מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים ברמת גן

מצאו גנן מקצועי ברמת גן עבור עבודות הגינה השונות, תוך ביצוע השוואת מחירים בין גננים שונים בעיר רמת גן. הכניסו את הפרטים בטופס המצורף באתר ונחזור אליכם עם כל הפרטים. השירות בגננים פלוס אינו כרוך בעלויות.

​גננים ברמת גן והסביבה עם ניסיון

גנן טוב ומנוסה, יכול לחסוך לכם לא מעט כאב ראש. ראשית, הוא יכול לסיים את המלאכה מהר יותר ובצורה חכמה יותר. שנית, יש ברשותו כלי עבודה רבים אשר מייעלים את העבודה ועוזרים לו לבצע אותה בצורה טובה יותר. גננים ברמת גן אפשר למצוא היום במגוון רחב מאוד של מחירים, בהתאם לצרכים שלנו ולסוגי העבודות וגודלן.

 

גנן ברמת גן

גנן ברמת גן להקמת גינה חדשה

עברתם לבית חדש ואתם רוצים להקים גינה ולעצב אותה מההתחלה? חשוב שתבינו שדרך 'גננים פלוס' תוכלו לקבל שירות השוואת מחירים גם עבור הקמת גינה ברמת גן. בכל הקשור לגינה חדשה, יש צורך בתכנון מקדים והיערכות מתאימה על מנת לוודא שהגינה תצא בדיוק כפי שרציתם. בעזרת השירות שלנו, ניתן לבצע הקמת גינה בזול על ידי גנן ברמת גן תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה.

כמה תעלה אחזקת גינה ברמת גן?

המחיר של אחזקת גינה ברמת גן משתנה בהתאם לסוג הפעולה הרצויה. רכזנו עבורכם מחירים ממוצעים שנלקחו מהצעות מחיר של גננים הפועלים בעיר רמת גן. המחיר צפוי להשתנות כמובן, בהתאם לשיקולים כאלה ואחרים כמו גודלה של הגינה, מורכבות הפרויקט וכוח האדם הדרוש.

+ עבודות גיזום לשיחים בגינה עד 50 מ"ר: 450 - 700 ש"ח
+ מחיר עבור כיסוח דשא 100 מ"ר ע"י גננים ברמת גן: 300 - 450 ש"ח
+ כריתת שורשים של עץ סטנדרטי: 600 - 800 ש"ח
+ אחזקת גינה פעם בשבועיים, בגינה בגודל 50 מ"ר: 400 - 600 ש"ח

גננים מומלצים ברמת גן דרך גננים פלוס

בפעולות רבות בגינה שלכם, כדאי להעזר בבעל מקצוע ולא לבצע אותן באופן עצמאי. נניח ואתם מעוניינים לבצע כריתה של עץ ואתם לא בטוחים איך לבצע את הפעולה או אפילו האם הדבר מותר או לא, בשל חוק כריתת העצים, פנו לגנן.

 

אנו מקפידים לעבוד במסגרת הפורטל שלנו עם גננים מומלצים ברמת גן אשר יש ברשותם כלים מתאימים ומקצועיים וכמובן ידע רב, על מנת להבטיח עבודה מעולה ושביעות רצון של הלקוחות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

מוצאים לכם גנן זול ברמת גן

רבים מלקוחותינו מופתעים לגלות שיש בעיר גננים במחירים אטרקטיביים למדי. ההיצע הרחב של בעלי המקצוע בתחום הגינון אשר מספקים שירותים בעיר, מוביל לתחרות של ממש אשר מסייעת ללקוחות העיר לקבל מחירים משתלמים.

 

מחפשים גנן זול לצורך ניקוי עלים בגינה או כיסוח הדשא? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להכניס את הפרטים בטופס המצורף באתר או להתקשר אלינו ואנו נקשר ביניכם לבין בעל המקצוע המתאים לביצוע העבודה.

 

גנן מומלץ ברמת גן

עבודות גינון בחצר או במרפסת ברמת גן

בעיר רמת גן יש לא מעט גינות אשר ממוקמות במרפסת או הגג. במקרים אלו, תוכלו להזמין גננים ברמת גן והסביבה לצורך הקמה או תחזוקה של גינות אלו, תוך הקפדה על שילוב אלמנטים אשר מתאימים לגינה הממוקמת באזור גבוה, כזו אשר חשופה בין היתר לרוחות עזות או לשמש חזקה במשך שעות רבות ביממה. ניתן לקבל ייעוץ וליווי בתהליכי עיצוב והקמה של גינות וגם בתחזוקה בכל תדירות נדרשת לגינות קיימות.

איך נראית הצעת מחיר להקמת גינה ברמת גן?

בכל הצעת מחיר שתקבלו מגננים ברמת גן, תהיה בדרך כלל התייחסות אל המרכיבים הבאים:

 

סעיף בהצעת המחיר פירוט
עלות אביזרי ההשקייה

 

פירוט התמחור של רכיבי המערכת כגון: ברז ראשי, טפטפות, צנרת, מחשב השקיה ועוד.

 

עלות הצמחייה

 

פירוט של סוגי הצמחים והעצים והמחיר של כל צמח.

 

פירוט העבודה המתבצעת

 

למשל: גיזום וכריתת עצים, שתילת צמחייה, ניקוי ותחזוקת הגינה וכדומה.

 

תוספות

 

למשל: הזמנת מנוף סל לגיזום עצים או תמחור נוסף לפינוי גזם ע"י גננים ברמת גן.

 

אחריות

 

מידע על משך האחריות על העבודה ועל קליטת הצמחייה.

 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה