מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים ברמת השרון

משווים מחירים בקלות בין גננים ברמת השרון והסביבה ומזמינים גנן מקצועי לתחזוקת הגינה או הקמה של גינה חדשה. ניתן לקבל דרך האתר מגוון רחב של שירותים בתחום הגינון וגם לקרוא מידע שימושי שיעזור לכם.

מחפשים גננים ברמת השרון? הכירו את גננים פלוס

אצלנו באתר תוכלו למצוא את כל הגננים המומלצים והמובילים באזור של רמת השרון, אשר מספקים שירות ברחבי העיר ובסביבתה הקרובה. ניתן להשאיר פנייה באחד מהטפסים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם, נברר את סיבת הפנייה ולאחר מכן נעביר אותה לגננים ברמת השרון לצורך הצעת מחיר.

 

גנן ברמת גן

כמה עולה להזמין גנן ברמת השרון?

בטבלת המחירון המוצגת בעמוד זה, תוכלו למצוא דוגמאות למחירים של עבודות הגינון הנפוצות ביותר בתחום, כולל טווח מחירים משוער בעבור כל אחת מהעבודות הללו. חשוב לזכור כי כל גנן ברמת השרון עשוי לתמחר את עלות השירות בצורה מעט שונה ולכן יש להסתכל על מחירון זה כאינדיקציה ראשונית ולא כמחיר הסופי.

מחירון עבודות גינון ברמת השרון

כמה יעלה לגזום גדר חיה?

קראו עוד על גיזום גדר חיה.


600 - 900 ש"ח
מחיר בעבור כיסוח דשא?

כיסוח דשא במדשאה אשר גודלה הוא 100 מ"ר.


300 - 450 ש"ח
מחיר לייעוץ ותכנון לפני הקמת גינה

תכנון מקדים של הגינה על ידי גנן ברמת השרון.


החל מ-1,000 ש"ח
התקנת מערכת השקייה ממוחשבת

חיבור וחיווט המערכת והמחשב החכם.


1,5000 - 2,500 ש"ח
ניקוי חד פעמי של גינה בגודל 100 מטר

ניכוש עשבים ופינוי פסולת ע"י גננים ברמת השרון.


550 - 850 ש"ח

הדפס מחירון

טיפים לתחזוקה נכונה של הגינה

  • כדאי לשלב גם פעולות הדברה בגינה מאחר ואם יש מזיקים או חרקים מסוימים בגינה שלכם, הם עשויים לגרום לנזק לצמחים ולעלות לכם בכסף רב בהמשך.
     
  • הצמחים בגינה שלכם נובלים? כנראה שההשקייה אינה מתבצעת כראוי. זה בדיוק הזמן לאתר גננים ברמת השרון אשר מספקים שירותי התקנת מערכת השקייה.
     
  • מומלץ לדשן את הדשא על מנת לגרום לו לצמוח בצורה בריאה ורציפה. התייעצו עם גנן מקצועי באשר למינון האופטימלי ובקשו גם המלצה לסוג הדשן המתאים ביותר לצמחייה ולדשא שלכם.
     
  • זכרו כי לעיתים השקיית יתר עשויה לגרום לנזק לצמחייה בגינה ולכן מומלץ להתייעץ עם גננים ברמת השרון בנוגע לתדירות ההשקייה האופטימלית לכל צמח ועץ בגינה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

מדוע בכלל צריך גנן מקצועי?

האם אפשר לעצב את הגינה לבד? התשובה הפשוטה היא כן, זה בהחלט אפשרי ברוב המקרים אך ישנם מצבים בהם נדרש מאיתנו להשתמש בכלי עבודה מיוחדים כמו מסורי שרשרת או מגזמי גובה, מה שלא תמיד קיים בכל בית ובית ועל כן נזדקק לעזרתו של גנן מקצועי.

 

בנוסף, נזמין גנן ברמת השרון גם במקרים בהם העבודה קשה כמו כרסום שורשים או גיזום של עץ וגם כמובן במקרים בהם נרצה שמישהו אחר יתחזק את הגינה באופן קבוע מאחר ואין לנו זמן לעשות זאת בעצמנו.

הקמת גינה ברמת השרון - בחצר, במרפסת או בגג

כיום אפשר להקים גינה חדשה כמעט בכל מקום ופרט להקמה בחצר של הבית (בית פרטי) ישנם גם פתרונות להקמת גינה במרפסות ואפילו הקמה של גינה על גגות. כמובן שמידה ומדובר בקומות גבוהות, נדרש לבצע עיגון לחלק גדול מהפריטים וחשוב לבחור צמחייב מסוימת שתתאים לכמות השמש הרבה ולרוחות העזות ולכן בדרך כלל נרצה להיעזר בגננים ברמת השרון ולא לנסות לעשות זאת לבד.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה