מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גננים בראש העין

הגיע הזמן לשדרג את המראה של הגינה שלכם? מחפשים גנן בראש העין לצורך תחזוקה שוטפת של הגינה או הקמה של גינה חדשה? בואו להשוות מחירים ולקבל עד שלוש הצעות מחיר מגננים באזור.

מחפשים גנן בראש העין? נסו את 'גננים פלוס'

אין כמו גינה מטופחת ומושקעת. לשבת ולשתות כוס קפה בבוקר ולראות את הגינה שלכם מלבלבת ומשגשגת זאת תחושה מדהימה ללא ספק, אך גינה מוצלחת דורשת תחזוקה וטיפול.

 

אם אתם מחפשים גנן בראש העין אבל לא בטוחים איך למצוא בעל מקצוע איכותי במחיר זול והוגן, אנחנו כאן כדי לעזור.

 

הפורטל שלנו מאגד בעלי מקצוע מעולים בתחום הגינון אשר מספקים שירותים מקיפים בראש העין והאזור החל מדברים קטנים כמו גיזום של שיח או עקירת עץ ועד לפרויקטים מורכבים כמו הקמת בריכת נוי.

 

גנן בראש העין

גננים בראש העין להקמת גינה

לא כל גנן, מתעסק בהקמה של גינה מאפס. למעשה, מדובר בפרויקט הדורש הבנה במגוון רחב של תחומים ולכן גננים מסוימים מעדיפים להימנע מלקיחת פרויקט שכזה ומתעסקים אך ורק בפעולות תחזוקת גינה.

 

יחד עם זאת, תוכלו למצוא דרכנו גננים בראש העין אשר מבצעים תכנון, הקמה ועיצוב גינה בכל גודל רצוי תוך שימת דגש על בניית תוכנית עבודה מסודרת, שליחת הצעת מחיר המכילה פירוט של כמויות הצמחים והפרחים וגם התייחסות לאלמנטים נוספים כמו שילוב אבני מדרך בשטח הגינה או מערכות השקייה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

שירותי תחזוקת גינה נפוצים בעיר ומחירם:

הנה כמה מעבודות התחזוקה הנפוצים והמבוקשים ביותר בעיר ראש העין והאזור. מצורפים גם מחירים משוערים על סמך בדיקות שערכנו. המחיר עשוי להשתנות בעקבות שיקולים של בעל המקצוע כמובן.

 • כיסוח דשא: כיסוח וגם תחזוקה או דישון של המדשאה. לרוב עבור שירות של כיסוח וביקור של פעם בחודש, תשלמו בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח.

 • ניכוש עשבים בגינה: לרוב עבור ניכוש עשבים ע"י גננים בראש העין, ללא שירותי ההדברה, תשלמו סכום של בין 150 ש"ח ל-250 ש"ח לשעה.

 • גיזום שיחים ועצים: לרוב עבור גיזום של עץ צעיר (עד 4 מטר) תשלמו סכום של בין 300 ל-500 ש"ח בעוד גיזום של עץ גדול, תעלה 650 ש"ח ומעלה.

 • בדיקת תקינות מערכת השקייה בגינה: יש לוודא שכל הצינורות חוברו כמו שצריך ושאין נזילה. המחיר של החלפת צנרת נע בין 6 ש"ח ל-10 ש"ח.

תחזוקת גינה בראש העין

בדקו המלצות על גנן בראש העין

כולנו היינו רוצים למצוא גנן מומלץ בראש העין והדרך הנכונה לעשות זאת היא למעשה לחפש המלצות ברחבי הרשת של לקוחות קודמים. דרך האתר שלנו תוכלו למצוא גננים מומלצים בראש העין ולאחר שקיבלתם מהם הצעת מחיר, תוכלו לחפש המלצות של לקוחות קודמים ולקרוא חוות דעת על מנת להבין אם הלקוחות יצאו מרוצים.

תיאום ציפיות מול גננים בראש העין

לפני שאתם מחליטים על עבודה עם גנן בראש העין, כדאי ליצור תיאום ציפיות מסוים באשר להמשך העבודה. אלו הדברים השאנו ממליצים לבדוק לפני תחילת העבודה המשותפת:

 • תקציב: הגדירו מסגרת תקציב בעבור הפרויקט והקפידו להדגיש את הסכום שנקבע בפני הגנן שאיתו אתם עובדים.
   
 • מטרת הגינה: כדאי לדעת שיש הבדל בין גינה אשר מיועדת למשחק של הילדים לבין גינת נוי או גינה שמיועדת לגידול צמחי תבלינים או ירקות.
   
 • משך הפרויקט: יש לא מעט גננים בראש העין ולמעשה לכל גנן יש את לוחות הזמנים שלו עד לסיום הפרויקט בגינה שלכם. לכן הקפידו לבדוק מה הצפי לסיום העבודה.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה