מחפשים גנן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

גנן בצפון

מחפשים גננים באזור הצפון? בואו להשוות מחירים באמצעות פורטל הגננים הגדול בישראל. משאירים פנייה באתר ואנו נדאג שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות מגננים בצפון הארץ לכל סוגי העבודות.

גננים בצפון לעבודות הקמה ועיצוב גינה

מעוניינים להקים גינה חדשה מאפס? מומלץ מאוד לקבל ליווי מקצועי של בעל מקצוע אשר יודע להתחשב בשיקולים קריטיים התורמים לשגשוג של הגינה בהמשך. כך למשל, יכול הגנן לייעץ במיקום הצמחייה הנכונה לפי אזורי השמש הקיימים בגינה שלכם וגם לשלב בה אלמנטים כמו חיפוי קרקע, גדר חיה או אפילו מדשאה ועצים שישתלבו בצורה נהדרת. כאשר פונים אל גננים בצפון לצורך עיצוב הגינה, חשוב להגיע מוכנים עם השראות וכיוונים שאהבתם, כך יוכל הגנן לסייע בצורה הטובה ביותר תוך התחשבות בטעמכם האישי.

גננים בצפון

מחיר תחזוקת גינה ע"י גנן בצפון הארץ

כאשר מזמינים שירות של תחזוקת גינה, התמחור נקבע על סמך תדירות הביקור הרצויה, סוג העבודות הנדרשות בעת התחזוקה וכמובן גודל השטח. כך למשל, אחזקה של גינה פרטית בגודל של עד 50 מ"ר על ידי גנן בצפון הארץ, בתדירות ביקור של פעמיים בחודש - תעלה בדרך כלל בין 300 ש"ח ל-600 ש"ח. לעומת זאת עבור גינה גדולה יותר (100 מ"ר) תשלמו מחיר אשר ינוע בין 600 ש"ח ל-1,000 ש"ח, כולל גיזום דשא, איסוף עלים וגם ניכוש עשבים.

כיצד לבחור גננים באזור צפון הארץ?

בראש ובראשונה כדאי לחפש גננים מומלצים בצפון, כאלה עם ביקורות טובות. מאחר והגנן מבצע את העבודה לאורך מספר ימים, חשוב לבחור אדם נעים ושירותי שיעזור לכם לקבל בדיוק את מבוקשכם. גנן טוב יכול להשפיע על כל נראות הגינה וגם על המחיר שתשלמו בסופו של התהליך.

כמו כן, בקשו לראות עבודות קודמות של הגנן ולראות האם אהבתם את הסגנון והתרשמתם מרמת הפרויקטים שבוצעו בעבר. בנוסף, הקפידו לבחון את הצעת המחיר שקיבלתם ולראות האם יש פירוט המחולק לפי שעות עבודה ועלות חומרי הגלם. ככל שהצעת המחיר תהיה מפורטת יותר, כך תוכלו להקטין את אי הבהירות בהמשך.

אזורי שירותי נפוצים בצפון:

מה עדיף, דשא סינטטי או רגיל?

אם גם אתם מתלבטים בין התקנת דשא סינטטי לבין התקנה של דשא רגיל, כדאי שתדעו שיש יתרונות וחסרונות לכל אחת מהאופציות. דשא רגיל מצריך תחזוקה וטיפול וכמובן גם צורך מים. יחד עם זאת מדובר בפתרון אסתטי מדהים ולא "מלאכותי" אשר גם מוריד את טמפרטורת הגינה ועוזר להפחית קרינה. ההחלטה צריכה להתקבל על סמך בדיקה של שיקולים שונים כמו תקציב, איזור ספציפי וגם טעמכם האישי.