מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גנן בקריות

בואו להשוות מחירים בין גננים בקריות בעבור כל סוגי העבודות: תכנון, עיצוב והקמה של גינה וגם תחזוקה שוטפת, כולל גיזום עצים, שיחים ודשא.

מוצאים גננים בקריות דרך הפורטל המוביל בארץ

אם זאת הפעם הראשונה שאתם מבקרים אצלנו בפורטל, דעו שהגעתם אל הפורטל הגדול בישראל המרכז מגוון מדריכים ומידע מקצועי בכל נושאי הגינון השונים. פרט למידע, אנו מסייעים לכם במציאת גנן בכל מקום בארץ וזה כולל גם את כל אזור הצפון. צרו איתנו קשר עוד היום ותוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מגננים בקריות, בעבור כל סוגי העבודות הקיימות כגון: גיזום עצים בקריות, תחזוקת גינה, עיצוב גינה ועוד. כך תוכלו להשוות בין הצעה להצעה ולהתקדם עם הגנן שסיפק את ההצעה הטובה ביותר.
 

גננים בקריות

מחפשים גנן זול בקריות? גלו את המחירים:

השאיפה של רבים מאיתנו היא מציאת גננים בקריות בזול, מבלי להתפשר על איכות העבודה שנקבל. בשביל זה, עלינו להכיר את העלויות של כל עבודה ועבודה ורק כך נבין אם המחיר שקיבלנו נמצא בטווח המחירים ההוגן. לפניכם רשימת עבודות של גננים בקריות, כולל מחירים ועלויות לכל עבודה ועבודה:

מחירון עבודות גינון בקריות

מה המחיר של כריתת עץ הדר?

מתייחס לעצים כמו תפוז, אשכוליות, עצי לימון וכדומה.


500 - 1,400 ש"ח
כמה יעלה לשתול עץ בוגר?

מתייחס לעצים בגובה של עד 3 מטרים.


250 - 350 ש"ח
כמה יעלה לעצב שביל בגינה?

המחיר מתייחס לשביל מעוצב מאבנים משתלבות.


280 - 380 ש"ח
עלות עבודה של גיזום עצים בגינה

המחיר מתייחס לגינה של עד 50 מ"ר


450 - 650 ש"ח
מה המחיר של הקמת גינה חדשה?

הקמת גינה בבית פרטי - המחיר המוצג הוא מחיר למ"ר.


280 - 320 ש"ח

הדפס מחירון

סוגי העבודות הנפוצות ביותר בקריות:

  • גיזום של עצים ושיחים: כחלק מעבודות תחזוקה בגינה, נהוג לבצע גיזום של הצמחייה וזה כולל כמובן גיזום עצי פרי או נוי, שיחים וצמחייה מכל סוג.
     
  • הקמת גינות: החל מתכנון מקדים ועד להקמה של הגינה עצמה (ביצוע בשטח) על ידי גנן מקצועי. ניתן להיעזר בגנן גם בעבור רכישת הצמחייה, העצים ושאר האלמנטים בגינה.
     
  • הוספת מערכת השקייה: נמאס לכם להשקות את הפרחים עם הצינור? תוכלו לשלב מערכת השקייה חכמה אשר תדע לספק מים לאזורים השונים לפי כמות שתוגדר מראש.
     
  • שתילת מרבדי דשא: ישנם סוגים וזנים שונים של דשא וכל זן דורש טיפול מעט שונה. לפני שתילת דשא, מומלץ להתייעץ עם גנן מקצועי וגם להיעזר בו לצורך הוספת המרבדים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9985378

גננים מומלצים בקריות לתחזוקה שוטפת

פרט לעבודות שציינו קודם לכן, תוכלו למצוא גנן מומלץ בקריות גם לצורך עבודה קבועה ותחזוקה שוטפת של הגינה. תדירות הביקור של הגנן לצורך פעולות התחזוקה השונות, נקבע ברוב המקרים על סמך גודלה של הגינה וסוג העצים שקיימים בה. גינה מתוחזקת מונעת הגעה של מזיקים וחרקים אל המקום ושומרת על מראה מטופח ומשגשג. מעוניינים לקבל הצעות מחיר מגננים מומלצים בקריות? השאירו פרטים בטופס המופיע כאן למטה ותוכלו לקבל פניות מגננים עם המלצות נהדרות.