הזמנת גנן ברעננה?

כדאי להבין כי להזמנת גנן מקצועי יש לא מעט יתרונות על פני תחזוקה עצמאית של הגינה. ראשית, הגנן יכול לדאוג למחירים טובים והנחות במשתלות שאיתן הוא עובד, מה שבסופו של דבר יוזיל לכם את עלות החומרים בעשרות ואף מאות שקלים. כמו כן, כאשר מזמינים גנן ברעננה, אנו יכולים ליהנות מהגינה מבלי להתעסק בכל פעולות התחזוקה, אשר עשויות להיות מתישות למדי.

 

אז מה החסרונות בהזמנת גננים ברעננה? בעיקר העובדה שנצטרך להוציא כסף על השירות. אם אתם עדיין מתקשים להחליט האם לטפל בגינה בעצמכם או להזמין גנן מקצועי, תוכלו להיעזר בטבלה הבאה:

 

יתרונות של תחזוקת גינה לבד יתרונות של תחזוקה ע"י גנן מקצועי
חיסכון בעלויות

 

הגנן מחזיק בכלי עבודה מתאימים ומקצועיים

 

לא תלויים בזמנים בהם הגנן פנוי

 

העבודה מתבצעת ע"י גורם בעל ניסיון

 

 

תחזוקת גינה נחשבת בעיניי רבים לפעולה מהנה

 

הגנן יכול לסייע בקבלת מחירים זולים במשתלה

הקמה ואחזקת גינות פרטיות ומשותפות בעיר

אם אתם מחפשים אחר שירות של הקמת גינות ברעננה, או אולי אחזקת גינות בעיר, אנחנו ממליצים לא להתפשר על איכותו של הגנן שאתם מאתרים. גנן חובבן יכול בקלות לגרום לנזקים בצמחים, בעצים ובשיחים בגינתכם, מה שיעלה לכם אחר כך גם לא מעט כסף.

 

כידוע לכולנו, ביקור במשתלה הוא בדרך כלל לא זול. הגנן גזם שיח בעונה הלא נכונה? יש סיכוי שהוא גרם לו לנזק בלתי הפיך. בדקו כעת השוואת מחירים בין גננים ברעננה דרך פורטל גננים פלוס!

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה